Škorpión: Týždenný Horoskop

05.12.2022 - 11.12.2022

Prvé dni tohto týždňa sa budú niesť v duchu pokoja ale aj nudy. Všetko bude prebiehať bez nečakaných vybočení, podľa vašich plánov. Vo štvrtok sa však môže situácia zmeniť a vy budete musieť riešiť akútnu zmenu vašich plánov, ktoré ste mali na koniec týždňa a na víkend. Ak budete vo vašich rodinných, či priateľských vzťahoch cítiť určité napätie je vhodný čas na to, aby ste si s ostatnými vysvetlili minulé spory. Merkúr, ktorý počas tohto týždňa pôsobí na vaše vzťahy usmerňuje aj vašu komunikáciu a pomáha vám lepšie pochopiť pocity ostatných. Horoskop na tento týždeň preto naznačuje, že je vhodný čas na pochopenie názorov a potrieb ostatných členov vašej rodiny.

Láska a vzťahy: Rany z minulosti vám možno častokrát bránia v tom, aby ste naplno prejavili lásku a emócie voči vašim milovaným. Ak tieto pocity pretrvávajú, musíte sa snažiť naučiť zvládať emócie, ktoré zasahujú do vášho prítomného a budúceho šťastia. Vysporiadanie sa s minulosťou je vo vašom živote teraz veľmi dôležité. Nezadaných čaká v najbližšie obdobie stretnutie, ktoré ich nesmierne poteší.

Zdravie: Toto obdobie sa ponesie bez akýchkoľvek zdravotných problémov. Ak sa dnes chystáte k lekárovi tak túto návštevu absolvujte a neodkladajte pravidelnú prehliadku na neskôr.

Práca a peniaze: Ak budete svojej práci venovať dostatok kvality, môžete sa začať zamýšľať nad požidavkou na zvýšenie platu. Vytvorte si zoznam toho, čo potrebujete v práci dokončiť. Naseldujúce obdobie postupujte podľa daného zoznamu.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com