Horoskop na budúci Týždeň Ryby

11.12.2023 - 17.12.2023

V tomto týždni sa vám podarí nadviazať nové kontakty s niekým, kto bude kľúčovým človekom pre vašu budúcnosť. Môže sa to týkať pracovných kontaktov, alebo aj tých osobných. Buďte otvorený novým priateľstvám a známostiam, na udržujte si istú hranicu svojho súkromia. Existujú totiž určité veci, o ktoré sa naozaj nemusíte deliť s ostatnými. Udržiavanie si vlastnej osobnej zóny je pre vás teraz veľmi dôležité. V druhej polovici týždňa môžete očakávať doslova výbuch vášnivej energie vo vašom živote, čo zapôsobí hlavne na vaše osobné vzťahy.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Ryby: So svojou láskou vymýšľate veľké množstvo aktivít, a váš partner je nesmierne rád, že s ním chcete tráviť viac času. Ak sa však cítite fyzicky unavene, môžete si užívať spoločnú blízkosť aj pri dobrom filme v pohodlí vášho gauča a domova. Ak ste nezadaný a zapletiete sa do ľúbostného trojuholníka, čakajú vás jedine chvíle plné sĺz.

Horoskop Zdravia Ryby na 50. týždeň: V zdravotnej oblasti nemusíte očakávať žiadnu zásadnú zmenu. Bolesť hrdla zaženiete bylinkovým, alebo zázvorovým čajom. Bolesť hlavy zas horúcim kúpeľom, alebo sprchou.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Ryby: Vaša situácia vo financiách sa môže zmeniť veľkou rýchlosťou. Preto sa teraz sústreďte na iné hodnoty, ale nezabúdajte na disciplínu. Dostanete úlohu, ktorá sa bude zdať ťažká, no vďaka tomu, čo ste sa v minulosti naučili ju hravo zvládnete.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Ryby je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Ryby. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Ryby. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Ryby.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Ryby a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Ryby na 50. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Ryby.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Ryby, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 50. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com