Horoskop na budúci Týždeň Ryby

25.09.2023 - 01.10.2023

Počas tohto týždňa budete uvažovať o vašich rodinných vzťahoch viac, než doposiaľ. Niektoré veci vo vašom živote uvidíte jasnejšie, hlavne kvôli vplyvu planéty Neptún na vaše znamenie zverokruhu. Mali by ste viac uvažovať o vyriešení napätých vzťahov s niektorým členom vašej rodiny, radí týždenný horoskop. Do svojho života si musíte vniesť nielen pozitívnu karmu, ale aj energiu šťastia, ktorú načerpáte práve tým, že si vyriešite minulé spory. Toto obdobie, a vplyv planéty Neptún na vaše znamenie, podporí liečenie a porozumenie voči ostatným. Nebojte sa preto urobiť prvý krok.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Ryby: Ak sa vy a váš partner neviete dohodnúť na tom, kto bude hlavou rodiny, alebo iniciátorom zmien v rodinnom živote niet divu, že sa dobre nechápete. Musíte pracovať ako jeden tím - potom má vzťah nádej na dlhodobý úspech. Aj veľké búrky musíte prekonávať spoločne. Ak ste nezadaní je čas byť viac naklonený k spoznávaniu nových vecí.

Horoskop Zdravia Ryby na 39. týždeň: Dnes si dávajte pozor pri práci v domácnosti. Postavenie planét naznačuje možnosť úrazu, no aj problémy pri každodenných činnostiach. Vyhýbajte sa práci s prípravkami, ktoré by mohli dráždiť vašu pokožku.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Ryby: Skroťte svoje sny a nežeňte sa iba za peniazmi. Nevyhýbajte sa viac nepríjemným pracovným povinnostiam. Nasledujúce obdobie musí patriť dôslednosti v pracovnej oblasti.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Ryby je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Ryby. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Ryby. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Ryby.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Ryby a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Ryby na 39. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Ryby.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Ryby, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 39. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com