Horoskop na budúci Týždeň Ryby

18.09.2023 - 24.09.2023

Počas tohto týždňa očakávajte spojenie Mesiaca s vašimi domácimi koreňmi. Prinesie vám do života potrebu pocitu domova a potrebu domácej atmosféry. Budete pociťovať túžbu po bezpečnosti a osobnom uspokojení. Snažte sa počas tohto týždňa využiť váš čas maximálne. Venujte sa viac svojej rodine a skúste sa viac zaujímať o ich najhlbšie pocity. Ak ste sa doposiaľ cítili v práci unavene, tak v tomto týždni budete cítiť znovuzrodenie energie, čo prinesie energickosť do vašich úloh.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Ryby: Váš partner ale aj vy túžite po väčšej frekvencii dotykov a po intenzívnejšej láske. Láska lieči nielen smutnú náladu, ale poradí si tiež s nespavosťou, únavou, či s podráždenosťou. Vyliečte svoju dušu a venujte partnerovi viac pozornosti a bozkov. Nezadaných čaká krátkodobý flirt s niekym očarujúcim.

Horoskop Zdravia Ryby na 38. týždeň: Lunárna pozícia v tomto obodbí z vás robí citlivejšieho a náchylnejšieho jedinca. Ak sa budete intenzívne zapájať do problémov ostatných prenesiete si na seba aj stres a psychické napätie iných. Sústreďte sa hlavne na seba a svoju rodinu.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Ryby: Planetárne energie teraz prinášajú aj optimizmus vo finančnej oblasti. Vyjednáte si výhodnejšie podmienky v práci. Úlohy vám pôjdu hravo a vaša práca bude kvalitná.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Ryby je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Ryby. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Ryby. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Ryby.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Ryby a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Ryby na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Ryby.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Ryby, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com