Ryby: Týždenný Horoskop

03.04.2023 - 09.04.2023

V tomto týždni sa vám podarí naplniť isté menšie osobné ciele, a tak budete vo svojom živote cítiť aj väčšiu spokojnosť. V druhej polovici týždňa bude veľmi dôležité vaše zdravie, a mali by ste venovať zvýšenú opatrnosť tomu, aby ste neprišli k zbytočnému úrazu. Dávajte si pozor na vyčerpanosť, ktorá môže zapríčiniť isté zdravotné komplikácie. Zasnená planéta Neptún vám tiež môže priniesť problémy kedy nebudete vedieť stáť nohami pevne na zemi.

Týždenný Horoskop Lásky a Vzťahov Ryby: Nenechajte sa vo vašom okolí očariť niekym, koho ani dobre nepoznáte. Dávajte si pozor na romániky hlavne vtedy, ak máte trvalý vzťah. Ak ste nezadaný, drink s kamarátkami vás poteší a prilákate tak k sebe aj niekoho zaujímavého.

Horoskop Zdravia Ryby na tento týždeň: Nečakané zranenie by mohlo ovplyvniť vašu energiu. Dávajte si pozor pri bežných činnostiach a nepodceňujte bezpečnosť pri práci, aj keď robíte stále opakujúcu sa činnosť.

Týždenný Horoskop Ryby Práca a Peniaze: Nastáva obdobie, kedy sa môžete odmeniť za svoju prácu, ktorú ste vykonali. Môžete minúť istú časť vašich financií iba na seba. Ak sa cítite vyčerpane, je čas osviežiť nasledujúce obdobie aspoň uvažovaním o dovolenke.


Viac o znamení Ryby:

Veríme, že sa vám Týždenný Horoskop Ryby vytvorený pre Tento týždeň páčil. Prečítajte si taktiež presný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop Ryby na tento týždeň s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.

Tento prehľad na 12. Týždeň 2023 rozpráva viac o energiách, rituáloch láske a zdraví.

Veľký Horoskop od 20. - 26. Marca 2023:


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com