Ryby: Týždenný Horoskop

27.03.2023 - 02.04.2023

V úvode týždňa by ste si mali dávať pozor na konflikty, ktoré by mohli skomplikovať váš inak pokojný týždeň. Hádky a nedorozumenia musíte v týchto dňoch riešiť s chladnou hlavou a nestranným postojom. Počas všetkých dní však budete plný iniciatívy a vaša pracovitosť prinesie aj vytúžené ovocie. V závere týždňa si splníte povinnosti, ktoré bolo potrebné dokončiť a dáte tak bodku za niečim, čo sa vám podarilo úspešne dokončiť. V stredu a vo štvrtok budete musieť byť flexibilnejší, pretože povinností bude viac, než ste predpokladali. Horoskop na tento týždeň vám pripomína, aby ste riešenia a odpovede hľadali hlavne vo vašom srdci. Cez víkend budete mať trocha priestoru na premýšľanie a pre váš komplexný relax. Užívajte si tieto chvíle.

Týždenný Horoskop Lásky a Vzťahov Ryby: Je načase, aby ste sa v najbližšom období už raz a navždy vyrovnali so svojou minulosťou. Musí zostať za vami. Váš partner si zaslúži celú vašu pozornosť. Ak ste nezadaný, stretnete niekoho zaujímavého. Bude to pravdepodobne niekto, koho ste ešte nestretli.

Horoskop Zdravia Ryby na tento týždeň: Sledujte stravovacie návyky seba, ale aj svojej rodiny. Častokrát je lepšie trocha sa pri sporáku zapotiť a dopriať sebe aj rodine kvalitnú stravu, ako jesť nekvalitné hotové výrobky u ktorých ani neviete z čoho pozostávajú.

Týždenný Horoskop Ryby Práca a Peniaze: Väčšia výplata vás urobí šťastným iba na chvíľu. Dôležitejšie je, či robíte presne to, po čom ste túžili. Ak ste už zabudli na vašu cestu, ktorou sa máte uberať, teraz je ten vhodný čas si ju pripomenúť. V nasledujúcom období by sa mohlo stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh.


Viac o znamení Ryby:

Veríme, že sa vám Týždenný Horoskop Ryby vytvorený pre Tento týždeň páčil. Prečítajte si taktiež presný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop Ryby na tento týždeň s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.

Tento prehľad na 12. Týždeň 2023 rozpráva viac o energiách, rituáloch láske a zdraví.

Veľký Horoskop od 20. - 26. Marca 2023:


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com