Rak: Týždenný Horoskop

05.12.2022 - 11.12.2022

Upevníte svoje veľké úspechy a zdvojnásobte svoju motiváciu. Vaše úspechy sú na ceste k vám, alebo už na vás čakajú. Dvere otvorte dokorán a už nikdy ich nenechávajte zatvorené. Nenechajte si popliesť nečakanými príjmami, aj keď nebudú vaše vlastné. Držte svoju márnotratnosť na uzde, aj keď sa vám zadarí väčší úspech. A taktiež nazáviďte úspech ostatným. Váš emočný život vám tak v tomto týždni prinesie plné uspokojenie. Horoskop na tento týždeň radí, že jee čas naplno si vychutnať svoju samotu, ktorá bola pre vás inokedy veľmi cenná a potrebná. Nezabúdajte na to, aké je skvelé mať čas len pre seba. Po zdravotnej stránke sa budete cítiť veľmi dobre. Nezabúdajte však na kvalitný spánok a tento týždeň venujte dlhšiemu spánku a relaxu.

Láska a vzťahy: Venujte sa vašej láske. Nemyslíte si, že váš partner je samozrejmosťou o ktorú sa už nemusíte snažiť. Snaha v láske dokazuje tomu druhému, že vám na sebe stále navzájom záleží. Pre nezadaných platí, že si musia urobiť poriadok vo svojej minulosti, aby sa mohli pohnúť dopredu.

Zdravie: Niekedy si problémy iných vyžaduju to, aby ste ich prehliadli. Samozrejme, nehovoríme o starostiach vašej rodiny ale tých, ktorí vám nie sú až takí blízky. Neberte si na svoje plecia tiahu problémov a stesu ostatných. Inak utrpí aj vaša psychika.

Práca a peniaze: Fyzické potešenie z novo kúpenej veci vám nestojí za to, aby ste riskovali debet na účte, alebo kreditnej karte. Aj ostatní okolo vás nakupujú na dlh a preto majú toľko vecí, ktoré možno niekedy obdivujete. Nestojí to však za to. Ak sa cítite v práci vyčerpaný je vhodný čas ubrať tempo. Práca vás počká na neskôr no bude pre vás omnoho jednoduchšia.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com