Rak: Týždenný Horoskop

26.09.2022 - 02.10.2022

Očakávajte mimoriadne úspešný týždeň, kedy sa vám bude dariť všetko, na čo siahnete. Vo viacerych oblastiach dosiahnete uspokojenie a vaša vnútroná energia bude na vyrovnanej úrovni. Vaše vnútro si teraz vyžaduje vašu pozornosť. Urobte si rekapituláciu vašich potrieb a požiadaviek a tak sa vám podarí nájsť vnútronú harmóniu aj počas chaotickejších dní. Vaši milovaní by s vami chceli tráviť viac času. Venujte im svoju pozornosť. Komplimenty sú zadarmo a dokážu vyčariť úsmev na tvári tých, ktorých milujete. Zahrňte ich obdivom a láskou, a tak sa aj vy budete cítiť spokojne a šťastne.

Láska a vzťahy: Ráno je múdrejšie večera. Ak máte problémy vo vzťahu vyspite sa na to a riešte ich neskôr. Ak ste nezadaný, hviezdy vám v tomto období poskytnú silu pohnúť sa ďalej.

Zdravie: Je možné, že práve teraz zanedbávate svoje zdravie a zabúdate na to, ako je zdravie vo vašom živote potrebné a dôležité. Pri veľkom množstve povinností možno zabúdate na dôležitosť pitného režimu, zdravej stravy a dostatku spánku.

Práca a peniaze: Vaša sila bude v tomto období znásobená a prehĺbená. Vašu pozornosť by ste mali smerovať na dostatočné rozdelenie vašich financií medzi príjmy a výdavky. Dostanete úlohu, ktorá sa bude zdať ťažká, no vďaka tomu, čo ste sa v minulosti naučili ju hravo zvládnete.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.