týždenný horoskop Rak, horoskop na tento týždeň Rak

Týždenný Horoskop Rak

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Tento týždeň si dávajte pozor na soju líniu. Ak ste si doposiaľ nič nevšímali je čas zastaviť vaše nezdravé stravovanie a priberanie na váhe. Inak sa obezite časom nevyhnete! Môže na vás doľahnúť vaša minulosť. Budete častokrát premýšľať čo ste mali, či mohli urobiť inak. Je však ešte čas niečo zmeniť? Možno sa dokonca ozvú výčitky uboleného svedomia. Skúste tieto čierne myšlienky zahodiť za hlavu a sústreďte sa na svoju budúcnosť. Minulosť už nikto z nás nezmení a vy sa nesmiete viac zaoberať tým, čo bolo. V práci spravte niečo milé a niečo navyše pre kolegov. Boli chvíle, keď pomohli vám a za svoju minulú nezištnú pomoc si zas zaslúžia pomoc od vás.

Láska a vzťahy: Minulosť nezmeníte. Máte možnosť začať tvoriť svoju budúcnosť, do ktorej by ste mali viac zapájať aj vášho partnera. Pre nezadaných platí pravidlo, že sa nie je kam ponáhľať. Venujte sa viac sebe a rozvíjaniu vášho vnútra.

Zdravie: Cvičte viac. Zamerajte sa hlavne na odstránenie bolesti chrbta. Môžete pouvažovať o joge, alebo aspoň o strečingu.

Práca a peniaze: Neverte nikomu a investujte podľa seba. Tímová práca je to, čo sa vám bude dariť najviac. Oceníte pomoc kolegov.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Rak