Horoskop na budúci Týždeň Lev

11.12.2023 - 17.12.2023

Pod vplyvom Venuše pocíti vaše znamenie počas tohto týždňa väčšie pocity lásky nie len k vami blízkym ľuďom, ale aj k zvieratám, či k celému svetu. Venuša so sebou prináša tiež intenzívne cítenie krásy sveta a preto, ak máte kreatívnu prácu, toto obdobie je vhodné na vytvorenie niečoho veľkého. Pre ostatných je to doba vhodná na užívanie si zmyselnosti a radosti zo života. Nezabúdajte vyraziť do prírody s vašími deťmi, partnerom, rodinou, či priateľmi. Venujte sa ľuďom na ktorých vám záleží a užívajte si svoje koníčky a záujmy. Tento týždeň sa venujte láske.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Lev: Ak to potrebujete a cítite, že je to tak správne, uniknite od partnera do spoločnosti a oddýchnite si medzi priateľmi. Alebo si len doprajte chvíľu osamote a zavolajte tým, s ktorými ste dlho nekomunikovali. Dávajte si však pozor na nevinne vyzerajúce flirty. Pokiaľ ide o emočný život nezadaných, nasledujúce obdobie bude patriť novým príležitostiam a sociálnemu začleneniu.

Horoskop Zdravia Lev na 50. týždeň: Máte energie na rozdávanie. Skúste si zabehať, alebo vytiahnite staré švihadlo a zaspomínajte si na svoju mladosť.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Lev: Myslíte si, že na šetrenie potrebujete veľa peňazí? Môžete začať aj s malými investíciami, ktoré vás naučia, že starostlivosť o peniaze nieje len nudnou činnosťou, ktorá vás vyčerpáva. Menej je niekedy viac a preto nedávajte celú svoju energiu len do práce.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Lev je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Lev. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Lev. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Lev.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Lev a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Lev na 50. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Lev.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Lev, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 50. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com