Horoskop na budúci Týždeň Lev

09.10.2023 - 15.10.2023

Čaká vás pozitívna zmena, ktorá prináša možnosti na postup v živote. Šťastie stojí pred vami a preto sa ho pevne chyťte. Môžete dokonca viac riskovať, pretože hviezdy stoja na vašej strane a môžu vám priniesť nečakané stúpanie v emočnom, aj kariérnom smere. Možné je čokoľvek, ak sa o to v tomto týždni pousilujete. Je načase upratať si a dokončiť veci, ktoré ste pred časom začali. Aj vo vašej domácnosti máte resty, ktoré by ste si mali doriešiť. Upratanie domova znamená očistenie energií spojených s minulosťou. Zbavte sa vecí o ktorých viete, že vám do domácnosti vnášajú nádych negatívnej energie a podnecujú vás k negatívnym spomienkam. Nechajte v tomto týždni vašu dušu usporiadať aj vašu domácnosť v ktorej sa potom budete cítiť omnoho lepšie.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Lev: Láska nám dokáže pripraviť viaceré lekcie, ktoré nás časom učia porozumeniu nielen partnerovi, ale aj sebe samému. Práve vďaka láske dokáže množstvo ľudí osobnostne rásť. Aj smútok vášho srdca vám pripomína kým v skutočnosti ste. Pre nezadaných platí pravidlo zaujímať sa o nezadaných a prestať pokukovať po potenciálnych partnerov, ktorí už niekoho majú.

Horoskop Zdravia Lev na 41. týždeň: Buďte v zdraví zvlášť obozretný a udržiavajte telesnú vitalitu. Aj ľahké cvičenie vám pomôže s ubúdajúcou energiou a pribúdajúcimi kilami. Odhodlajte sa a začnite s cvičením.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Lev: Vaša intuícia vám v tomto období radí veľmi dobre. Môžete sa na ňu spoľahnúť aj v oblasti financií. Vaša usilovnosť a snaha bude konečne na očiach niekoho dôležitého a konečne si vašu pracovitosť niekto všimne.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Lev je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Lev. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Lev. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Lev.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Lev a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Lev na 41. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Lev.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Lev, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 41. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com