Horoskop na budúci Týždeň Lev

25.09.2023 - 01.10.2023

Tento týždeň vám prináša veľkú energiu. Budete sa cítiť doslova nabití na to, aby ste sa mohli venovať všetkým svojim povinnostiam. Hviezdy veštia, že kvôli množstve povinností okolo ste sa vo vašom živote zabudli starať o vaše zdravie. Aj o to psychické. V tomto týždni je preto vašou hlavnou úlohou naplánovať si potrebné prehliadky u lekára. Čo sa týka vášho psychického zdravia, mali by ste si určite nájsť počas týžňa aspoň hodinu osamote v horúcom kúpeli, či v prírode. Strávte čas osamote niekde tak, aby vás to nabilo energiou.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Lev: Minulosť musí v nasledujúcom období definitívne zostať za vami. Nie je viac priestor na to, aby ste premýšľali o tom, čo mohlo byť inak. Nezadaní spoznajú zaujímavého človeka na nezvyčajnom mieste. Očakávajte nový vietor do vášho ľúbostného života.

Horoskop Zdravia Lev na 39. týždeň: Lepšie výsledky vo vašom zdravotnom stave sú už veľmi blízko. Nepoľavte zo svojim pozitívnym prístupom k vášmu zdraviu a nezabúdajte, že zdravie je pre vás tým najcennejším.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Lev: V tomto období by ste mali myslieť hlavne na seba, ale to nezanemná, že by ste mali prehnane míňať. Radšej si kúpte niečo malé, vec, ktorá vás veľmi poteší a nedáte za ňu celý váš majetok. Práca vám pôjde od ruky. Budete mať dostatok energie aj na úlohy, ktoré ste dlho odkladali.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na tieto týždne:


Horoskop 39. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Lev je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Lev. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Lev. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Lev.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Lev a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Lev na 39. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Lev.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Lev, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com