Horoskop na budúci Týždeň Lev

18.09.2023 - 24.09.2023

Vesmír vás povzbudí k istému koncu. Môže sa stať, že ukončíte dôležitú časť úlohy, alebo sa vám podarí dokončiť dôležitá časť niečoho na čom pracujete. Lunárna pozícia vo vašom znamení tiež naznačuje, že sa do popredia tohto týždňa dostanú pozitívne vzťahové vibrácie. Ak vás trápia konflikty v rodine, s deťmi, či partnerom, je ten najvhodnejší čas na rázne riešenie. Malo by prísť z vašej strany. Uvažujte však pokojne a dospelo.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Lev: V tomto období máte možnosť ukázať partnerovi, aké vrúcne pocity voči nemu prežívate. Otvorte svoje srdce a motivujte partnera, aby vám tiež odhalil svoje pocity. Nieje nič krajšie ako blízkosť toho, koho milujete. Porozhliadnite sa okolo, ak ste nezadaný. Možno zistíte že je tu niekto zaujímavejší, ako ste si mysleli.

Horoskop Zdravia Lev na 38. týždeň: Vaše zdravie bude pevné s výnimkou bolesti hlavy, ktorá vás môže potrápiť po náročnom dni hlavne vo večerných hodinách. Doprajte si horúci kúpeľ, ktorý rozprúdi vašu krv a otvorí cievy a tak sa bolesť hlavy čiastočne upokojí.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Lev: Teraz by bolo najlepšie trocha spomaliť, aby ste si mohli dobre premyslieť, ako využijete vaše financie, ktoré ste si odložili bokom. Nezabúdajte na malé radosti, ktoré nemusia stáť ani cent. V tomto období budete v práci viac zaneprázdnený než obvykle. Ak nastanú nejaké ťažkosti v medzikolegiálnych vzťahoch, tak nereagujte prehnane. Konajte s chladnou hlavou.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Lev je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Lev. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Lev. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Lev.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Lev a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Lev na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Lev.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Lev, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Lev:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com