týždenný horoskop Lev, horoskop na tento týždeň Lev

Týždenný Horoskop Lev

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Váš vnútorný hlas vás bude počas tohto týždňa veľmi dobre sprevádzať vašimi rozhodnutiami a emóciami. Budete mať možnosť zistiť kto je vašim skutočným priateľom, kto za vami stojí, a tiež to, kto vás skutočnosti miluje. Vaše vzťahy budú tak čistejšie a vy pocítite množstvo pozitívnej energie vo vašom živote. V nadchádzajúcich dňoch teda musíte načúvať svojmu vnútornému hlasu, a nezabudnite tiež dodržiavať pravidelný pitný a spánkový režim, ktorý je pre vaše zdravie v tomto týždni nesmierne dôležitý.

Láska a vzťahy: V tomto období bude mesiac vplývať na vaše emócie. Odhaľte svojmu partnerovi vaše túžby a tie najhlbšie pocity. Ak ste nezadaný a zapletiete sa do ľúbostného trojuholníka, čakajú vás jedine chvíle plné sĺz.

Zdravie: Ak sa cítite menejcenný či osamelý, je to len prechodné obdobie. Zaraďte do svojho jedálnička viac vitamínu D a B a prekonajte toto negatívne obdobie činnosťou, ktorú milujete.

Práca a peniaze: Pocítite veľkú energiu a hnaciu silu, ktorá vám pomôže kráčať za úspechom, a to aj finančným. Ak práve hľadáte prácu, alebo uvažujete o zmene musíte si uvedomiť, že najdôležitejšia je vaša profesionalita a úprimnosť pri pracovnom pohovore.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Lev páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Lev, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Lev. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Lev s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Lev