Horoskop na budúci Týždeň Kozorožec

11.12.2023 - 17.12.2023

V úvode týždňa by ste si mali dávať pozor na konflikty, ktoré by mohli skomplikovať váš inak pokojný týždeň. Hádky a nedorozumenia musíte v týchto dňoch riešiť s chladnou hlavou a nestranným postojom. Počas všetkých dní však budete plný iniciatívy a vaša pracovitosť prinesie aj vytúžené ovocie. V závere týždňa si splníte povinnosti, ktoré bolo potrebné dokončiť a dáte tak bodku za niečim, čo sa vám podarilo úspešne dokončiť. V stredu a vo štvrtok budete musieť byť flexibilnejší, pretože povinností bude viac, než ste predpokladali. Horoskop na tento týždeň vám pripomína, aby ste riešenia a odpovede hľadali hlavne vo vašom srdci. Cez víkend budete mať trocha priestoru na premýšľanie a pre váš komplexný relax. Užívajte si tieto chvíle.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Kozorožec: Ak máte stáleho partnera tak sa v nasledujúcom období vyhýbajte zoznamovaniu s cudzími mužmi. Provokácia planéty Saturn vnesie do vášho života chaos v emóciách, s ktorým budete musieť bojovať. Ste však silnou osobou, ktorá si uvedomuje silu svojich predchádzajúcich rozhodnutí. Ak ste nezadaný vyberte sa na miesto, ktoré vám nie je doposiaľ prirodzené.

Horoskop Zdravia Kozorožec na 50. týždeň: Pod vplyvom Slnka bude váš zdravotný stav zlepšený. Vaša energia bude obrovská a ak zaradíte do stravy aj viac ovocia a zeleniny vaše telo bude ešte zdravšie a vitálnejšie.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Kozorožec: Ak uvažujete nad zmenou v domácnosti, nekupujte hneď zbytočne predražené veci. Môžete dosiahnuť zmenu aj lacnejšie a hospodárnejšie. Buďte opatrný vo vašom vyjadrovaní v práci a nekomunikujte nevhodne s vašimi kolegami. Takýto postoj voči ostatným by sa vám mohol vypomstiť.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Kozorožec je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Kozorožec. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Kozorožec. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Kozorožec.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Kozorožec a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Kozorožec na 50. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Kozorožec.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Kozorožec, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 50. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Kozorožec:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com