Horoskop na budúci Týždeň Kozorožec

09.10.2023 - 15.10.2023

Odvážny Mars, ktorý bude v tomto týždni pôsobiť na vaše znamenie, vám prinesie množstvo bojovnej energie na to, aby ste presadili svoje záujmy. Mars pôsobí pozitívne aj na vašu prácu, či podnikanie, ale aj na dosahovanie cieľov. Práve preto máte v tomto týždni možnosť dosiahnuť na určitý pokrok aj v prípade, že prácu stále hľadáte. Z hľadiska planetárnych pohybov týždenný horoskop naznačuje, že tento týždeň je obdobím pozitívnych zmien pre vaše znamenie zverokruhu.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Kozorožec: Vplyv planéty Pluto vás v tomto období môže ešte viac priblížiť k srdcu vášho milovaného partnera. Môžete stráviť chvíľu osamote, kedy sa budete celú noc rozprávať o veciach, ktoré milujete, a budete si plánovať spoločnú budúcnosť, dovolenku, alebo len oddych v náručí toho druhého. Tieto chvíle sú tým, na čom v živote záleží. Šťastie musíte nakopnúť. Nezadaných môže brzdiť pocit menejcennosti. No treba si uvedomiť, že ste skutočne cenným človekom a pár neúspechov vás predsa nemže zastaviť.

Horoskop Zdravia Kozorožec na 41. týždeň: Rozhodnutie pravidelne športovať sa rýchlo odrazí na vašom zdravotnom stave v pozitívnom zmysle. Len do toho.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Kozorožec: Ak budete usilovne pracovať môžete očakávať mimoriadnú odmenu. Pracovné povinnosti si vás v najbližšom období nájdu. Zamerajte sa na stopercentný výkon.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na tieto týždne:


Horoskop 41. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Kozorožec je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Kozorožec. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Kozorožec. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Kozorožec.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Kozorožec a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Kozorožec na 41. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Kozorožec.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Kozorožec, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Kozorožec:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com