Horoskop na budúci Týždeň Kozorožec

18.09.2023 - 24.09.2023

V tomto týždni budete mať potrebu ponárať sa do dlhých rozhovorov s vašimi priateľmi, či blízkymi. Komunikatívny Merkúr ovplyvňuje vaše znamenie a pocítite tak potrebu po rozhovoroch o všetkom, čo vás zaujíma. Nájdite si spriaznenú dušu, s ktorou budete dlho preberať všetko, o čom dlho do noci uvažujete. Tranzity v tomto týždni povzbudzujú vašu zvedavosť a tak sa bude tento týždeň niesť najmä v rovine spoznávania a objavovania.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Kozorožec: Vo vzťahoch a v láske stavte na čestnosť, úprimnosť a otvorenosť, hoc by to malo bolieť. Niekedy nieje jednoduché začať, ale tento prístup ku vzťahom je zdravým základom každého harmonického vzťahy. Je čas vyložiť karty na stôl a začať novú etapu života, v ktorej bude úprimnosť vašou prednosťou. Ak ste bez partnera nezabúdajte sa viac venovať svojmu vnútru. Odhaľte silu, ktorú prináša yoga, alebo spoznajte čaro pohybu.

Horoskop Zdravia Kozorožec na 38. týždeň: Kalórie budú v tomto období vaším nepriateľom. Zabudnite na prázdne kalórie a jedzte radšej viac ovocia a zeleniny.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Kozorožec: Planéta Saturn bude škodlivo pôsobiť na vaše financie. Dávajte si pozor na podvody pri nákupoch. Kvalitné odvedenie práce vám pomôže aj v budúcnosti, kedy budete aktuálneho zamestnávateľa žiadať o referencie. Ak prácu hľadáte dajte si záležať na vašom vystupovaní.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na tieto týždne:


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Kozorožec je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Kozorožec. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Kozorožec. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Kozorožec.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Kozorožec a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Kozorožec na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Kozorožec.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Kozorožec, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Kozorožec:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com