Kozorožec: Týždenný Horoskop

13.02.2023 - 19.02.2023

V tomto týždni bude na vaše znamenie vplývať planéta Venuša, ktorá pritiahne do vášho života krásu mysle a ideálov. Bude pôsobiť aj na vaše spoločenské postavenie a stanete sa u viacerých ľudí na krátku chvíľu omnoho výraznejšou osobnou než doteraz. Venuša bude mať počas tohto týždňa vplyv na vašu krásu, kreativitu a sebavedomie. Využite toto obdobie vo svoj vlastný prospech.

Týždenný Horoskop Lásky a Vzťahov Kozorožec: Z hľadiska lásky vás čaká obdobie v ktorom budete musieť čeliť viacerým nedorozumeniam. Vaše každodenné starosti by nemali zasahovať do vašich emócií. Skúšajte sa so svojimi pocitmi viac stotožniť a kroťte akékoľvek zlé energie, ktoré nesmú zasahovať do vašej lásky. Ak ste nezadaný, platí pre vás, že ak sa neoslobodíte od svojej minulosti, nebudete mať možnosť pohnúť sa vpred.

Horoskop Zdravia Kozorožec na tento týždeň: Ak sa cítite oslabene je možné, že vám pomože aj prírodná liečba a prírodné techniky. Skúste bylinky, saunu a hlavne zdravé stravovanie plné vitamínov a vlákniny. Ak vás však trápia väčšie problémy a bolesti nepodceňujte návštevu lekára.

Týždenný Horoskop Kozorožec Práca a Peniaze: Ak pravidelne podliehate pokušeniam, ako sú napríklad finančné hry, alebo zbytočné nákupy, vaše financie sa nikdy nedostanú do potrebnej harmónie. Risk je niekedy zisk. Vo vašom prípade stavte na stabilitu a nepúšťajte sa do nových, aj keď lákavých projektov.


Viac o znamení Kozorožec:

Veríme, že sa vám Týždenný Horoskop Kozorožec vytvorený pre Tento týždeň páčil. Prečítajte si taktiež presný Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Kozorožec. Zdieľajte váš Horoskop Kozorožec na tento týždeň s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.

Tento prehľad na 12. Týždeň 2023 rozpráva viac o energiách, rituáloch láske a zdraví.

Veľký Horoskop od 20. - 26. Marca 2023:


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com