Horoskop na budúci Týždeň Býk

18.09.2023 - 24.09.2023

V tomto týždni sa môže stať, že budete mať zvláštne myšlienky, ktorá vám budú kradnúť váš pokojný spánok. Nenechajte negativitu vstúpiť do vášho života a radšej sa zamerajte na pozitívne maličkosti, ktoré sa vám denne dejú. Zamerajte sa na lásku a porozumenie. Počas týždňa venujte viac času aktivitám v rodine a trávte spoločne viac času. Pod lunárnym vplyvom budete mať energiu na nejaké malé dobrodružstvo. Môžete cez víkend pouvažovať o novej fyzickej aktivite, ktorá vám prinesie relax.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Býk: Toto obdobie vás pod vplyvom planéty Merkúr potrápi myšlienkami na vašu minulosť. Neobracajte sa však chrbtom vašej prítomnosti, ani neodvracajte váš zrak od vecí, ktoré ste si vybudovali. Minulosť je za vami a musí patriť histórii tak, ako aj vaše pocity, ktoré ste vtedy prechovávali. Zmierenie je najlepšou cestou k vášmu budúcemu šťastiu. Ak ste bez partnera a už dlho snívate o vášnivom vzplanutí, váš sen sa premení na skutočnosť.

Horoskop Zdravia Býk na 38. týždeň: V tomto období by mali byť obzvlášť opatrní diabetici a ľudia trpiaci vysokým krvným tlakom. Musíte sa starať o vaše zdravie s maximom a dodržiavať vyvážené stravovanie.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Býk: Nebojte sa zmien, pretože pozitivne zmeny môžu priniesť aj vylepšenie vášho finančného rozpočtu. Tímová práca je to, čo sa vám bude dariť najviac. Oceníte pomoc kolegov.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na 22. Týždeň 2024 (27. Máj až 02. Jún 2024):


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Býk je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Býk. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Býk. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Býk.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Býk a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Býk na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Býk.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Býk, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Býk:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com