Býk: Týždenný Horoskop

05.12.2022 - 11.12.2022

Unavuje váš už váš šatník? Snažte sa viac kráčať s módou. Časť zarobeného môžete minúť na to, aby ste konečne oživili váš šatník. Vaše staromódne názory už vašich blízkych nudia. Vaše povinnosti musíte rozdeliť aj medzi ostatných, ak chcete trocha odpočinku. Je načase skoncovať s nudou a víkendami opakujúcimi sa ako cez kopirák. Dodajte životu trochu spontánnosti a choďte do spoločnosti, na dovolenku, či robte niečo výnimočné. Pokúste sa viac odviazať a hľadajte možnosti, v ktorých by ste objavili svoje nové smelšie „ja“. Táto zmena vám veľmi prospeje a do života si vnesiete novú, nečakanú životnú energiu.

Láska a vzťahy: Ak máte partnera, tak v blízkom čase na vás čakajú nástrahy v podobe záujmu zo strany niekoho iného. Nenechajte sa nikým oklamať. Pocítite totiž podnety planéty Pluto, ktorá sa snaží pohrať s vašimi pocitmi a rozhodnutiami. Buďte si istejší smerovaním, ktoré ste si zvolili. Nezadaní, vysnívajte si svojho partnera. Čoskoro stretnete niekoho skutočne výnimočného.

Zdravie: Oslabený Jupiter vplýva na vaše znamenie a prináša zdravotné ťažkosti do vášho života. Ak cítite úpadok energie, alebo nedostatočnú sústredenosť, telo vám chce naznačiť aby ste viac oddychovali.

Práca a peniaze: Obavy o vašu finančnú budúcnosť vás podnietia k zmenám, ktoré pozitívne zasiahnú vašu peňaženku. Teraz nieje čas na otáľanie. Chyťte situáciu pevne do rúk a snažte sa ušetriť malú sumu na neskôr. V práci sa držte svojich ambícii a cieľov. Ak sa vašou prioritou aktuálne stáva zmena povolania, či výmena za lepšie, je vhodné o tom ešte poriadne pouvažovať.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com