Blíženci: Týždenný Horoskop

26.09.2022 - 02.10.2022

V tomto týždni si naplánujte rande. Ak ste vo vzťahu, tak je načase venovať sa vášmu partnerovi. Ak ste nezadaný, tak v tomto týždni neseďte doma a choďte do spoločnosti. Jednoducho trávte čas s tými, ktorých milujete. Vystúpte z vašej zóny pohodlia, nervozity, alebo neistoty. Prekonajte všetky psychické a pomyselné prekážky, ktoré vám bránia byť biližšie k tým, ktorých milujete. Vo vašom živote by ste si mali prejsť vaše ciele a zistiť, či sa stále pohybujete v správnej ceste za vašim šťastím.

Láska a vzťahy: Podeľte sa s vašim partnerom o vaše najtajnejšie emocionálne, alebo aj sexuálne túžby. Pracujte spoločne na vašom vzťahu, ktorý si niekedy vyžaduje viac práce. Budovanie trvalých hodnôt je však v živote dôležité. Tí bez partnera by si mali zapamätať, že nikoho nedokážeme odhadnúť na prvý pohľad. Dajte záujemcom šancu na vzájomné spoznanie.

Zdravie: Lunárna pozícia v tomto obodbí z vás robí citlivejšieho a náchylnejšieho jedinca. Ak sa budete intenzívne zapájať do problémov ostatných prenesiete si na seba aj stres a psychické napätie iných. Sústreďte sa hlavne na seba a svoju rodinu.

Práca a peniaze: Nebojte sa zmien, pretože pozitivne zmeny môžu priniesť aj vylepšenie vášho finančného rozpočtu. Vaša tvrdohlavosť v práci musí ísť teraz bokom. Stres môže ovplyvniť aj vaše správanie voči vašim kolegom a mohli by ste povedať niečo, čo by ste oľutovali.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.