týždenný horoskop Blíženci, horoskop na tento týždeň Blíženci

Týždenný Horoskop Blíženci

(26.10.2020 - 01.11.2020)

V tomto týždni bude na vaše znamenie vplývať planéta Venuša, ktorá pritiahne do vášho života krásu mysle a ideálov. Bude pôsobiť aj na vaše spoločenské postavenie a stanete sa u viacerých ľudí na krátku chvíľu omnoho výraznejšou osobnou než doteraz. Venuša bude mať počas tohto týždňa vplyv na vašu krásu, kreativitu a sebavedomie. Využite toto obdobie vo svoj vlastný prospech.

Láska a vzťahy: Nesnažte sa vášho partnera vtiahnúť do vaších problémov, ktoré si počas nasledujúceho obdobia musíte vyriešiť samostatne. Pre nezadaných je pravá chvíľa vyraziť do spoločnosti.

Zdravie: Ak už dlhšie zvažujete, že začnete s fyzickou aktivitou, istotne je vo vašej blízkosti niekto, kto by sa k vám rád pridal. Vo väčšom počte to pôjde ľahšie a bude sa vám lepšie dodržiavať disciplína a pravidelnosť.

Práca a peniaze: Peniaze budú počas nasledujúceho obdobia stabilné. Počas tohto obdobia budete hľadať nové cesty. Získate v práci nové príležitosti ako uspieť.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Blíženci