Baran: Týždenný Horoskop

26.09.2022 - 02.10.2022

Na vaše znamenie bude počas tohto týždňa vplývať krásna a láskyplná Venuša. Planéta, ktorá má na svedomí krásne pocity lásky, intenzívnejšiu vášeň a krásu, ale taktiež vyrovnaný finančný status a zmeny vo financiách. Tento týždeň sa tak budete cítiť potrebne a krásne. Môžete taktiež uvažovať o nejakých zmenách vo vašej domácnosti, ktoré prečistia energie vo vašom útočisku oddychu a relaxu. Iba usporiadaný a čistý domov môže byť tým správnym miestom na čerpanie energie, ktorú potrebujete na zdolávanie všetkých povinností. Venuša odomyká túžbu po deťoch u oboch pohlaví a preto je tento týždeň zameraný aj na premýšľanie o budúcnosti.

Láska a vzťahy: Skúste vo svojom ľúbostnom živote viac experimentovať a ukážte partnerovi, že s vami rozhodne nuda nehrozí. Veselá planéta Saturn pomáha aj v smerovaní vašej lásky. Prichádza obdobie, ktoré bude poznačené radosťou a smiechom. Pre nezadaných je lepšie nadviazanie partnerského vzťahu odložiť na neskôr.

Zdravie: Vždy noste takú obuv, ktorá vás ochráni pred pocitom unavených nôh, ale aj pred prechladnutím kvôli nevhodnému počasiu. Nepodceňujte dôležitosť obuvy.

Práca a peniaze: Nestrácajte vašu energiu premýšľaním o vašich financiách. Teraz sa aj tak nič nezmení a vy by ste sa zbytočne zabávali otázkou, ako to bude v budúcnosti. Zamerajte sa viac na iné hodnoty. Poznáte presnú definíciu vašej práce? Stáva sa totiž, že robíte veľa vecí navyše a tak ste unavený viac než ostatný. Dôkladne si naštudujte čo sú vaše povinnosti a čo v skutočnosti robíte navyše.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Baran páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Baran, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Baran. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Baran s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.