týždenný horoskop Baran, horoskop na tento týždeň Baran

Týždenný Horoskop Baran

(26.10.2020 - 01.11.2020)

V tomto týždni na vaše znamenie pôsobí zmyselná Venuša, ktorá prináša pozitívne aspekty nielen do vašich financií, ale aj do vášho súkromného života. Venuša vám pomôže viac prejavovať vaše emócie, a preto sa nemusíte báť dávať najavo čo v skutočnosti cítite. Venuša prináša tiež pozitivne vibrácie do vášho pracovného života, a preto sa tento týždeň, pre vaše znamenie zverokruhu, stáva skutočne pozitívnym obdobím.

Láska a vzťahy: V tomto nestabilnom období začnite hlavne od seba a nevyčítajte partnerovi každú maličkosť. Nebude to príjmať dobre a mohla by nastať zbytočná hádka. Nezadaní by sa mali zbaviť príliš vznešených očakávaní od nádejného partnera. Uvedomte si, že život nie je Disney rozprávka.

Zdravie: Ak začnete so správnymi návykmi, tak vo vašom zdraví nenastanú žiadne nečakané komplikácie. Sledujte svoje stravovanie, spánok a pravidelný pitný režim viac než doposiaľ.

Práca a peniaze: Pozícia Marsu v tomto období prináša celkové šťastie, a to aj v oblasti financií. Budete mať potenciál na malý zárobok. Práca počká. Je čas splniť si sny a vidieť diaľky. Cestujte na miesta o ktorých už tak dlho snívate. Svet je vám otvorený.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Baran páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Baran, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Baran. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Baran s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Baran