Nicki Minaj, život, fakty, laska, narodeniny

Rapperka a Speváčka Nicki Minaj - Život & Fakty

Celým Menom: Onika Tanya Maraj "Nicki Minaj"

Narodeniny: 08. December 1982

Znamenie Zverokruhu: Strelec

Obľúbená Farba: Ružová

Výška: 157cm

Farba očí: Hnedá

Farba vlasov: Čierna

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 37

Najobľúbenejšie jedlo: Vypražané Kura, Mango

Ako trávi voľný čas: Nakupovanie, Počúvanie hudby, Sledovanie Filmov

Obľúbený šport: basketbal

Obľúbený film: Gladiátor

Nicky Minaj sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťasné číslo znamenia Strelec je 9

Život Nicki Minaj - začiatky a detstvo

Extravagantná rapperka Nicki Minaj sa narodila 8.12.1982 v Saint James, Trinidad a Tobago. Nicki už ako malá vyrastala v hudobno-umeleckom prostredí. Jej otec Robert Maraj bol spevák a venoval sa Gospelu, ktorému sa taktiež venovala aj jej matka Carol Maraj. Nicki vyrastala u svojej babičky, lebo jej otec pod vplyvom drog a alkoholu v roku 1987 podpálil ich spoločný dom.

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Strlec a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Znemenie Strelec je veľmi nadšené a optimistické znamenia. Strelec miluje spoznávanie nových vecí a je pre každé nové dobrodružstvo. Nicki vyštudovala výtvarno-hudobnú strednú školu. Po ukončení školy sa chcela venovať herectvu, ale po jej neúspechu si musela začať privyrábať ako čašníčka.

Nicki Minaj Láska, vzťahy, deti

Ženy v znamení Strelec, sú veľmi pohyblivé a ješitné. K zakladaniu rodiny a manželstvu, silný vzťah nemajú a len málokedy sa vám podarí kráčať k oltáru práve so strelcom. Strelec má rád či už vo vzťahu alebo v živote voľnosť a slobodu.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Neprehliadnuteľná rapperka Nicki Minaj vystriedala viacero vzťahov. Románik mala napríklad s Meek Millom, Safaree Saumelsom. V októbri roku 2019 sa dokonca zosobášila so svojím snúbencom, Kenneth Pettym.

Nicki Minaj si po pár mesiacoch odstránila svoje nové prievisko Petty zo sociálnych sietí, a tak sa šepkalo, že sa čersvto zosobášený pár má údajne rozviesť. No zatiaľ sa rozvod nepotrvdil. Ak sa znamenie Strelec predsa rozhodne pre manželstvo, býva starostlivou a láskavou polovičkou. Každopádne im držíme palce, aby im to vydržalo čo najdlhšie.

Aj vy ste sa narodili ako Strelec? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Nicki Minaj - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Onika Tanya Maraj v rokoch 2007-2009 vydala svoje prvé tri mixtapy. Neskôr si ju všimol známy americký rapper Lil Wayne, a už v roku 2009 podísala svoje prvé dve zmluvy s nahrávacími spoločnosťami. Strelci, tak ako aj Nicki sú veľkí dobrodruhovia. Rutinizmus je pre nich nepredstaviteľný. Milujú býť stredobodom pozornosti a so svojim optimizmom, zmyslom pre humor a nadšením, dokážu nakaziť cele davy ľudí.

Fakt, že úžasná Nicki miluje slobodu a voľnosť, si možme všimnúť aj na jej farebných a extravagantných outfitoch a pestrých vlasoch, ktorých farbu si pravidelne mení. V roku 2010 vydala svoj debutový album Pink Friday, ktorý mal veľký úspech a dostalo sa medzi prvé miesta v rebríčku Billboard 200.

Bola prvou rapperkou v roku 2002, ktorej sa podarilo dostať jej druhý singel z albumu Your Love sa na prvu priečku v hitparáde Billboard Hot Rap Songs. Nicki Minaj doposial vydala štyry albumy a absolvovala štyry koncertné turné.

Nicki Minaj - Strelec, Fakty, Budúcnosť, Láska

Znamenie Strelec je jedno pestré a slobodné znamenie. Sú plní optimizmom, radi polemizujú a majú obrovský cit pre spravodlivosť. Pravidelnosť a rutinizmus je ich veľkým nepriateľom. Jedinci v tomto znamení radi cestujú a preferujú slobodné povolania.

Jeho sny a fantázie sa mu takmer vždy podarí zrealizovať a zvyčajne mu všetko výjde tak, ako si zaumieni. Myslím, že viacerí sa zhodneme v tom, že táto úžasná, neprehliadnuteľná a krásna rapperka Nicki Minaj je úžasným príkladom pre toto živé znamenie.

V tomto znamení sa narodili známe osobnosti ako napríklad: Frank Sinatra, Tina Turner, Scarlett Johannson a aj známy Steven Spielberg.

Narodili ste sa aj vy v znamení Strelec? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Nicki Minaj Strelec - Fakty, Láska, Kariéra