Kendall Jenner, životopis, fakty, laska, narodeniny

Speváčka Kendall Jenner - Životopis & Fakty

Celým Menom: Kendall Nicole Jenner

Narodeniny: 03. November 1995

Znamenie Zverokruhu: Baran

Obľúbená Farba: béžová

Výška: 179cm

Farba očí: Hnedá

Farba vlasov: Hnedá

Obľúbené zviera: Pes, mačka

Veľkosť topánok: 43

Najobľúbenejšie jedlo: kuracie mäso s hnedou ryžou

Ako trávi voľný čas: skorým vstávaním, cvičením, počúvaním hudby

Obľúbený šport: yóga, basketbal

Obľúbený film: Moulin Rouge

Kendall Jenner sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťastnými číslami znamenia Baran sú 6, 7

Životopis Kendall Jenner - začiatky a detstvo

Keďže táto celebrita pochádza z populárnej a známej rodiny, životopis Kendall Jenner sa začína už od jej útlych čias... Kendall Nicole Jenner sa narodila 3. Novembra 1995, v Los Angeles, California. Jej rodičia sú Kris Jenner a Bruce (Caitlyn) Jenner americký olympijský hráč. Jej rodinné zázemie sa zdá byť z pohľadu konzervatívcov trocha komplikované, no niet pochýb, že dcéry Kardashian-Jenner sa s ich neobvyklými rodinnými vzťahmy vysporiadali.

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Baran a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Kendall navštevovala spolu so svojou sestrou Kylie súkromnú školu Sierra Canyon High School v Chatsworthe. Životopis Kendall Jenner je tak zaujímavým už od časov jej štúdia. Už od malička sa objavovala v ich rodinnej šou Keeping Up with the Kardashians. Kylie je v znamení Baran. Práve znamenie Baran prináša korenie do jej života a životopis Kendall Jenner sa aj vďaka tomuto faktu stáva zaujímavejším. Toto znamenie pod vplyvom planéty Mars, ktorá jej dodáva silu, snahu byť za každú cenu prvým. Kendall Jenner je tiež odvážna a doslova dravá osobnosť, ktorá smeruje vysoko k sláve.

Kendall Jenner Láska, vzťahy, deti

Znamenie Baran ako je aj Kendall, je nesmierne samostatné a bojovné. V každej situácií sa vie zaobísť s úplnou ľahkosťou, a nepotrebuje ani finančnú výpomoc muža, s čím teda mužské ego istotne nenaberá na sile. Nerobí jej problém prebrať mužskú zodpovednosť, ak sa k tomu muž práve nemá.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Kendall Jenner je mimoriadne uzatvorená čo sa týka jej súkromného života, na rozdiel od svojej rodiny, či v porovnaní s jej sestrami. Krásna modelka nepublikuje svoje vzťahy na sociálnych sietí a ani v médiach. Napriek tomu, že sa ju už dalo vidieť so známymi modelmi, hudobníkmi a športovcami, neprepiera svoje súkromie na verejnosti tak často, ako iné populárne mená hollywoodu.

Niektoré vzťahy sú potvrdené od Kendall, ale podrobnosti neprezradí nikomu. Pristupuje k láske zodpovedne a intímne záležitosti nezdieľa s médiami. No isté je, že ktokoľvek je pri boku Kendall, či ako partner, alebo kamarát, môže byť šťastný, že má po boku nielen krásnu ale aj povahovo veľmi silnú ženu. Životopis Kendall Jenner naznačuje, že jej osobnosť je skutočne výnimočná. Ponúka svetu nie len svoju krásu, ale aj neobvyklú celebritnú povahu.

Aj vy ste sa narodili ako Baran? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Kendall Jenner - fakty, životopis, kariéra a úspechy

Kendallina modelová kariéra začala, keď podpísala zmluvu s modelovou agentúrou Wilhelmina, v svojich štrnástich rokoch. Iste, môže sa to zdať skoro, no jej rodina, ktorá sa v tejto oblasti skvele orientuje bola pre Kendall Jenner veľkou oporou a pomocou. Práve preto začala už v tak skorom veku.

Jej prvá modelová práca bola Rocker Babes s Twist kampaňou pre Forever 21 v decembri 2009. V Septembri 2011 počas Mercedes - Benz Fashion Week Kendall predviedla šaty návrhárky Sherry Hill. Bol to nádherný kúsok, ktorý sa jej skutočne hodil a osviežil jej už tak prerásny zovňajšok. Koncom roku 2012 bola na titulných stranách American Cheerleader, Teen Prom, Looks, Raine, GenLux, Lovecat a Flavour Magazine...

Niet sa čo čudovať. Krásna Kendall Jenner má nielen milióny fanúšikov po celom svete, ale je tiež jednou z najlepšie platených celebrít. V novembri 2011 Jenner spolupracovala s fotografom z Victoria´s Secret Russell James. Módna značka Victoria's Secret si istotne získala srdce nejedného nového zákazníka, práve vďaka tvári tejto ohromujúcej a krásnej celebrity.

Z týchto faktov možme vidieť, že Baranova priebojnosť sa prejavuje hlavne v ich profesiíjnom živote, a vzhľadom na to snimi nemusi byť spolupráca taká ľahká. Kedže ich priorita je prvoradosť, ich egoizmus može občas skomplikovať ich spoluprácu s iními.

Kendall Jenner - Baran, Budúcnosť...?

Kendall môže bezpochybne vďačiť svojim vlastnostiam priebojnosti, túžbe po prvoradosti, vnútornej sile, za viac než úspešnú modelingovú kariéru. Životopis Kendall Jenner sa tak úzko spája s povahovými vlastnosťami znamenia Baran a to hlavne žien, ktoré s Kendall zdieľajú jej slnečné znamenie zverokruhu.

Životopis Kendall Jenner je skutočne zaujímavý. Taktiež ako aj znamenie Baran. V tomto znamení sa narodili aj ďalšie významné osobnosti ako napríklad: Jean-Paul Belmondo, Eddie Murphy, Jackie Chan či Charlie Chaplin.

Narodili ste sa aj vy v znamení Baran? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Kendall Jenner Baran - Životopis, Fakty, Láska, Kariéra