Katy Perry, život, fakty, laska, narodeniny

Speváčka Katy Perry - Život & Fakty

Celým Menom: Katheryn Elizabeth Hudson "Katy Perry"

Narodeniny: 25. Október 1984

Znamenie Zverokruhu: Škorpión

Obľúbená Farba: Zelená

Výška: 170cm

Farba očí: Modrá

Farba vlasov: Čierna

Obľúbené zviera: Mačka

Veľkosť topánok: 39

Najobľúbenejšie jedlo: Čínsky kurací šalát, zmrzlina

Ako trávi voľný čas: Experimentovanie s farebnými vlasmi, Farebná manikúra, počúvanie retro hudby

Obľúbený šport: Golf

Obľúbený film: New Moon, Twilight

Katy Perry sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťasné čísla znamenia Škorpión sú 2,4

Život Katy Perry - začiatky a detstvo

Katheryn Elizabeth Hudson sa narodila 25.10.1984 v Santa Barbara, Kalifornia, USA. Katy bola od malička vedená ku silnému kresťanskému životu. Jej obaja rodičia boli pastormi. Malá Katy navštevovala cirkevnú školu a taktiež výhradne cirkevné tábory. Znamenie Škorpión, je je obdarené silnou vôľou a túžbou.

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Škorpión a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Toto znamenie je veľmi tajomné, niekedy aj nepochopené, a záhady sú pre nich priam výzvou. Katy sa venovala najmä Gospelovej hudbe. Jej rodičia populárnu hudbu neuznávali a snažili sa ju pred Katy skryť. Katy začala spievať v deviatich rokoch a do svojich sedemnástich spievala v kostole. Vo svojich pätnástich rokoch opustila strednú školu, aby sa mohla venovať hudobnej kariére.

Katy Perry Láska, vzťahy, deti

Ako sme už spomínali, toto znamenie je veľmi tajomné a tiché. Sú oddané a v ich vernosti si možte byť takmer istí. V roku 2011 si Katy Perry vzala za manžela britského komika a herca Russel Branda, no do roka sa ich manželstvo rozpadlo.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

V roku 2019 sa Katy Perry zasnúbila so známym hercom Orlandom Bloom a prednedávnom taktiež oznámili, že v lete sa im národí spoločné babätko. Ich spoločnú svadbu si taktiež plánovali a to dokonca v Japonsku, žiaľ aktuálna situácia pandémie im to nedovolí a svadba sa presúva.

Škorpión je jedno z najžiarlivejších znamení zverokruhu a verte, že ak toto znamenie sklamete, už vám to zrejme nikdy nezabudne. Ak sa ženy v tomto znamení rozhodnú pre založenie rodiny, sú z nich oddané, starostlivé matky a verné polovičky. Sme si istí, že v prípade krásnej Katy to nebude inak a bude skvelým príkladom tohto znamenia.

Aj vy ste sa narodili ako Škorpión? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Katy Perry - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Katy Perry vo svojich osemástich rokoch, pristúpila k zmene priezviska na "Perry", kedže sa jej meno veľmi podobalo na známu herečku menom Kate Hudson. Po strednej škole študovala talianskú operu. Jej spev začal budiť pozornosť, začala náhrávať svoje demonahrávky a učila sa hrať na gitare.

Znamenie Škorpión si nepotrpí na názore iních, a dokonca ani názor najbližších, ho neodradí od vysnívaného cieľa. Ohováranie si tiež neberie k srdcu, no čo ho naozaj dokáže zložiť je prehra. Škorpión sa svojho sna kvoli iním len tak nevzdá, a tak sa stalo aj u úžasnej Katy. V roku 2001 podpísala svoju prvú zmluvu s Red Hill Records, a ešte v ten rok vydala svoj debutový album s názvom Katy Hudson.

Prvý album bol viacmenej Gospelový. V roku 2008 vydala svoj ďalší album, ktorý sa zaradil medzi Top 5 piesní v rebríčku Billboard Hot 200 a predalo sa viac ako 5 miliónov albumov. Jej najznámejšie hity sú napríklad singel Roar, Unconditionally alebo Last Friday Night. Katy Perry doposiaľ vydala päť albumov a absolvovala štyry koncertné turné.

Katy Perry - Škorpión, Fakty, Budúcnosť, Láska

Znamenie Škorpión je tajuplné až záhadné. Na názore druhích im nezáleži a v prípade prehry dokážu byť poriadne tvrdohlavý. Tieto povahy sú žiarlivé ale za to láskyplné a oddané. Sú nápadité, energické a suverénne. A tieto vlastnosti sa istotne nájdu aj u tejto krásnej a nežnej speváčky Katy.

V znamení Škorpión sa narodili aj známe osobnosti ako napríklad: Danny DeVito, Diego Maradona, Bryan Adams alebo aj známa herečka Whoopi Goldberg.

Narodili ste sa aj vy v znamení Škorpión? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Katy Perry Škorpión - Fakty, Láska, Kariéra