Jennifer Lopez, láska, fakty, život, znamenie zverokruhu

Slávna Jennifer Lopez - Láska, Znamenie, Život, Fakty

Celým Menom: Jennifer Lynn Lopez

Narodeniny: 24.7.1969

Znamenie Zverokruhu: Lev

Obľúbená Farba: Žltá a Svetlo Modrá

Výška: 164cm

Farba očí: Svetlo hnedé

Farba vlasov: Hnedá

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 38,5

Najobľúbenejšie jedlo: Kuracie mäso, šalát

Ako trávi voľný čas: Cvičenie, tancovanie a nakupovanie

Obľúbený šport: Tenis

Obľúbený film: When Harry met Sally

Jennifer Lopez sa dohovorí: Angličtina a Španielčina

Šťastné čísla: Šťastné čísla Leva sú 19,1,3,5

Život Jennifer Lopez - detstvo

Jennifer Lynn Lopez sa narodila v južnom Bronxe v Americkom štáte New York. Jej rodičia síce pochádzajú z Portorika, ale zoznámili sa až v USA, ako horovia fakty. Jennifer je v znamení Lev, takže niet divu, že ako jediná z troch sestier sa stala celosvetovou hviezdou. Lev má totiž povahu extroverta, rád je stredobodom pozornosti a sebavedomie mu tiež nechýba, vraví jej znamenie zverokruhu. Svoj cieľ takmer vždy dosiahne a to sa v prípade Jennifer Lopez nepochybne podarilo. Prečítajte si Charakteristiku znamenia Lev a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Už od detstva sa venovala hodinám tanca, spevu, gymnastike a tenisu. Aj napriek tomu sa jej matka nestotožnila s jej snom živiť sa umením a preto sa Jennifer rozhodla z domu odísť. Už tieto prvotné fakty a život Jennifer Lopez poukazuje na jej silné znamenie zverokruhu, znamenie Lev.

Jennifer Lopez Láska, vzťahy, deti

Ženy v znamení Lev vynikajú krásou, ženskosťou a majú veľkú dávku temperamentu. Možno aj to je dôvodom, že Jennifer Lopez mala doposiaľ troch manželov. Láska je však pre ňu stále dôležitá. Prvým manželom bol kubánec Ojani Nou, za ktorého sa vydala vo februári v roku 1997 a po necelom roku, v januári 1998 sa rozviedli. Neskôr sa vydala za Amerického herca Crisa Juda, ale aj táto láska a manželstvo sa skončilo už po dvoch rokoch. Lev, nesie znaky hrdosti, istoty, sebavedomia a možno aj to, že radi diktujú a riadia, bolo jedným z dôvodou, že jej manželstvá a láska dlho nevydržali. Spoznajte aj vy kompatilitu lásky vášho znamenia zverokruhu napríklad aj so znamením Lev. Navštívte Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu a spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Jej tretím manželom bol Americko-Latinský spevák Marc Anthony s ktorým vydržala láska dlhšie. Manželstvo trvalo 10 rokov a majú spolu aj dvojičky Emme a Maximiliana. Marc Anthony je v znamení Panna a toto znamenie sa vyznačuje opatrnosťou a jemnosťou, kdežto Lev je naopak energický a možno práve preto ich vzťah taktiež nevydržal. Láska znamená mnoho, pre slávnu Jennifer Lopez.

Aj vy ste sa narodili ako Lev? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Jennifer Lopez - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Život slávnej Lopez bol niekedy skutočne hektický. Jennifer Lopez začínala ako tanečníčka v skupine Fly Girls a začala si na seba zarábať umením. Neskôr jej jeden z Amerických producentov ponúkol hereckú rolu v sitcomoch. Po účinkovaní sa Jennifer herecké ponuky iba tak hrnuli a pomaly ale isto sa jej rozbehla herecká kariéra a jej život nabral nové obrátky. Znemenie Lev je známe svojou potrebou dominovať ako medzi priateľmi, tak aj v práci a ak sa stane stredobodom pozornosti, sťažovať si určite nebude, to vravia fakty znamenia lev.

Keďže si Jennifer začali ľudia čím ďalej, tým viac všímať, bolo to pre ňu ako jeden veľký splený sen a jej život sa stával rozprávkou. O pár rokov neskôr sa Jennifer Lopez začala venovať aj spevu. Jej prvý album vyšiel v roku 1999 a okamžite sa zaradil medzi top 10 v rebríčku Billboard. Niet divu, Jennifer je krásna a ambiciózna žena, ktorá vyžaruje Latino charizmu a tieto fakty poznačili aj jej lásku, detstvo a celý jej život.

O levoch je tiež známe že nemajú radi stereotyp, sú kreatívni a energickí, takže niet divu, že sa Jennifer pustila do tanca, herectva aj spevu. Vlastnosti znamenia Lev, sú aj hrdosť, sebaistota a obľubujú prepychový život, takže Jennifer celosvetová sláva istotne neprekáža. Jennifer je skvelým príkladom toho, aký život môže dosihnúť každá levica s kúskom šťastia a nadania.

Jennifer Lopez - Lev, Fakty, Budúcnosť, Láska

Jennifer Lopez je úžasným príkladom znamenia Lev. Ak zhrnieme jeho vlastnosti ako sú - temperament, krása, kreativita, sebaistota, energickosť, povaha extroverta a obľuba byť stredobodom pozornosti, automaticky si môžme predstaviť túto úžasnú tanečníčku, herečku a speváčku Jennifer Lopez. Jej život a fakty, ktoré ho opisujú sú dokonalým príkladom vlastností jej znamenia zverokruhu.

V znamení ako je Jennifer sú taktiež známe osobnosti, ako napríklad: Arnold Schwarzenegger, Sandra Bullock, Whitney Houston a Antonio Banderas. Aj tieto celebrity predstavujú dokonalé vyobrazenie vlastností Leva. Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Jennifer Lopez Lev - Fakty, Láska, Kariéra, Znamenie zverokruhu