Ed Sheeran, životopis, fakty, laska, narodeniny

Spevák Ed Sheeran - Životopis & Fakty

Celým Menom: Edward Christopher "Ed" Sheeran

Narodeniny: 17. Február 1991

Znamenie Zverokruhu: Vodnár

Obľúbená Farba: oranžová, modrá

Výška: 173cm

Farba očí: Modrá

Farba vlasov: Ryšavé

Obľúbené zviera: Mačka

Veľkosť topánok: 45

Najobľúbenejšie jedlo: Nandos

Ako trávi voľný čas: Počúvanie hudby, Sledovanie Filmov

Obľúbený šport: futbal

Obľúbený film: Goodfellas

Ed Sheeran sa dohovorí: Angličtina, základy Nemčiny a Francúzštiny

Šťastné čísla: 2, 10

Životopis Ed Sheeran - začiatky a detstvo

Edward Christopher Sheeran sa narodil 17. Februára 1991 v Halifax, Spojenom kráľovstve. Životopis Ed Sheeran započal svoju zaujímavú cestu už v jeho detstve. Počas detstva sa spolu so svojou rodinou presťahoval do Framlinghamu, kde chodil do Rishworth School a od štyroch rokov sa aktívne zúčastňoval v kostolnom a speváckom zbore. Tento zaujímavý fakt je najpodstatnejšou zmienkou jeho začiatkov. Ako teeneger bol prijatý do Národného divadla mládeže a v škole ho označovali ako "prírodného umelca".

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Vodnár a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Podľa názoru jeho spolužiakov sa mal Ed stať slávnym. Ed Sheeran je dobrosrdečný a milý človek o čom svedčia viacerí jeho priatelia, alebo ľudia v jeho okolí. Životopis Ed Sheeran rozpráva o jeho vzostupoch aj pádoch už od detských čias. Edovi rodičia pochádzajú z Londýna a od roku 1990 až do roku 2010 prevádzkovali umeleckú poradňu pod menom Sheeran Lock. Edward Sheeran sa narodil v znamení Vodnár, čo ovplyvnilo aj jeho život a fakty, ktoré sú o ňom známe. Vládnucou planétou znamenia Vodnár je Urán, ktorý vodnárom dodáva samostnatnosť, intelekt a vynaliezavosť.

Ed Sheeran Láska, vzťahy

Nositelia tohto znamenia sú výnimočne kamarátskej povahy a priateľstvo je pre nich omnoho viac ako láska. Práve tieto povahové črty Vodnára sa premietli aj do života jeho nositeľa - Ed Sheerana. Ak sa muž v znamení vodnár ožení, vyberie si jednu zo svojich kamarátok, s ktorou bude mať mnoho spoločných záujmov. Práve preto sa životopis lásky Eda Sheerana orientuje aj podľa jeho znamenia.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Tieto fakty sa tak nepochybne potvrdili aj u talentovaného Eda Sheerena. V roku 2019 si vzal za manželku jeho dlhodobú kamarátku Cherry Seaborn, s ktorou sa prvý krát zoznámil na strednej škole. Svadba sa odohrala v súkromí iba v kruhu rodiny a to potvrdzuje aj samostnanosť a skromnosť, ktorá je u vodnárov známa.

Ed Sheeran je tak dokonalým stotožnením jeho znamenia zveorkruhu, pretože si v živote cení skutočné hodnoty. Nezáleží na tom, ako veľmi je slávny... Sláva mu nestúpla do hlavy a tak sa aj po rokoch dá povedať, že Ed Sheeran si zachoval chlapčenský šarm, vďaka ktorému je jeho hudba milovaná po celom svete.

Aj vy ste sa narodili ako Vodnár? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Ed Sheeran - fakty, životopis, kariéra a úspechy

Ako sme už spomínali, Edward sa už od svojich štyroch rokov venoval spevu v miestnom speváckom zbore a počas štúdia na základnej škole sa naučil hrať na gitare. Neskôr počas vysokej školy, začal písať svoje vlastné texty piesní. Vondári ako je aj Ed, sú veľmi vedychtíví a obľubujú voľnosť v povolaní. Ed sa ešte počas svojho štúdia stal členom neziskovej organizácie, ktorá pomáha rozvíjať mladé talenty.

Pre zaujímavost - touto organizáciou si prešli aj Daniel Craig a Kate Winslet. Kedže si Vodnári stavajú vysoké ciele, v roku 2011 Edward podpísal svoju prvú zmluvu s vydavateľstvom Asylum Records, a vydal svoj debutový albu "Plus". Už o rok neskôr vyhral ocenenie Brit Award za najlepšieho britského sólového umelca.

Keď sa Vodnárom vyskytne prekážka, reagujú vždy s kľudom a ak ich chcete s niečim rozhodiť, budete mať čo robiť. Budete asi viacerý súhlasiť s tým, že Ed pôsobí vždy veľmi pohodovo a kľudne. Okrem iného sú Vodnári väčsinou introverti, no napriek tomu milujú byť v spoločnosti milích ľudí a s každým sú prirodzene veľmi prívetiví a kamarátski. Ed Sheeren vydal doposiaľ 4 albumy a úspešne absolvoval tri koncertné turné.

Ed Sheeran - Baran, Budúcnosť...?

Prívetivosť, priateľstvo, samostatnosť, vedychtivosť, cieľavedomosť a skromnosť. Všetky tieto vlastnosti Vodnára nasvedčujú povahe tohto sympatického umelca Edwarda Sheerena. Životopis Ed Sheeran snúbi všetky pozitívne povahové črty znamenia Vodnár v krásnu osobnosť, ktorá nepodľahla tlaku spoločnosti a negatívnemu vplyvu slávy a peňazí.

Životopis Ed Sheeran je skutočne zaujímavý. Taktiež ako aj znamenie Vodnár. V tomto znamení sa narodili aj ďalšie významné osobnosti ako napríklad: Christian Dior, Cristiano Ronaldo, Jennifer Aniston a aj známa Alicia Keys.

Narodili ste sa aj vy v znamení Vodnár? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Ed Sheeran Vodnár - Životopis, Fakty, Láska, Kariéra