Drake, život, fakty, laska, narodeniny

Repper, Spevák a Podnikateľ Drake - Život & Fakty

Celým Menom: Aubrey Drake Graham

Narodeniny: 24. Októbra 1986

Znamenie Zverokruhu: Škorpión

Obľúbená Farba: červená

Výška: 182cm

Farba očí: Hnedá

Farba vlasov: Čierna

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 47

Najobľúbenejšie jedlo: McDonald´s

Ako trávi voľný čas: Sledovanie Basketbalových zápasov, počúvanie hudby

Obľúbený šport: Basketbal

Obľúbený film: Blade Runner

Drake sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťasné čísla znamenia Škorpión sú 2 a 4

Drake život, začiatky a detstvo

Aubrey Drake Graham sa narodil 24. Októbra 1986 v Toronte, Ontáriu. Od detstva vyrastal v umeleckom prostredí, kedže bol jeho otec bubeník a neskôr spolupracoval aj s Kanadskou skupinou na piesni "Drake´s Dad".

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Škorpión a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Drake sa narodil v znamení Škorpión. Tieto znamenia sú tajomné, málo ľudí ich dokáže pochopiť a môzu byť aj odsudzovaní spoločnosťou. Faktom je, že Drake bol v škole šikanovaný a dokonca bol neskôr zo školy vylúčený. Aj vďaka silnej vôle škopióna, sa mu podarilo neskôr v roku 2012 promovať.

Drake - Láska, vzťahy, deti

Muž v znamení škorpión je vášnivý, náruživý a ženy ku sebe doslova priťahuje. V roku 2009 priznali vzťah so slávnou Barbadoskou speváčkou Rihannou. O ich láske sa zveril v nejednom albume, presne tak ako pravý škorpión, od ktorého zaručene dostanete úprimnú lásku, ale to však iba v prípade, ak na iného muža ani nežmurknete.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Žiarlivosť, je totiž u škorpiónov jedna z najsilnejších stránok. Rihanna je v znamení Ryby. Táto kombinácia znamení - Škorpión a Ryby, je neuchopiteľná a mystická. Majú rovnaké rozmýšlanie a ich vzťah je viac než harmonický.

Aj napriek tomu ich dlhoročný románik nevydržal a v roku 2016 sa pár rozišiel. Údajným dôvodom mala byť tretia osoba zo strany Drakea. Ak je tomu naozaj tak, v tom prípade sa potvrdzuje fakt, že škorpión je ozajstným magnetom pre ženy.

O rok neskôr, v roku 2017 sa Drakeovi narodil syn Adonis, ktorý má byť od francuzkej umelkyne Sophie Brussaux. Pár spolu údajne netvoria.

Aj vy ste sa narodili ako Škorpión? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Drake - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Drake svoju kariéru začinal ako herec v seriály Degrassi v roku 2000. Napokon po siedmich rokoch seriál opustil s tým úmyslom, že sa ďalej chce venovať radšej hudbe. Ešte v tom istom roku stihol vydať svoj debutový album.

Znamenie Škorpión je známy svojou pevnou vôľou, energiou. Ak mu niekto bráni v jeho cieľoch, istotne ho to nerozruší , práve naopak, na názoroch druhích si príliš nepotrpí. Možno aj preto sa mu podarilo získať 13 rekordných ocenení, vrátane Top Artist a Top Billboard 200 album.

V roku 2012 sa stal aj úspešným podnikateľom, kedy založil vydavateľstvo OVO Sounds a stal sa lídrom spoločnosti Apple Music. Ako podnikateľ uspel aj v roku 2016, kedy sa stal veľvyslancom pre NBA tím z Toronta. Tu sa taktiež potvrdil fakt, že muži v znamení škorpión vynikajú intelektom a prehru nemajú až tak v láske.

Drake patrí medzi najpredávanejších a najvyššie certifikovaných hudobných umelcov na celom svete. Do teraz získal štyry ceny Grammy, šesť cien American Music awards a takmer 30 ocenení Billboard Music Awards.

Drake - Škorpión, Fakty, Budúcnosť, Láska

Znamenie Škorpión sa vynikajú húževnatosťou, výbornou intuíciou, sú trpezliví a majú tendeciu vydržať námahu. Škorpióni túžia byť rešpektovaní, sú plní odvahou a odhodlanosťou. Túžia po zážitkoch, ktoré vedú k radikálnym zmenám. Faktom je, že tento úspešný spevák a podnikateľ , spľňa takmer všetky vlastnosi znamenia škorpión.

V znamení Škorpión sú aj známe osobnosti ako napríklad: Leondardo DiCaprio, Julia Roberts, Demi Moore a taktiež aj známy Bill Gates.

Narodili ste sa aj vy v znamení Škorpión? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Drake Škorpión - Fakty, Láska, Kariéra