Demi Lovato, život, fakty, laska, narodeniny

Speváčka Demi Lovato - Život & Fakty

Celým Menom: Demetria Devonne „Demi“ Lovato

Narodeniny: 20. August 1992

Znamenie Zverokruhu: Lev

Obľúbená Farba: Čierna a červená

Výška: 158cm

Farba očí: Hnedá

Farba vlasov: Tmavohnedá

Obľúbené zviera: Mačka

Veľkosť topánok: 40

Najobľúbenejšie jedlo: Cookies, Cheescake

Ako trávi voľný čas: Cvičenie Jiu-Jitsu, sledovanie filmov, umenie

Obľúbený šport: Futbal

Obľúbený film: Donnie Darko, Cinderella

Demi Lovato sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťasné čísla znamenia Lev sú 1, 9, 3

Život Demi Lovato - začiatky a detstvo

Úspešná speváčka Demi Lovato sa narodila 20.8.1992 v v Albuquerque v Novom Mexiku. Známa speváčka, herečka a modelka Demetria vyrastala v umeleckej rodine, kedže sa jej otec Patrick Martin Lovato venoval hudbe a jej mama Dianna De La Garza pôsobila ako roztlieskavačka v Dallas Cowboy Cheerleaders.

Prečítajte si Charakteristiku znamenia Lev a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Demi Lovato je v znamení Lev. Tieto znamenia sú priebojné, stavajú si vysoké ciele, sú radi stredobodom pozornosti a sú veľmi usilovní. Aj tieto vlastnosti Leva priviedli Demi k tomu aby sa aktívne od detstva venovala hre na klavíri, gitare a absolvovala aj hodiny herectva a tanca. Keď bola Demi v školskom veku, jej rodičia požiadali o domáce vzdelávanie, kedže bola ich dcéra pravidelne obeťou školskej šikany.

Demi Lovato Láska, vzťahy, deti

Ženy v znamení Lev sú veľmi žiadané a ženské. Majú rady jemný flirt, galantosť, bohatsvto a obľubujú rušný spoločenský život. Krásna Demi mala mnoho románikov, a to napríklad s hercom Cody Linleym, s nevlastným bratom Miley Cyrus, alebo aj so zápasníkom Luke Rockholdom, no tieto vzťahy im vydržali iba pár mesiacov.

Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu! Spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Vážnejší mala s hercom Wilmer Valderramom, s ktorým bola celých šesť rokov a nakoniec v roku 2016 oznámili svoj rozchod. Znamenie Lev má celkom náročný ale aj vynikajúci vkus a štýl, a so svojím neprehliadnutľným úsmevom dokáže očariť úplne každého. Demi Lovato je krásna, úspešná a očarujúca žena, presne tak, ako to pri tomto dominantom znamení má byť.

Aj vy ste sa narodili ako Lev? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Demi Lovato - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Ako sme už spomínali, kariéra Demi Lovato začala už v detstve, kedy si zahrala v seriály Barney a priateľa. Neskôr v roku 2008 si zahrala aj vo filme Camp Rock a o rok neskôr účinkovala v televíznom seriály Sonny vo veľkom svete.

Medzičasom v roku 2008 vydala aj svoj debutový album, ktorý bol viac než úspešný a zaradil sa na druhé miesto v hitparáde. Druhý album o rok neskôr sa dokonca umiestnil na prvom mieste v rebríčku Billboard 200 a už prvé dni sa predalo viac než 100 000 kópií. Lev- ako aj Demi Lovato, sú extrovertnej povahy, sú sebaistí, vo väčších spoločenstvách sa snažia byť stredobodom pozornosti a pre splnenie svojich cieľov spravia takmer čokoľvek.

No ich negatívum je, že pod vplyvom dosiahnutej slávy a veľkého tlaku na ich osobu, majú sklon k hazarným hrám a môžu sa stať obeťami drog či alkoholu. Tento fakt sa u krásnej Demi žiaľ potvrdil, a vo svojich osemnástich rokoch musela podstúpiť proti drogovú liečbu, ktorej následkom jej diagnostikovali bipolárnu poruchu (nervové zrútenie).

Demi Lovato trpela bulímiou, sebapoškodovaním a silnou depresiou. Znamenie Lev, je ale jedno z najpriebojnejších znamení vo našom zverokruhu a práve táto vlastnosť dokázala Demi vrátiť do starých koľají. V roku 2012 vydala dokument o svojom celom liečení s názvom Stay Strong a v tom istom roku začala pracovať na svojom ďalšom albume. Stala sa porotkyňou druhého aj tretieho dielu X-Factor, absolvovala šesť koncertných turné a doposiaľ vydala šesť albumov.

Demi Lovato - Lev, Fakty, Budúcnosť, Láska

Vlastnosti a povaha znamenia Lev sa nám u tejto mimoriadne talentovanej herečky a speváčky opäť potvrdili. Nechýba jej priebojnosť, silná vôľa, krása, sebavedomie a ani odvaha, presne tak ako u žiadneho pravého Leva.

V znamení Lev sa narodili známe osobnosti ako napríklad: Henry Ford, Antonio Banderas a taktiež známa Jennifer Lopez.

Narodili ste sa aj vy v znamení Lev? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Demi Lovato Lev - Fakty, Láska, Kariéra