herec Bradley Cooper - Kozorožec

Herec Bradley Cooper - Život & Fakty

Celým Menom: Bradley Charles Cooper

Narodeniny: 0‎5.01.1975

Znamenie Zverokruhu: Kozorožec

Obľúbená Farba: Modrá a podľa nálady aj Zelená

Výška: 185cm

Farba očí: Modrá

Farba vlasov: Hnedá

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 46

Najobľúbenejšie jedlo: Sushi

Ako trávi voľný čas: Na motorke, športovaním, počúvaním hudby, čítaním kníh

Obľúbený šport: Futbal

Obľúbený film: New York Stories, The Celebration, The Diving Bell a the Butterfly

Bradley Cooper sa dohovorí: Anglicky, Taliansky, Francúzsky

Šťastné čísla: Šťastnými číslami Kozorožcov sú 2, 16, 33

Bradley Cooper - osobný život

Bradley Cooper už od malička sníval o tom, že sa stane hercom. V mladosti si musel prejsť vicerými problémami. Už ako 15 ročný sa dokonca liečil od závislosti na alkohole. Teenedžerské problémy neobišli ani jeho, ba dokonca s ním toto obdobie nepekne otriaslo. To ho však nezastavilo. A aj preto, lebo Bradley Cooper je silným Kozorožcom, dokázal prekonať tieto prekážky a vydal sa cestou herectva. Dokonca sa dal na štúdium Angličtiny a postupne sa naučil aj ďalšie cudzie jazyky.

Tento slávny Kozorožec sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii. Matka má taliansko-americký pôvod a otec Bradleyho Coopera má pôvod írsko-americký. V roku 1977 dokončil tento herec Bakalársky titul a študoval tiež na škole pre hercov. Miluje čas trávený na motorke, ktorý mu dodáva pocit slobody. Rozpráva viacerými jazykmi a medzi ostatnými je známi ako premýšľavý a inteligentný človek. Kliknite na modrý link, ak vás zaujíma veľká Charakteristika znamenia Kozorožec .

Charakteristické črty Kozorožca Bradleyho

Niektoré jeho charakteristické črty sa spájajú s jeho znamením zverokruhu. Bradley Cooper je narodený v znamení Kozorožec a preto je to veľmi inteligentný človek. Jeho osobnosť je silá a dokáže jedným pohľadom očariť kohokoľvek. Je veľmi hrdý na svoju prácu a je to nesmierne pracovitý človek tak, ako aj každý Kozorožec. Bradley Cooper sa tiež vyznačuje tým, že vo svojom živote uprednostňuje stabilitu. Aj keď nastanú v jeho živote vzťahové problémy snaží sa vzťah udržať zo všetkých síl. Je skvelým otcom a rodičovským povinnostiam sa venuje naplno.

Jeho charakteristickou črtou je dominancia. Bradley Cooper tak predstavuje dokonalé spojenie vlastnosti jeho znamenia zverokruhu. Je to kozorožec, ktorý odzrkadľuje základné vlastnosti Kozorožcov. Je to rodený individualista. Niekedy uprednostňuje chvíle trávené osamote, pretože v jeho srdci sa skrýva flegmaticko-introvertná povaha. Je ťažké ho nahnevať a veci si neberie príliš k srdcu. Bradley Cooper je tak, ako aj každý kozorožec veľmi pracovitý človek odhodlaný dosiahnúť všetko, čo si zaumieni. Motorky miluje aj preto, lebo každý Kozorožec hľadá v živote adrenalín, ktorý by mu pomohol viac relaxovať a vypnúť po náročnom dni.

Kozorožec Bradley Cooper - Láska, Vzťahy a Kompatibilita

Bradley Cooper je vytrvalý a húževnatý. Ako muž Kozorožec je nesmierne vášnivý, no na začiatku vzťahov tiež opatrný. Postupne chce do sveta vykričať všetko čo zažil a ako svoju lásku miluje. Kozorožec sa chce o pocity lásky deliť, keď je práve šialene zamilovaný. Niekedy musí vyskúšať odovzdať svoje srdce viacerým ženám pred tým, ako sa osudovo zamiluje až do konca života. Takýto je aj Bradley Cooper v láske a vo vzťahoch.

Podľa astrologických predpovedí sa k tomuto hercovi hodí najviac znamenie Ryby, Býk a Panna. Nevhodnými partnermi pre tohto charizmatického Kozorožca sú znamenia Váhy, či Baran. Ak chcete aj vy odhaliť svoju kompatibilitu lásky, napríklad aj so znamením Kozorožec neváhajte a navštívte našu Zhodu Partnerov .

Bradley si prežil už viacero vzťahov. Tento atraktívny herec tvoril manželský pár s herečkou Jennifer Esposito, ktorá je narodená v znamení Baran. Tak ako aj naznačujú hviezdy v menšej kompatibilite medzi Kozorožcom a Baranom, tento vzťah im nevydržal a ich manželstvo trvalo iba 4 krátke mesiace. Bradley Cooper sa tak musel pohnúť ďalej a hľadať lásku svojho života niekde inde. Neskôr sa pošuškávalo, že modrooký Kozorožec tvorí pár s Renee Zellweger, Jennifer Lopez, či Suki Waterhouse. Bradley Cooper teda rozhodne nepatrí k hercom, ktorým sa podarilo nájsť v mladom veku lásku na celý život. Takto to ale chodí nie len u bežných smrteľníkov, no aj medzi celebritami. Hovorí sa, že jeho láskou bola aj Jennifer Aniston. Od roku 2015 tvorí pár so supermodelkou Irinou Shayk, no povráva sa, že ich vzťah sa blíži ku koncu. Kto vie, možno sa to tomúto odhodlanému Kozorožcovi podarí zachrániť aj preto, lebo majú spolu dcérku, ktorá sa im narodila v roku 2017.

Horoskopy na záver

Veríme, že sa vám podarilo lepšie spoznať tohoto herca narodeného v znamení Kozorožec. Bradley Cooper patrí k obľúbeným a najcharizmatickejším hercom súčastnosti.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Bradley Cooper Kozorožec