herec Brad Pitt - Strelec

Herec Brad Pitt - Život & Fakty

Celým Menom: William Bradley „Brad“ Pitt

Narodeniny: 18.12.1963

Znamenie Zverokruhu: Strelec

Obľúbená Farba: Čierna a taktiež Modrá

Výška: 180cm

Farba očí: Modrá

Farba vlasov: Blond

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 39.5

Najobľúbenejšie jedlo: Pizza

Ako trávi voľný čas: Na motorke, dizajnovaním a navrhovaním interiérov, počúvaním hudby, architektúrou,

Obľúbený šport: Futbal

Obľúbený film: Horúčka sobotńajšej noci, Planéta opíc

Brad Pitt sa dohovorí: Anglicky, podľa viacerých zdrojov aj Nemecky a Francúzsky

Šťastné čísla: Šťastnými číslami Strelcov sú 5, 9, 40, 14

Brad Pitt - začiatky

Brad Pitt je meno, ktoré spájame s najlepšími filmami známych ako v minulosti, tak aj dnes. Jeho tvár mnohý považujú za symbol Hollywoodu. Vďaka tomu tento herec získal obrovské množstvo nominácií a ocenení, či už za herecké úspechy alebo jeho pôsobenie v  iných oblastiach show-biznisu. Brad Pitt je naordený ako Strelec. Ako silno je jeho život naozaj ovplyvnený týmto znamením?

William Bradley „Brad“ Pitt prišiel na svet 18. decembra 1963 v meste Shawnee, Oklahoma, ako prvý z troch súrodencov. Vyrastal v štáte Missouri, kam sa s rodinou presťahovali do Springfieldu. Jeho otec, Bill Pitt vlastnil spoločnosť zameranú na prepravu nákladov. Povaha znamenia Strelec bola u Brada výraznejšie prejavená v čase rozhodovania kam pôjde študovať. Brad Pitt, ako aj iní ľudia s týmto znamením sú často spoločenskí a veľmi dobrí v komunikácii s inými – možno aj preto sa Brad Pitt vybral cestou reklamného art directora. Náplňou práce tohto povolania je vytváranie návrhov pre reklamné kampane podľa predstáv klientov. Už tu mohol Brad Pitt naplno prejaviť najvýraznejšie vlastnosti znamenia Strelec - optimizmus, cit pre detail, spoločenský šarm, túžbu upútať pozornosť a vzťah k dobrodružstvu.

Avšak niekde v  jeho vnútri bola stále skrytá túžba, ktorá v ňom zahorela láskou k  filmom. Ako väčšina detí a  teenagerov, aj Brad rád pozeral filmy. Avšak on v nich nevidel iba príbeh ako ostatní – fascinovalo ho herecké umenie ako také. V charakteristike znamenia Strelec zistíme aj to, že Strelci majú radi pozornosť. Ak si stanovia určitý cieľ, len ťažko ich odhovoríte. Presne vďaka tejto náruživosti a vďaka zapáleniu pre vec sa Brad Pitt zapísal do hereckého kurzu, kde si ho vyhliadol jeden agent. Netrvalo ani rok a Brad Pitt sa presunul do Los Angeles, mal vlastného agenta a  pravidelné herecké ponuky.

To pravé šťastie znamenia Strelec ho sprevádzalo počas jeho prvých krokov. Ako však znamenie Strelec ďalej ovplyvnilo a poznačilo jeho život? Ako vplývajú charakteristické vlastnosti Strelca na povahu, lásku, vzťahy a úspechy známeho a charizmatického herca? Brad Pitt má v sebe mnoho vlastností zo znamenia Strelec. Ako ovplyvnili jeho život ďalej?

Strelec Brad Pitt a jeho úspechy

O  Strelcoch je známe, že majú v  živote aj pomerne veľkú dávku šťastia. Bradovu hereckú kariéru môžete považovať za šťastnú zhodu okolností, alebo výsledok jeho neodbytnosti a  odhodlania. Ale rozhodne mu neodoprieme to, že na sebe ako herec tvrdo pracoval a  množstvo ocenení si aj zaslúžil. Po chlapčenských úlohách vo filmoch začali prichádzať ponuky na vážnejšie herecké role, ktoré mu poskytli možnosť zoznámenia s mnohými známymi osobnosťami v  Hollywoode. Určite mu pomohol aj jeho atraktívny vzhľad (dvakrát ocenený titulom „Sexiest Man Alive“), ktorý je tiež jednou z charakteristických vlastností znamenia Strelec, ktoré Brad Pitt predstavuje. Šarm, charizma a priťahovanie pozorností poznačili život Brada Pitta istotne aj vďaka tomu, že je narodený v tomto silnom znamení.

Herecké povolanie Bradovi umožnilo naplniť všetko, čo Strelec snúbi v jeho povahe. Túžba po slobode, jedna z  hlavný čŕt tohto znamenia, je v herectve prejavená určite viac ako v  iných povolaniach. Taktiež má možnosť veľa cestovať, čo každý Strelec ocení – priam až vyhľadáva. Strelec cíti dobrodružstvo v srdci, na ktoré by sa ľudia inej povahy alebo znamenia neodvážili.

Aj vy ste sa narodili ako Strelec? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zadarmo.

Brad Pitt - Láska, Vzťahy a Kompatibilita

Znamenie Strelec je špecifické tým, že vo vzťahu nezotrváva veľmi dlho a  večná láska mu nie je veľmi blízka. Ak žena chce, aby s  ňou Strelec vydržal čo najdlhšie, nemala by naňho tlačiť a  musí ho nechať, aby sa pre svadbu rozhodol sám. Ak sa stane opak, výsledkom býva často rozvod a  rozpad vzťahu. Ako je na tom Brad Pitt v tomto smere? Síce nevieme čo presne sa odohrávalo vo vzťahoch Brada Pitta, ale vyzerá to tak, že aj v  milostnom živote sa drží charakteristiky svojho znamenia.

V roku 1998 začal vzťah s  herečkou Jennifer Aniston, ktorá je známa hlavne vďaka seriálu Friends. Zobrali sa 29. júla 2000, ale ich manželstvo nevydržalo ani 5 rokov, lebo už v  januári 2005 ohlásili že plánujú rozvod. Vzťah Strelca Pitta a Jennifer Aniston nebol ani podľa očakávania hviezd tým najsilnejším. V spoločnom vzťahu dosahujú kompatibilitu lásky na úrovni 39%, pretože Jennifer Aniston je narodená v znamení Vodnár. Podľa ich znamení je medzi nimi doslova iskrivá sexuálna príťažlivosť, no nedokážu zladiť svoje záujmy a koníčky. Viac o tom, ako sa k sebe hodia jednotlivé znamenia zverokruhu nájdete aj v našej Zhode Partnerov . Dozviete sa nie len zhodu medzi znamením Strelec a Vodnár ale aj horoskop lásky ďalších znamení zverokruhu.

Krátko po rozvode s Jennifer Aniston tvoril Brad Pitt vzťah s ďalšou svetovo známou herečkou, tentokrát s Angelinou Jolie. Aký krajší pár si svet dokázal predstaviť? Zoznámil sa s ňou na natáčaní filmu Pán a  Pani Smithovci. V  máji roku 2006 sa im narodilo dievčatko a v roku 2008 nádherné dvojičky. Okrem toho si adoptovali tri ďalšie deti. Ich láska bola tak magická, že celý svet veril v ich spojenie navždy. Brad a Angelina tvorili ikonický pár. Angelina Jolie je narodená v znamení Blíženci. Strelec Brad Pitt bol pre ňu tak dokonalým partnerom z pohľadu hviezd. Dosahujú neuveriteľne vysokú partnerskú zhodu. Bolo istotne ich osudom stretnúť sa a začať spoločný vzťah a cestu životom.

V  auguste 2014 mali Brad Pitt a Angelina Jolie súkromnú svadbu vo Francúzsku, ale aj v  tomto prípade sa možno prejavila osobnosť znamenia Strelec, ktorý vo vzťahoch dlho nevydrží. O  dva roky neskôr bola podaná žiadosť o  rozvod, aj napriek dokonalej zhode podľa hviezd, v ktorom si Angelina Jolie nechala všetky deti vo svojej starostlivosti. Neskôr medzi nimi došlo aj ku sporom ohľadne financií, kedy Angelina tvrdila, že Brad Pitt neposiela dostatočné výživné. Ale hrdý Strelec taký nie je.

Tu sa ale opäť prejavila vlastnosť Strelca – zmysel pre spravodlivosť, ktorú Brad Pitt skutočne prejavil. Na súde Brad Pitt dokázal, že poslal viac ako $1,3 milióna a ešte k tomu Angeline pohol s kúpou nového domu pôžičkou vo výške $8 miliónov. Je pravdepodobné, že sa po rozvode obaja cítili nesvoji, pretože tieto dve znamenia sa po odlúčení len ťažko vrátia do predchádzajúceho života. Nikdy jeden na druhého nezabudnú, pretože len vzájomne tvorili istú dokonalosť. Je veľká škoda, že Brad Pitt a Angelina Jolie túto spoločnú cestu nezvládli. Uvidíme však, čo bude ďalej. Brad Pitt je od apríla 2019 oficiálne uznaný za slobodného, čo mnoho žien istotne potešilo.

Brad Pitt život a jeho budúcnosť + Horoskopy

Ako to väčšinou býva, aj v prípade tohto slávneho herca nájdeme veľmi veľa prejavov jeho znamenia zverokruhu. Strelec je v ňom zrkadlený už od mladosti a doteraz ho silno ovplyvňuje. Môžete to vidieť nie len v jeho charizmatickom vzhľade, divokosti v srdci, v jeho šibalskom pohľade, či odzbrojujúcom úsmeve... Brad Pitt je bez pochýb tým najznámejším mužom v znamení Strelec, ktorý platonicky zlomil nejedno srdce. Veríme, že ďalšie kroky, ktoré Brad Pitt urobí ho nasmerujú k nájdení toho, čo v živote skutočne muž Strelec hľadá.

Veríme, že sa vám podarilo lepšie spoznať tohoto herca narodeného v znamení Strelec. Brad Pitt patrí k obľúbeným a najcharizmatickejším hercom súčastnosti.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Brad Pitt Strelec