Beyoncé, láska, fakty, život, znamenie zverokruhu

Slávna Beyoncé - Láska, Znamenie, Život, Fakty

Celým Menom: Beyoncé Giselle Knowles - Carter

Narodeniny: 03.09.1981

Znamenie Zverokruhu: Panna

Obľúbená Farba: zlatá

Výška: 169cm

Farba očí: Hnedá

Farba vlasov: Svetlá hnedá

Obľúbené zviera: Pes

Veľkosť topánok: 39

Najobľúbenejšie jedlo: zelenina

Ako trávi voľný čas: plávanie, rada sleduje basketbal a venuje sa móde

Obľúbený šport: basketbal

Obľúbený film: Knocked Up

Beyonce sa dohovorí: Angličtina

Šťastné čísla: Šťasné čísla znamenia Panna sú 4,8

Život Beyoncé - začiatky a detstvo

Beyonce Knowles sa narodila 2.9.1981 v Houstone, Texas. Má staršiu sestru Solange, ktorá je taktiež speváčka, skladateľka a herečka. U Beyoncé bolo takmer od malička jasné, že sa vydá umeleckým smerom. Fakty o tejto úspešnej žene vravia, že už popri základnej škole navštevovala tanečný kurz a rada spievala. Prečítajte si Charakteristiku znamenia Panna a spoznajte všetko o tomto úžasnom a výnimočnom znamení zverokruhu.

Beyoncé je narodená v znamení Panna. Znamenie ovplyvnilo aj život Beyoncé, v tomto prípade veľmi pozitívnym smerom. Toto znamenie rado získavá nové vedomosti, má bystré myslenie a možno aj toto priviedlo Beyoncé k tomu, aby nastúpila na Strednú školu hudobnú a taktiež na Stredneú školu výtvarného umenia. Život Beyoncé sa tak už zo začiatkov uberal cestou budúcej hviezdy.

Beyoncé Láska, vzťahy, deti

Žena v znamení Panna predstavuje doslova nevinnosť a čistotu. To však neznamená, že ju muž očarí hneď po prvom stretnutí. Láska Beyoncé odzrkadľuje jej vnútornú krásu. So známym Americkým reperom Jay-z, ktorý je mimochodom v znamení Strelec, priznali svôj vzťah popri ich spolupráci v roku 2002, aj keď sa poznali už roky predtým. Láska medzi nimi bola však verejne spečatená neskôr. Zosobášili sa 4.apríla v roku 2008 v New Yorku. Ich láska tak nabrala rýchlejší spád. Láska - Kalkulátor Kompatibility Vzťahu a spoznajte silu vašej lásky s iným znamením zverokruhu, podľa hviezd.

Aj keď ženám v znamení Panny nepatrí medzi blízke znamenia Strelec, môže sa stať, že vplyvom dôveryhodných rozhovorov a spoločných záujmov, sa tieto znamenia zblížia a ich láska bude silná a neoblomná. V roku 2012 sa im narodila prvá dcéra Blue Ivy a v roku 2017 k nej pribudli aj dvojičky Rumi a Sir Carter. Práve toto spojenie a láska znamení Panna a Strelec dokzuje aká môže byť kompatibilita lásky vysoká, ak na vzťahu obaja pracujú.

Aj vy ste sa narodili ako Panna? Alebo iné znamenie? Spoznajte aktuálny Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu zadarmo.

Beyoncé - fakty, život, láska, kariéra a úspechy

Kariéra Beyoncé sa prakticky začala už v jej skorých siedmych rokoch, kedy vyhrala spevácku súťaž s piesňou Imagine od Johna Lennona. V ôsmich rokoch sa spolu s Kelly Rowland pridali do skupiny Girls Tyme. Neskôr v roku 1997 zmenili názov skupiny na Destiny´s Child, kedy sa ku nim pridala aj speváčka Michelle Williams a ich život sa zmenil, pretože podpísali prvú zmluvu s Columbia Records.

Znamenie Panna so sebou nesie vlastnosti sebakritiky, zmysel pre detail a aj toto privádzalo Beyoncé k dokonalosti a k perfekcionimzu v jej vystúpeniach. Možno aj kvôli Beyoncé a jej tvrdej, premyslenej práci sa ich skupina dostala tak vysoko, že v roku 2001 vyhrala pieseň "Say My Name" cenu Grammy za najlepšiu R&B pieseň. Tieto fakty jasne dokazujú silu a odhodlanie znamenia Panna.

Panna je snaživé a pracovité znamenie, a to sa potvrdilo aj v roku 2003, kedy si Beyoncé zahrala aj v hudobnom filme Pokušenie, ktorý dosiahol veľký úspech. Aj tieto fakty pozmenili jej život k lepšiemu. Vďaka jej precíznosti v hereckej úlohe, dostala mnoho ďalších ponúk na účinkovanie vo filmoch. V roku 2003 vydala Beyoncé svoj prvý sólový album a o tri roky neskôr sa skupina Destiny´s Child úplne rozpadla.

Panny rozmýšľajú triezvo, sú veľmi usilovné a snaživé, a možno aj tieto fakty dotiahli Beyoncé Giselle Knowles k tomu, že sa stala celosvetovou hviezdou. Beyonce doteraz vydala sedem úspešných albumov a absolvovala päť koncertných turné. Tieto fakty jasne opisujú silné znamenie Panna a jej život je dôkazom pracovitosti a výnimočnosti tohto znamenia zverokruhu.

Beyoncé - Lev, Fakty, Budúcnosť, Láska

Panny sú perfektné v rozlišovaní prospešného - škodlivého, užitočného - neužitočného, sú bystré, vnímavé, majú schopnosť vyznať sa v chaose tak ako žiadne iné znamenie. Takéto sú dôležité fakty o znamení Panna. Taktiež rozmýšlajú triezvo a sú veľmi snživé a tak môže byť ich život skutočne úspešný a takmer dokonalý. Tieto fakty taktiež potvrdzujú, prečo je Beyoncé považovaná za jednu z najúspešnejších a najuznávanejších celosvetových speváčok.

V znamení Panna sa narodili aj známe osobnosti ako napríklad: Michael Jackson, Cameron Diaz, Sophia Loren alebo Keanu Reeves, ktoré sú ďalším dôkazom úspešnosti znamenia Panna. Ich život a fakty o nich podčiarkujú pozitívne vlastnosti znamenia Panna, ktoré nemôžu byť prehliadané. Narodili ste sa aj vy v znamení Panna? Život a Fakty ďalších celebrít nájdete na našej stránke Celebrity - Fakty, Láska, Život, Znamenie Zverokruhu.

Nezabúdajte si aj dnes prečítať váš Denný Horoskop a otočiť si svoju Tarotovú Kartu dňa . Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Beyoncé Panna - Fakty, Láska, Kariéra, Znamenie zverokruhu