Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Láska medzi baranmi, partnerský horoskop lásky baran a býk

Láska, Partnerský Horoskop Baran a Býk

Vzťah Baran + Býk?

Baran pod vplyvom marsu a Býk pod vplyvom venuše tvoria spojenie fyzického uspokojenia. Obe planéty sú spojené so sexom a v ich konečnom cieli ide hlavne o uspokojenie týchto túžob. Baran je v porovnaní s býkom drsnejšej povahy a prejavuje sa inštinktom naplniť potrebu získania skvelého genetického materiálu pre ďalšie generácie. Partnerský horoskop v tomto vzťahu naznačuje, že Baran sa riadi hlavne inštinktom. Na druhej strane naznačuje naša veľká zhoda partnerov, že je tu býk, ktorý cíti nesmiernu túžbu po celkovej spkojnosti. Pre spokojnosť oboch bude potrebné, aby si Baran vyvinul zmysel pre láskyplný dotyk a aby sa Býk stal skutočne emočne šťastným.

Baran a Býk - Sexuálna a emočná partnerská zhoda

Emočné šťastie a partnerská zhoda Barana a Býka sú podmienené vytváraním vhodného prostredia. Ak sa rozhodnú títo partneri spolu nažívať je potrebné, aby sa Baran skutočne emocionálne zapojil do ich spoločného vzťahu. Býk potrebuje uspokojiť svoju silnú túžbu po láske, nehe, dotykoch a spokjnosti. Baran miluje vášnivý sexuálny vzťah a neutíchajúcu túžbu po svojom partnerovi. Býk potrebuje vo vzťahu sexuálnu spkojnosť ale nemusí zakaždým dosiahnuť vyvrcholenie. Pre býka je v partnerskej zhode omnoho dôležitejšie cítiť to, čo so sexom súvisí - dotyky, bozky, vnútornú dôveru voči partnerovi. Spoločne sa však Baran a Býk tešia skvelým spoločným sexuálnym zážitkom, čo potvrdzuje aj ich výsledná kompatibilita lásky, ktorú prináša ich partnerský horoskop.

Ak Baran venuje dostatok času Býkovi a venuje mu dostatočnú pozornosť pri milovaní, budú obaja vo vzťahu nesmierne spokojní. Ak chce Baran uspokojiť býka musí byť emocionálne zapojený, jemný a vášnivý. Na druhej strane, ak chce Býk plne uspokojiť Barana, musí byť sexuálne otvorený, vášnivý s neutíchajúcou túžbou po fyzickej láske. Býk sa však len málokedy uspokojí s niečim, čo sa nepribližuje dokonalosti a preto sa zo začiatku pri sexe nebude vedieť úplne uvoľniť. Keď však pocíti blízkosť a lásku Barana zabudne na všetkú úpätosť.

Partnerská zhoda Baran Býk v Sexuálnej a Emočnej oblasti:

60%

Partnerský horoskop Baran a Býk - Spoločné záujmy a komunikácia

Býk a Baran chcú zažívať celkom úplne iné veci. Baran je skôr aktívny typ človeka, ktorý sa zaujíma prevažne o fyzické aktivity ako sú beh, tréning a podobne. Baran potrebuje vybiť sovju energiu vo fyzických aktivitách. Na druhej strane je tu Býk, ktorý má skôr potrebu odpočívania a relaxu. Je schopný získať energiu od každého s kým sa rozpráva. Býk by kľudne oddychoval pri obede či pri kávičke aj hodinu, pričom Baran by už po niekoľkých minútach cítil potrebu ísť inam, či pohnúť sa vpred. Už pri prvej spoločnej káve teda uvidíte, kto z vás bude v partnerskom živote ten aktívnejší. Baran sa teda môže pri Býkovi začať rýchlo nudiť. Môžu však nájsť kompromis v spoločných prechádzkach či v parku alebo v ďalších aktivitách v prírode. V tomto smere však dosahujú iba malú partnerskú zhodu. Takto partnerský horoskop upozorňujte, že vzťah Baran a Býk by mohol v tejto rovine trpieť nedostatkom.

V komunikácii to nie je o nič lepšie a tak partnerský horoskop radí pracovať hlavne na tomto smere, pokiaľ ide o vzťah Baran a Býk. Baran je presvedčený o svojej pravde. Tej sa zvyčajne drží a nechce od nej upustiť. Medzi Býkom a Baranom to v komunikačnej oblasti môže poriadne iskriť. Býk bude musieť na Barana niekedy doslova kričať aby si presadil svoju pravdu. Býk síce o svojej pravde nie je presvedčený tak silno ako Baran, no ak chce, aby ho Baran bral vážne, bude potrebné, aby niekedy dupol nohou. Býk by si mal vážiť slová, ktoré adresuje Baranovi. Mohol by ho totiž ľahko zraniť. Už len mrmlanie dokáže Barana nahnevať a postaviť ho do útočnej pozície. Ak má v tomto vzťahu nastať partnerská zhoda, je nutné, aby Baran nikdy nekričal na Býka. Býk je na tieto podnety nesmierne citlivý a nevie ako reagovať na psychický útok partnera. Takto by mohol Baran rýchlo o Býka prísť, varuje partnerský horoskop.

Partnerská zhoda Baran Býk v Komunikácii a spoločných záujmoch:

39%

Partnerský horoskop odporúča

Obe znamenia by sa mali viac venovať komunikácii v neutrálnom tóne. Je nesmierne dôležité, aby sa vyhli ponižovaniu, či urážaniu toho druhého. Partnerská zhoda tak môže byť omnoho harmonická. Stačí, ak budú obe znamenia viac otovrené, úprimné a vyhnú sa nepríjemným slovným útokom. Býk jedoducho potrebuje nastaviť hranice svojho bezpečia. Baran musí znížiť tón svojho hlasu. Obaja potrebujú vážiť svoje slová a partnerská zhoda sa tak môže dosťať v komunikácii až na úroveň 60%. Partnerský horoskop teda radí, aby sa tieto dve znamenia v spoločnej láske venovali hlavne cibreniu komunikácie a ohľaduplnosti.

Baran + Býk

Celková Partnerská zhoda Baran Býk:

69%

Kompatibilita BARANA a ostatných znamení zverokruhu:


Partnerská zhoda Baran + Býk, kompatibilita, láska a niečo viac

Ďakujeme, že ste súčasťou našej stále sa rozrastajúcej webovej stránky, ktorá má už tisíce fanúšikov na Facebooku, ale aj na YouTube. Veríme, že s nami zostanete v kontakte aj naďalej prostredníctvom odberu sociálnych sieti. Ak sa zaujímate aj o ďalšie znamenia zverokruhu a chceli by ste vedieť aký silný je partnerský horoskop a partnerská zhoda medzi ďalšími znameniami zverokruhu neváhajte a navštívte Zhodu Partnerov .

Ak chcete poznať ešte presnejší partnerský horoskop neváhajte a navštívte Zhodu Partnerov, podľa numeorlogického výpočtu , na základe vašich dátumov narodení. Je trocha zložitejšia, no poskytne vám dokonalú predstavu o tom, aký je silný partnerský horoskop lásky medzi znamením Baran a Býk.

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, aká vysoká je partnerská zhoda medzi jednotlivými znameniami. Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Partnerská zhoda, Partnerský Horoskop Vzťah a Láska Býk a Baran