Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

ktorý muž je ten najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu?

Ktorý muž je najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu?

Verný, oddaný, milujúci, starostlivý muž podľa znamenia

Ak už máte svoju polovičku pri sebe, tento článok vám ukáže, či je váš muž ten najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu. Ak sa ešte len do manželstva chystáte v tomto článku spoznáte, či váš muž bude najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu.

Väčšina žien túži po zväzku s mužom, ktorý bude verný, priateľský, a s ktorým budú nie len dobrý pár, ale aj skvelí priatelia. Túžime po vernom manželovi, ktorý nám bude oporou. Aj charakterove črty niektorých znamení zverokruhu sú nám nápomocné k tomu, aby sme zistili, aký bude partner, či manžel narodený v danom znamení. Prinášame teda zoznam toho, aký je najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu.

Niekedy je ťažké dokonale ubezpečiť seba, či svojho partnera o tom, že si vzájomne dôverujete. Ak vaše plamene lásky pomaličky utíchajú existuje veľa spôsobov ako lásku osviežiť. Pozrite si napríklad rituály bielej mágie. Možno cítite, že ten váš nie je práve ten najlepší manžel, no možno budete prekvapená. Ak teda váš manžel nie je z vášho pohľadu dokonalý chce to viac komunikácie, otvorenosti a hlavne lásky. Samozrejme, každý človek je originál a tento článok sa venuje hlavne povahovým vlastnostiam znamení a tomu, ako ich povahové vlastnosti spájajú s láskou, úctou a dôverou vo vzťahu. Prečítajte si s nami, aký je najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu. Či je teda váš muž býk muž baran, muž blíženec, muž kozorožec, muž strelec, muž rak, muž vodnár, muž ryby, muž panna, muž lev, alebo muž váha, mali by ste vedieť, ktoré znamenie je ten najlepší muž, či najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu.

Najlepší manžel podľa znamenia

Ak máte svojom boku silného a verného muža, ktorý je oporou v každej životnej chvíli, pravdepodobne ste šťastná žena, ktorá ma po svojom boku muža narodeného v znamení býk. Muž býk je jednoznačne najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu. Znamenie býk odpudzuje podvádzanie a berie ho za veľkú životnú slabosť. Muž býk vám nebude neverný a ak áno, je to pravdepodobne len jeden z milióna. Muž býk miluje stabilitu a miluje pocity, ktoré zažíva v partnerskom zväzku. Možno mu chvíľu trvá, kým sa vyjadrí a dostane vás pred oltár, no ak tak urobí, budete mať po boku muža, ktorý je najlepší manžel podľa znamenia. Muž býk je skvelý partner, a manžel a je ľahké ho milovať.

Muž býk je pozorný manžel, skvelý milenec, vynikajúci otec. Postará sa o financie, domácnosť a dokonca z času na čas aj niečo navarí, či napečie. Muž býk je proste všestranný, čo ocení nejedna žena. Odbremení vás dokonca aj od domácich prác. Muž býk vyžaduje iba jedno. Vašu plnú oddanosť. Muž býk miluje starostlivosť o človeka, ktorého ľúbi. Poskytne vám skutočne milujúcu náruč, útulný domov a splní vám vaše túžby. Je to tiež skutočne lojálny priateľ k žene, ktorú miluje. Ak chcete skvelého manžela, no aj kamaráta, muž býk je tou najlepšou voľbou. Cenú najlepší manžel podľa znamenia vyhráva jednoznačne verný, sympatický, oddaný, starostlivý a silný muž býk. Ak teda ešte hľadáte vhodného partnera, mali by ste pouvažovať práve o mužovi v znamení býk. Muž býk vám skutočne dopraje chvíle lásky a obdivu.

Tento muž je vynikajúca voľba pre každú ženu

Cenú o striebornú medailu v súťaži najlepší manžel podľa znamenia vyhráva muž strelec. Strelec je zanmenie, ktoré sa vám neotvorí hneď na začiatku vašej spoločnej lásky. Muž strelec sa vám však odhalí postupne. Muž strelec vám ukáže jeho láskyplné srdce a skutočnú hodnotu. Ak ste vo zväzku so strelcom istotne viete, že muž strelec postupne odhaľuje sovju mimoriadne romantickú stránku osobnosti. Muž strelec sa radí k veľmi logálnym partnerom, ktorý pri vás bude stáť aj v ťažkých okamihoch. Muž strelec je skutočne hodnotný partner, má milujúce srdce a dobrú dušu. Je tiež dobrým rodičom a aj po mileneckej stránke je to jednička. Muž strelec však chce byť postupne odhaľovaný a objavovaný. Jeho milujúca náruč je vám vždy k dispozícii. Prečo teda muž strelec nevyhráva prvé miesto a nie je úplne najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu?

Muž strelec vás môže z času na čas potrápiť svojou žiarlivosťou. Aj keď je muž strelec milujúci a oddaný typ človeka, vyžaduje plnú oddanosť aj z vašej strany. Muž strelec nechce byť svedkom toho, ako chválite, či obdivujete iného muža. Chce byť stredobodom vášho vesmíru a bol by najradšej, keby iní muži na tejto planéte ani neexistovali. Práve preto sa muž strelec radí až na druhú priečku v pomyselnej súťaži najlepší manžel podľa znamenia.

Muž ryby vám poskytne finančné zázemie

Na treťom mieste nájdeme muža, ktorý poskytne silnú finančnú stabilitu celej svojej rodine. Muž ryby je zodpovedný partner, ktorý berie svoju úlohu hlavy domácnosti veľmi vážne. Muž ryby dokonale zabezpečí finančnú stránku vášho života. Ak hľadáte romantického partnera, muž ryby je pre vás ideálnou voľbou. Muž ryby je parner, ktorý vás poteší krásnou kyticou vaších obľúbených kvetov. V milostnom živote vás postaví na piedestál a bude sa o vás starať ako o skutočnú princeznú. Dovedie vás do nových sfér rozkoše a preto je muž ryby skutočným pokladom. Ak chcete zažívať romantické večere pri skvelom jedle, ktoré pripravý muž, tak muž ryby vás skutočne dostane. Prečo je teda až na treťom mieste a nie je práve on najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu?

Muž ryby je niekedy skutočne prehnane citlivý. Robí to z neho partnera, ktorý bude neustále vyžadovať dôkazy vašej lásky. Muž ryby bude chcieť aj niekoľkokrát do dňa počuť ako ho milujete. Bude chcieť počuť aký je dokonalý, krásny, aký je skvelý milenec a ako veľmi ho ľúbite a či je vaša láska stále taká silná, ako na začiatku. Muž ryby sa tak stáva aj mäkším rodičom a žena musí v tomto vzťahu preberať iniciatívu a niekedy zastrešiť aj úlohu hlavy rodiny. Práve preto je muž ryby na treťom mieste. Najlepší manžel podľa znamenia teda nie je, no je vhodnou voľbou pre ženy, ktoré milujú citlivých mužov.

Aký je muž v ďalších znameniach?

Prvé tri miesta v súťaži najlepší manžel podľa znamenia už poznáme. Zistili sme aký je muž býk, muž strelec a muž ryby. Poďme sa v krátkosti pozrieť na to, aký manželia budú muži narodení v ostatných znameniach zverokruhu.

Ak chcete vedieť, ako sa hodíte k svojmu partnerovi, istotne nezabudnite vynechať PARTNERSKÚ ZHODU na našej stránke, ktorá vám ukáže, či sa k vám hodí muž, ktorý je po vašom boku, či ten, ktorého ste si vyhliadli.

Muž Kozorožec - miesto č. 4

Tento muž berie svoju úlohu manžela ako manažér. Postaví sa k tomu priamo a vie, že sa musí o svoju rodinu dokonale postarať. Svoje financie si však dôkladne stráži a môžu nastať hádky kvôli peniazom, ktoré budú v manželstve s mužom kozorožcom takmer na dennom poriadku. Muž kozorožec bude mať oči iba pre vás, no budete si musieť zvyknúť na jeho napätú povahu a sporivosť. Budete mu musieť častejšie pripomínať, že sa pri vás môže dokonale uvoľniť a tiež to, že nemíňate peniaze na zbytočnosti.

Muž Lev

Ak v živote hľadáte nie len manžela s ktorým budete vychovávať potomkov, ale aj muža s ktorým prežijete chvíle radosti a šťastia, muž lev je ideálnou voľbou. Budete sa s ním zabávať a smiať. Oceníte jeho kamarátsku povahu a jeho prístup k vám, ako k najlepšej priateľke. Je to lojálny manžel. Muž lev však vyžaduje, aby ste s jeho energiou držali krok, inak sa rýchlo unudí. Muž lev je tiež trocha prelietavý, pretože často mení svoje názory a postoje. Ak ho niečim odradíte, či nebudete stíhať jeho energii, je schopný nájsť si popri vás aj inú ženu, ktorá bude dopĺňať jeho potreby.

Muž Rak

Manžel muž rak bude pre väčšinu žien skvelým partnerom. Tohto muža však musíte spoznávať niekedy až dlhé roky a je možné, že ho aj tak nespoznáte dobre. Muž rak je známy svojím prístupom k peniazom. Nie je to veľmi štedrý muž a nemôžete očakávať, že vám bude financovať drahé dovolenky, šperky, či vaše rozmary. Na druhej strane muž rak mužom, ktorý sústreďuje svoj majetok pre svojích potomkov. Chce zabezpečiť svoju rodinu aj v takom prípade, že by sa mu niečo stalo. Muž rak nie je veľmi zábavný a niekedy môže trpieť pocitom menejcennosti, či upadať do depresívnych nálad. Muž rak preto k sebe potrebuje silnú ženu, ktorá bude schopná zvládať jeho špecifickú povahu. Za odmenu však dostanete veľa starostlivosti, vernosť a naozaj skvelého otca pre vaše ratolesti. Niekedy ho však ženy pre jeho povahu odsúvajú na koľaj priateľa, nie milenca, či manžela. S týmto sa muž rak stretáva skutočne často.

Muž Blíženec

Muž blíženec je tvrdý oriešok. Je niekedy až zázrak uviazať si ho k sebe a dohnať ho k tomu, aby s vami vytvoril manželský zväzok. Keď sa však bezhlavo zamiluje je schopný hrnúť sa do manželstva ako prvý. Je to doslova dvojaká osobnosť. Muž blíženec bude raz taký, inokedy onaký. Musíte s nimi zaobchádzať kráľovsky. Muž blíženec bude vyžadovať vašu neustálu pozornosť. Niekedy má muž blíženec sklony k tomu byť negatívny, či depresívny. Musíte sa s nimi naučiť zaobchádzať veľmi jemne. Práve kvôli svojej komplikovanej povahe nie je muž blíženec najideálnejším manželom. Žena sa musí naučiť s týmto mužom komunikovať a musí dlho zisťovať čo má rád a čo mu prekáža.

Muž Škorpión

Raz vás zahĺtí spaľujúcou vášňou, inokedy vám predvedie svoju chladnú tvár a srdce. Muž škorpión je mužom, ktorý vám počas manželstva predvedie sovju dvojakosť. Muž škorpión ženu očarí niekedy aj na prvý pohľad. Je to krásny muž, zvodca, ktorý vám sľúbi skutočne aj modré z neba. Postupne v manželstve však zistíte, že to boli prázdne sľuby a ich vykonávanie je pre neho náročnejšie, ako sám očakával. Bude verným partnerom, no s výchovou detí, domácnosťou a podobne, vám veľmi nepomôže.

Muž Baran

Muž baran je ochranca. Budete sa s nim cítiť bezpečne, chránene a dokonca vás aj finančne zabezpečí. Muž baran je však skôr partner, ktorý sa stará o praktickú stránku vzťahu. Romantiku s ním nezažijete, no dá vám peniaze aj na vaše rozmary. Muž baran však nie je verné znamenie. Rozhodne to nie je muž, ktorý by vám bol počas manželstva verný. Zaujme vás jeho niekedy vysokým spoločenským postavením, komunikačnými zručnosťami, a jeho pestovaným zovňajškom. Pamätajte si však, že tak ako muž baran okúzlil vás, okúzli aj iné ženy.

Muž Panna

Panna je manžel, ktorý bude chcieť splniť vaše sny. Snažiť sa síce bude, no len málokedy ich aj splní. Bude mu v tom brániť čokoľvek, možno aj nedeľňajší futbalový zápas. Muž panna sa bude vidieť ako ten najlepší muž, manžel a otec. Nebude to však tak celkom pravda. Má o sebe predstavu ako o tom najlepšom a muž panna sa bude cítiť veľmi urazený, ak s ním nebudete súhlasiť. Bude od vás očakávať, že si vždy zachováte svoju krásu a je to muž, ktorý nechce vidieť ženu neupravenú v teplákoch. Vzťah s mužom pannou je skutočne náročný a niekedy bude mať od vás až nereálne očakávania.

Muž Vodnár

S mužom vodnárom sa niekedy poriadne natrápite. Tento muž bude snívať o vlastnom podnikaní a poväčšine budú jeho sny nereálne. Preto ho to môže aj samotného potrápiť vo vzťahu k zabezpečeniu rodiny. Keďže bude mať veľký problém s realizovaním jeho plánov, muž vodnár pri sebe potrebuje ženu, ktorá ho potiahne späť na zem a vysvetlí mu nevhodnosť jeho nereálnych nápadov. Muž vodnár vstupuje do manželstva so svojími vlastnými predstavami o tom, ako by manželstvo malo vyzerať. Ak sa mu predstavy neplnia, stráca o svoju ženu záujem. Jeho predstavy sú totiž častokrát skutočne nereálne. Je to tiež muž, ktorý vás nepočúva. Nebude to teda ani váš najlepší kamarát.

Muž Váhy

Muž váhy je nesmierne sympatický. Je charizmatický a veľmi lákavý pre vás, no aj pre ostatné ženy. Tak ako ho vidíte vy ho budú vidieť aj iné ženy v jeho okolí. Budete zohrávať veľký boj o jeho priazeň a vernosť. Čo však z muža váhy robí toho najhoršieho manžela? Muž váhy bude taký láskavý k iným ženám ako je k vám. A nakoniec urobí láskavosť aj žene, ktorá sa mu bude zdať osamelá, smutná, či ho o to proste požiada. Muž váhy chce byť verným manželom, no je príliš milý aj pre ostatné žena a to je obrovský problém pokiaľ ide o jeho absolútnu vernosť.

Aký je váš muž?

Keď nám dnes Sibyla zaslala článok na uverejnenie pozreli sme sa na to, akí sú aj tí naši muži. Hlavná redaktorka nášho webu len krútila hlavou. Jej partnerom je muž váha a sedí to na neho dokonale. :-D Zasmiali sme sa, no aj sme súhlasili s tým, ako Sibyla opísala jednotlivých mužov. Veríme, že aj vám bude článok sedieť a že v ňom odhalíte toho svojho partnera. Môže vám tiež pomôcť k tomu, aby ste vedeli na čo si dávať vo vzťahu s vašim mužom pozor. Prajeme vám príjemné čítanie a nezabudnite na ďalšie články v sekcii zaujímavosti, či na pravidelne čítanie horoskopov. Navštívte tiež našu populárnu Facebookovú stránku, kde budete stále v spojení s aktualitami a novinkami z oblasti horoskopu, veštenia a tarotu.

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Najlepší manžel podľa znamenia zverokruhu