horoskop na August 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby horoskop Srpen 2020

Horoskop August 2020 - Srpen 2020

Horoskop August 2020 začína so Slnkom v znamení Lev

Do mesiaca August 2020 vstupujeme so slnkom v znamení Lev. Horoskop na August 2020 hovorí o zaujímavých planetárnych pohyboch ovplyvňujúcich všetkých 12 znamení zverokruhu. Znamenie Lev, ako 5. znamenie zverokruhu je ovládané práve slnkom, a taktiež ohnivým elementom. Tieto dva fakty sa spájajú vo vášnivú osobnosť, s teplým srdcom a vodcovskou povahou. Takéto je znamenie zverokruhu Lev, ktoré hneď v začiatkoch mesiaca august 2020 ovplyvňuje aj ostatné znamenia zverokruhu. Slnko v levovi prináša každému z nás veľké množstvo energie, a pocit vnútornej harmónie. So znamením Lev sa spája 5. astrologický dom, dom radosti, ktorý je taktiež spájaný s kreativitou, zábavou, a s obrovským množstvom sily a vášne a ktorý špecifickým spôsobom ovplyvňuje Horoskop August 2020.

V tomto období tak môže každé znamenie zverokruhu očakávať nové impulzy v láske, ale aj práca sa bude zdať jednoduchšia. Váš voľný čas bude plný zábavy a dobrodružstva. 5. astrologický dom - dom radosti, je taktiež spájaný s tarotovou kartou veľkňaz. Tak, ako slnko v levovi, aj táto tarotová karta ovplyvní mesiac august 2020 a Horoskop August 2020. Táto karta prináša duchovnú múdrosť, a pocit slobody a šťastia. Práve z tohto dôvodu bude hneď začiatok mesiaca august 2020 veľmi pozitívnym obdobím, hlavne pre ohnivé znamenia zverokruhu, ako je Lev, Baran, a znamenie zverokruhu Strelec.

Vodné znamenia zverokruhu - Rak, Škorpión a Ryby, môžu v tomto období pociťovať menej energie, a taktiež chaoticky pocit pri činnostiach, kde budú pociťovať nedostatok času na súkromné záležitosti. Zemské znamenia Býk, Panna, Kozorožec a taktiež aj vzdušné znamenia zverokruhu Blíženci, Váhy a Vodnár budú od začiatku Augusta cítiť harmóniu a stabilitu, a to práve vďaka slnku nachádzajúcom sa v ohnivom znamení Lev.

S príchodom mesiaca August 2020 tak na väčšinu znamení zverokruhu čaká veľmi pokojná atmosféra, pretože v našich životoch jasne svieti slnko, ktoré vyžaruje veľké množstvo energie potrebnej na to, aby každý z nás s ľahkosťou prekonal životné prekážky, podčiarkuje Horoskop August 2020. Slnko v znamení Lev taktiež priťahuje do života inteligenciu, a pochopenie pre ostatných ľudí. Znamenie Lev je inteligentné a očarujúce, a tieto vlastnosti Leva sa prenášajú aj na priľahlé znamenia. Aktivita a vitalita budú vládnuť začiatku mesiaca, predpovedá Horoskop august 2020.

Znamenie zverokruhu Lev je vo svojom živote taktiež vnímané ako priekopník mnohých nápadov, a tiež ako inovátor v živote. A to hlavne vďaka levovej sile a odhodlaniu. Práve z týchto dôvodov prichádza v auguste množstvo možností a čas, kedy môže každý z nás prejaviť viac pracovitosti, a predstaviť ostatným nápady, ktoré by mohli byť prínosné pre vašu osobnú budúcnosť. Nebojte sa ralizácie nových nápadov, no majte všetko dobre premyslené, aby vaše nápady nezlyhali ešte v začiatkoch. Spojte inteligenciu, silu a pracovitosť Leva v jedno, a prineste tieto klady do svojho života tak, aby ste urobili niečo pre vaše budúce blaho.


Horoskop August 2020 (Horoskop Srpen 2020) bude v 1. polovici ovplyvnený Lunárnymi pohybmi, Slnkom a znamením Lev

Horoskop na 3. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ nastáva opozícia planéty Merkúr a planéty Saturn. Počas tohto dňa taktiež nastáva spln mesiaca v znamení Vodnár ✦

Merkúr je planétou, ktorá do nášho života prináša záujem o intelektuálne veci. V spojitosti so slnkom predchádzajúcim znamením Lev nám prináša pochopenie vecí, ktoré sa v živote chceme naučiť. Tento Tranzit planéty Merkúr v opozícii so Saturnom naznačuje otvorenie veľkého logického myslenia, ale taktiež posilňuje našu prirodzenú inteligenciu a pochopenie skutočných hodnôt, dodáva Horoskop August 2020.

Dnešný deň by ste teda mali venovať štúdiu, alebo sledovaniu vzdelávacích veci, ktoré vás v živote obohatia o nové poznatky. Taktiež sa viac zaujímajte o deti vo vašej rodine, a venujte im dostatočnú pozornosť, prizvukuje Horoskop August 2020. Snažte sa ich naučiť niečo nové, niečo hodnotné... Budete mať taktiež schopnosť analyzovať veci. Toto analytické myslenie sa bude hodiť vo vašej práci na to, aby ste vyriešili úlohu, ktorá na vás už dlhšie čaká.

Planéta Saturn v opozícii s Merkúrom naznačuje, že by sme sa mali zamerať na vašu budúcnosť, na vašu sny, ktoré si chcete naplniť. Astrologický tranzit poukazuje na to, že v našom živote by sme mali naďalej rozvíjať naše vedomosti, a neostávať na jednom mieste, pretože nové poznanie nám prinesie aj pozitívnejšie myslenie. Spoznávajte svet okolo, zaujímajte sa ostatných. Zaujímajte sa o také veci, ktoré vám neboli doposiaľ jasné. Snažte sa naučiť niečo nové seba, ale aj vašich blízkych. Spoločný čas trávte zmysluplne, a práve tieto prvé dni mesiaca august 2020 zamerajte na sebarozvoj, a na váš osobný rast, či na vzdelávanie. Čítajte, buďte spolu, učte sa variť, cvičiť, meditovať... Robte veci, pre váš dobrý pocit a rast.

Planéta Saturn sa tiež nechválne spája s využívaním bolesti na prilákanie pozornosti. Táto negatívna stránka planéty Saturn, spoločne so slnkom v levovi naznačuje, že by sme mali taktiež sledovať svoje zdravie a telo. V prípade podozrenia na ochorenie, v prípade pocitu slabosti alebo nevoľnosti, by sme tento negatívny pocit nemali zanedbávať, upozorňuje Horoskop August 2020. Taktiež si však musíte dávať pozor na milovaných, ktorí by si chceli prostredníctvom sťažnosti prilákať viac vašej pozornosti. Horoskop August 2020 odporúča - spomente si v týchto dňoch aj na všetky preventívne lekárske prehliadky, ktoré ste zanedbali, pretože práve toto obdobie je na to mimoriadne vhodné.

Ďalším dôležitým tranzitom tohto dňa je Spln mesiaca v znamení Vodnár, ktorý poukazuje práve na naše emócie a zdravie. Budete pociťovať silnú emocionálnu slobodu, a tak je v tomto období tiež vhodný čas na to, aby ste sa venovali hlavne svojim pocitom a prejavili vo svojom živote nielen pozitívne emócie, ale taktiež vypustili strach, hnev alebo žiarlivosť navonok. Spln mesiaca v znamení Vodnár prináša tiež varovanie pre oblasť zdravia. Upozorňuje na zdravotné problémy hlavne tých ľudí, ktorí trpia pretrvávajúcimi kožnými problémami. Zhoršenie týchto problémov môžete očakávať práve počas Splnu mesiaca v znamení Vodnár. Viac oddychujte a venujte sa svojmu zdraviu v prípade, že máte problémy s pokožkou, radí Horoskop August 2020.


Horoskop 5. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Nastáva vstup planéty Merkúr do znamenie Lev ✦

Dôležitý tranzit mesiaca august 2020 hovorí o sebavedomí a o ohni, ktorý sa rozpáli v našej duši a v našich srdciach. Toto obdobie je vhodné venovať hlavne rýchlemu konaniu vo veciach, ktoré si vyžadujú naše rýchle postupy. Môže sa to týkať dôležitých rozhodnutí, ktoré by ste mali vo svojom živote konečne uzavrieť. Dávajte si však pozor na vplyv vášnivej povahy Leva na vaše znamenie zverokruhu, pretože ohnivý element Leva môže ovplyvňovať aj vaše rozhodnutia.

Horoskop August 2020 zvýrazňuje - pred každým dôležitým rozhodnutím je dôležité sa upokojiť, a nechať vaše myšlienky prechádzať aj vaším srdcom. Vo vašom srdci nájdete originalitu a pochopenie toho, ako sa najlepšie rozhodnúť. Koncentrujte sa na veci, ktoré vás v živote trápia, a snažte sa nájsť konštruktívne riešenie tak, aby ste nikomu neublížili.

Merkúr v znamení Lev tiež odporúča, aby ste sa pri problémových otázkach radili s vašimi najbližšími priateľmi, alebo s členmi rodiny. Prestaňte sa snažiť niesť všetky svoje problémy na vlastných pleciach, a skúste poprosiť o radu aj niekoho iného. Vo vašom okolí je niekto, kto vám na vaše otázky istotne prinesie uspokojivú odpoveď, a dobrú radu. Zaujímajte sa dnes o všetky veci, ktoré vás priťahujú, pretože vstup planéty Merkúr do znamenia Lev (kým sa slnko nachádza taktiež v tomto znamení) odomyká našu intuíciu, ktorá nás chce múdro nasmerovať k veciam, ktoré sú pre nás prospešné.


Horoskop 7. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ planéta Venuša vstupuje do znamenia Rak ✦

V období okolo 7. augusta 2020 nastáva vstup planéty Venuša do znamenia Rak, a tento tranzit prináša zosilnenie emócií, ako uspokojivých, tak aj tých, ktoré sú spojené so spokojnosťou a bezpečnosťou. Znamenie Rak je štvrtým znamením zverokruhu, a je spájané so 4. astrologickým domom, ktorý je domovom rodiny, rodičovstva, pôvodu, a života.

4. astrologický dom predstavuje významnú rolu teplého domova, pocitu zosúladenia so svojou rodinou, ale taktiež pocitu spokojnosti a bezpečia v našich životoch, vyzdvihuje Horoskop August 2020. V tomto dni sa nebojte príjmať tieto pozitívne pocity, a nebojte sa ich tiež prejavovať voči vašim milovaním. Väčšia pozornosť deťom vo vašej rodine je v tomto období doslova vyžadovaná, pretože všetci ľudia budú cítiť potrebu svojich rodičov, a hlavne svojej matky. Práve tu nastáva tiež príležitosť na to, aby ste aj vy venovali dostatočnú pozornosť svojim rodičom. Ak máte takú možnosť pripomeňte im, ako veľmi vám na nich záleží.

Podvedomá túžba po domove, a túžba prepojenia so svojím pôvodom, prináša práve tento tranzit romantickej planéty v zanemní Rak. Venuša dodáva nielen zmyselnosť, ale aj lásku a potešenie. Horoskop August 2020 vyzdvihuje, že práve potešenie je kľúčovým slovom pre tento deň, a mali by ste ho dopriať nielen sebe, ale taktiež svojej rodine. Potešte ostatných telefonátom, správou, alebo aj pochvalou a možno aj malým darčekom. Tranzit Venuše nám dáva možnosť príjmať ale aj dávať lásku a náklonnosť, ktorá prehĺbuje naše životné hodnoty, a ukazuje nám správne životné smerovanie.


Horoskop 11. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Mesiac sa dostáva zo splnu, ktorý nastal 3. augusta v znamení Vodnár, do poslednej štvrte v znamení Býk ✦

Dni okolo 11. augusta, kedy sa mesiac nachádza v Býkovi a slnko stále pôsobí v znamení Lev, vnesú do našich životov novú potrebu rovnováhy, v určitom životnom smere. Môže ísť o pocit stability v rodine, v láske, partnerstve, v práci, vo financiách, alebo o túžbu vylepšiť svoje zdravie a priniesť ho konečne do rovnováhy. V každom prípade dnes budete pociťovať potrebu urobiť vo svojom živote niečo, čo vylepší vašu aktuálnu situáciu.

Mesiac v znamení býk a Horoskop August 2020 však prináša jedno odporúčanie, a to, aby ste sa vyhýbali omylom a nepripisovali dôležitosť materiálnym veciam. V tomto dni musíte nájsť mier a pokoj, dodáva Horoskop August 2020. V tom vám môže dopomôcť hlavne zameranie sa na skutočné životné hodnoty, na ktoré sa mohlo vo vašom okolí zabúdať. Skúste sa na chvíľu zamyslieť nad tým, kedy ste sa naposledy cítili nesmierne šťastne a spokojne. Hľadajte možnosti na to, ako takéto situácie vo vašom živote opakovať častejšie, aby ste si skutočne užívali dary tohto sveta, ktoré vám osud túži dopriať.

Počas obdobia Poslednej Štvrte v znamení Býk treba venovať osobitnú starostlivosť hlavne tým ľuďom, ktorí majú problémy so štítnou žľazou. Dávajte si taktiež pozor na svoje stravovanie, a v tomto období zvoľte ľahšiu stravu, ktorá nezaťaží váš organizmus.


Horoskop 13. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ nastáva kvadratúra planéty Mars s planétou Pluto ✦

Uvedený astrologický tranzit Marsu a planéty Pluto prináša enormne silnú túžbu na presadenie dominancie, a taktiež pozície v práci, či v súkromnom živote. Budeme pociťovať mierne napätie na našu osobu, pretože si uvedomíme že sme nedosiahli všetko, o čom sme snívali. Toto precítenie je však pozitívne, pretože vždy máte možnosť na svojich snoch ďalej pracovať.

Nenechajte sa stiahnuť negatívnymi energiami kvadratúry Marsu a planéty Pluto, a snažte sa nájsť pozitíva vo vašej pozícii v živote. Nikto z nás neoplýva nekonečnými energickými rezervami, a práve tento tranzit nám to chce pripomenúť. Vedzte, že v skutočnosti si stále dokážete naplniť vaše sny, chce to len odhodlanie, a tiež rozumný prístup k veci.

Planéta Mars odomyká v našom živote aj negatívne pôsobenia tohto tranzitu, upozorňuje Horoskop August 2020, a práve preto si musíte dávať pozor na agresiu, alebo na záchvaty hnevu, ktoré môžu byť zo strany vašich blízkych zle pochopené. Výbuchy deštruktívneho hnevu musia byť v tomto dni ovládané, a mali by ste viac meditovať. Zamerajte sa na pokoj a na dôležité maličkosti vo vašom živote.

Horoskop August 2020 a planéta Pluto vám odporúča, aby ste potlačili akýkoľvek výbušný hnev, alebo prehnané reakcie na situácie, ktoré sa vám počas tohto obdobia nebudú páčiť. Zachovajte si chladnú hlavu, a pristupujte k ostatným ľuďom pokojne, a snažte sa ich podporiť. Intenzívna energia, ktorá počas tejto kvadratúry otrasie vašimi emóciami, vám však prináša množstvo možností v práci, pretože túto energiu budete môcť presmerovať na dokončenie dôležitých úloh.


Horoskop 17. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Nastáva konjunkcia Slnka a planéty Merkúr ovplyvňujúca Horoskop August 2020✦

Pre niektorých z vás môže byť zaujímavou informáciou, že pri konjunkcii planéty Merkúr so Slnkom, sa narodil známy Hans Cristian Andersen. Čo ale táto konjunkcia znamená pre náš život a energie?

Táto veľmi pozitívna konjunkcia prináša veľké možnosti v našom živote, hlavne v oblasti komunikácie, v oblasti zdieľania nápadov, a taktiež prináša možnosť na využitie našej aktívnej mysle. Vašu energiu môžete v tomto období nechať blúdiť hlbokými myšlienkami, a sledovať všetky nápady, ktoré dostanete. Konjunkcia Slnka a planéty Merkúr stimuluje potrebu nápadov, a taktiež potrebu ich realizácie, podčiarkuje Horoskop August 2020. Myslenie sa stáva vitálnejším, a častokrát máte schopnosť zapamätať si veci, ktoré boli pre vás v predchádzajúcom období problematické. Zachytávate všetky dôležité správy a informácie, čo sa hodí hlavne pre vašu kariéru, ale aj pre financie.

Teraz máte veľmi dobrú možnosť presvedčiť vedenie o vašich kvalitách, alebo získať novú prácu. 17. august 2020, keď sa Slnko nachádza v konjunkcii s Merkúrom, je jendým z najlepších období na pracovný pohovor, vyzdvihuje Horoskop August 2020. V období okolo tohto tranzitu tak budete mať možnosť presvedčiť ostatných o vašich kvalitách, a svoje komunikačné zručnosti a sviežu myseľ môžete využiť v akomkoľvek smere, na ktorý si spomeniete. Vaša duševná, ale aj manuálna vitalita bude v tomto období ocenená, ak ju naplno využijete. S týmto aspektom sa taktiež spája negatívny vplyv na vaše zdravie, pretože viacerí z vás budú mať nepokojný spánok, alebo problém relaxovať. Práve preto je vhodné obmädziť kofeín, pretože vaša aktívna myseľ vám nedovolí oddychovať. Enerige budete mať dostatok, nebudete ju musieť umelo dopĺňať.


Horoskop 19. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ nastáva Nov mesiaca v znamení Lev ✦

Mesiac august 2020 je veľmi silne prepojený práve so znamením Lev. V tomto mesiaci nastáva Nov mesiaca v tomto znamení, a to ešte v období, keď ním prechádza tiež Slnko. Tieto spoločné tranzity prinášajú pocit bezpečia práve v tých chvíľach, kedy budete mať možnosť zapôsobiť na ostatných, alebo si získať niekoho, o koho máte záujem. Nezáleží na tom, či si chcete získať pozornosť vedenia vo vašej firme, pozornosť vašich detí, alebo manžela... Lepšie postavenie v rodine, alebo chcete len zapôsobiť na niekoho kto je pre vás dôležitý...

Tento deň a 3 dni okolo tohto dňa, sú veľmi vhodné hlavne pre slobodných jedincov, ktorí by si chceli nájsť vhodného partnera. Máte teraz možnosť upútať pozornosť, a očariť osobu, o ktorú máte záujem. Práve obdobie okolo 19. Augusta 2020 je mimoriadne vhodné na spoločenské aktivity, ktoré budú súvisieť so získavaním nových kontaktov. Horoskop August 2020 počas Mesaica v Levovi tiež odporúča každému z nás, aby sme sa na seba pozreli aj trocha kriticky.

Nesmieme vidieť samých seba ako stredobod celého vesmíru, ale musíme si uvedomiť aj svoje nedostatky. Iba tak máme možnosť na nedostatkoch ešte viac pracovať a stať sa lepším človekom v očiach samého seba. Je to mimoriadne dôležité. Nov mesiaca v znamení Lev upozorňuje na venovanie pozornosti zdraviu hlavne tým jedincom, ktorí trpia zvýšeným krvným tlakom, alebo problémami so srdcom.


Horoskop 20. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Planéta Merkúr vstupuje do znamenia Panna ✦

V predošlých dňoch ste si uvedomovali aj nedostatky samého seba, no práve počas vstupu planéty Merkúr do znamenia Panna budete vidieť všetky nedostatky ľudí vo vašom okolí. Budete veľmi kritickou osobou, a kritika sa bude valiť aj na vašu osobu. Tento Tranzit vplýva na všetky znamenia zverokruhu, no ovplyvnené ním budú hlavne zemské znamenia, a to hlavne znamenia Panna, Býk, a znamenie Kozorožec. Práve tieto znamenia sa dostanú do pozície, kedy budú veľmi kritickí voči ostatným ľuďom. Dávajte si pozor, aby toto vaše správanie neprinieslo nepriateľov do vášho života.

Ostatné znamenia zverokruhu sa musia pripraviť na trochu napäté obdobie, keď si však budete môcť užívať čas strávený sám so sebou. Budete priťahovaný hlavne k činnosti, ktoré môžete robiť osamote, prizvukuje Horoskop August 2020. Užívajte si čítanie kníh, pozeranie televízie, a hlavne ticho, ktoré by vás počas tohto dňa malo obklopovať. Všímajte si veci, ktoré môžu zabaviť vašu myseľ. V tomto dni sa množstvo z nás nebude zaujímať o komunikáciu, ale radšej zvolíme čas osamote, ktorý nám bude počas tohto dňa prinášať doslova uspokojenie.


Horoskop August 2020 (Horoskop Srpen 2020) bude v 2. polovici ovplyvnený Mesiacom, Plutom a Slnkom v Panne

Horoskop 22. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Slnko sa presúva zo znamenia Lev, a vstupuje do znamenia Panna - Významný tranzit pre Horoskop August 2020✦

Slnko vstupuje do zemského znamenia, ktoré sa spája so 6. astrologickým domom – s domom zdravia, práce, usporiadania v živote, povinnosti, s domom úsilia, a pozitívnych pracovných vzťahov, ktoré sa taktiež spájajú so skromnosťou a ochotou. V týchto kľúčových slovách boli taktiež vymenované hlavne charakteristické črty znamenia Panna, ktoré sa teraz prenášajú aj do života ostatných znamení zverokruhu.

Keď sa slnko presunie so znamenia Lev do znamenia Panna, pocit detskej radosti zo života sa postupne vytráca, a do nášho života vchádza zodpovednosť, povinnosti, a taktiež väčšie pracovné úsilie. Hlavnou črtou ľudí, ktorí sa narodili v znamení Panna ja hlavne ich systematickosť, a toto znamenie je tiež známe svojím zmyslom pre poriadok. V živote každého z nás tak nastáva čas upratať si nielen domácnosť, ale aj vlastné myšlienky a emócie. Nastáva obdobie, kedy musí každý konať dospelo, a snažíť sa zabezpečiť nielen seba, ale aj všetkých ostatných členov rodiny. Teraz nie je čas na nepremyslené konanie.

Na druhej strane nám tento Tranzit dodáva množstvo pozitívnych vibrácií do nášho života, pretože prináša aj uľahčenie všetkých prác v našej domácnosti, a tiež množstvo energie pre akúkoľvek prácu ktorú vykonávame. Pozitívom tohto tranzitu, kotrý horoskop August 2020 podčiarkuje, je taktiež fakt, že človek sa postupne učí byť nezávislým, a naša zodpovednosť je aj na očiach ostatných ľudí. Každá vec v našom živote by teraz mala mať premyslený a fungujúci postup, ktorý budeme prenášať nielen do práce, do súkromného života, ale aj do nášho zdravia.

Tranzit, keď sa slnko nachádza v znamení Panna je najvhodnejším obdobím na preventívne prehliadky, a na doriešenie si zdravotných záťaži, ktoré sa s nami nesú už roky, dodáva Horoskop August 2020. Zmysel pre poriadok taktiež prináša možnosť na upratanie si domácnosti, kedy môžete vyhodiť všetko staré a nepotrebné a vpustiť do vášho domova pozitívnu auru, a nové energie. Mesiac august 2020 sa tak v druhej polovici stáva ideálnym obdobím na sústredenie sa na vaše životné poslanie, na upratanie si emócií a domácnosti, a taktiež na usporiadanie celého svojho života, ktorý sa dostane do potrebnej jednoty.


Horoskop 25. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ Mesiac sa formuje do prvej štvrti v znamení Škorpión ✦

Slnko sa usadilo v znamení Panna, a Mesiac sa presúva znamením Škorpión, a prináša tak hlboké emócie, kedy nikoho z nás neuspokojujú plytké vzťahy a povrchné hodnoty. Množstvo ľudí bude doslova túžiť po zmysluplných rozhovoroch o súkromnom živote. Toto obdobie je mimoriadne vhodné na posedenie s priateľmi, a na komunikáciu s ľuďmi, ktorí sú vám najbližší.

Je čas sa trocha aj posťažovať, a vypustiť všetky negatívne pocity, ktoré vás trápia. Istotne je vo vašej blízkosti niekto, kto vás rád vypočuje. Tento tranzit pomáha množstvu ľudí uvoľniť svoje emócie, a hlavne oslobodiť sa od negatívnych pocitov, radí Horoskop August 2020. Negatívne myšlienky vás môžu konečne opustiť, pretože budete mať možnosť zdôveriť sa s nimi osobe, ktorá vám pomôže očistiť si myseľ.

Horoskop August 2020 taktiež naznačuje, že budete nútený zmeniť uvažovanie, pretože niekto z vašich blízkych vám otvorí oči v istom smere. Zmysluplná komunikácia sa preto stáva alfou a omegou týchto dní, a vy by ste mali navonok vypustiť všetky vaše emócie. Prvá štvrť mesiaca v znamení Škorpión nás tiež v oblasti zdravia upozorňuje na problémy s močovými cestami. Ak sa stretávate s takýmito zdravotnými komplikáciami, v tomto období si dávajte zvýšený pozor.


Horoskop 30. August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

✦ nastáva opozícia planéty Venuša s planétou Pluto ✦

Emocionálna planéta Venuša v opozícii s planétou Pluto prináša mierny nátlak na naše vzťahy, ale tiež na celú domácnosť. Môžete pociťovať napätie vo vašom súkromnom živote, a to hlavne v prípade, ak ste súčasťou väčšej rodiny žijúcej spolu v jednej domácnosti. Viacerí ľudia budú pociťovať úpadok energie, a tiež negatívne myšlienky, ktoré prináša práve planéta Pluto.

Ak ste vo vzťahu, váš partner sa tiež môže cítiť podozrievavý a žiarlivý. Nedávajte mu preto zámienku na vyvolávanie hádok, a nedovoľte mu, aby manipuloval s vašimi slovami, alebo vyjadreniami. Počas tohto tranzitu je tiež možné, že budete benevolentnejší k ľuďom, ktorí majú násilnícke sklony, a niektorí z vás budú doslova podvedome vyhľadávať vzťahy s problematickými osobami.

Toto obdobie nie je vhodné na hľadanie partnera, a nezadaní by mali toto obdobie tráviť radšej sami so sebou - najlepšie zveľaďovaním svojho duchovného rozvoja, upozorňuje Horoskop August 2020. Tranzit Venuše v kvadratúre s planétou Pluto zvýrazňuje hlavne vzťahy, ktoré sú vo veľkej nerovnováhe, upozorňuje Horoskop August 2020. Ak ste v nevyrovnanom vzťahu, toto obdobie vám môže priniesť ešte viac smútku a problémov. Mali by ste tak dokonale vedieť analyzovať svoje vnútro. Ak sa necítite dostatočne spokojný vo vašom súkromnom živote, mali by ste všetky problémy riešiť práve dnes - tu, a teraz.


Horoskop August 2020 tak prináša skutočne zaujímavú predpoveď pre každé znamenie zverokruhu. Ak chcete poznať váš osobný Horoskop na August 2020 neváhajte, a vyberte si svoje znamenie zverokruhu. Kliknite na obrázok a prečítajte si kompletný osobný Horoskop pre vaše znamenie zverokruhu na mesiac August 2020.

♈ Horoskop August 2020 Baran (Horoskop Srpen 2020)

♉ Horoskop August 2020 Býk (Horoskop Srpen 2020)

♊ Horoskop August 2020 Blíženci (Horoskop Srpen 2020)

♋ Horoskop August 2020 Rak (Horoskop Srpen 2020)

♌ Horoskop August 2020 Lev (Horoskop Srpen 2020)

♍ Horoskop August 2020 Panna (Horoskop Srpen 2020)

♎ Horoskop August 2020 Váhy (Horoskop Srpen 2020)

♏ Horoskop August 2020 Škorpión (Horoskop Srpen 2020)

♐ Horoskop August 2020 Strelec (Horoskop Srpen 2020)

♑ Horoskop August 2020 Kozorožec (Horoskop Srpen 2020)

♒ Horoskop August 2020 Vodnár (Horoskop Srpen 2020)

♓ Horoskop August 2020 Ryby (Horoskop Srpen 2020)


Video - August 2020 (Horoskop Srpen 2020)

Čítaný opis na YouTube, ktorý prináša Horoskop August 2020

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop August 2020 (Horoskop Srpen 2020). Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop August 2020 (Horoskop Srpen 2020)