Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

najlepšia darček podľa znamenia pre muža baran, býk, blíženci, rak, lev, panna, váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár, ryby

Aký je ten Najlepší Darček podľa znamenia Zverokruhu?

Dar na Vianoce, Narodeniny, Meniny a podobne... Pre muža aj ženu.

Istotne poznáte svojich blízkych lepšie ako my... Blížia sa Vianoce, alebo chcete obdarovať niekoho blízkeho vášmu srdcu na narodeniny, výročie, na valentína, či v iný sviatok? Každý však v živote narazí na obdobie, kedy nemá žiadne nápady na to, ako obdarovať svojich blízkych. Práve preto prinášame článok s názvom "Darček podľa znamenia zverokruhu", kde nájdete tipy, rady a inšpirácie na to, aký darček poteší vašich blízkych podľa ich znamenia zverokruhu. Či už zvažujete dar pre partnera, manžela, manželku, svoju lásku, mamu, otca, brata, sestru, či kamarátov, tento článok vám bude istotne nápomocný, ako inšpirácia... Prčítajte si, čo podľa jednotlivých povahových čŕt poteší jednotlivé znamenia zverokruhu. Ak ešte stále hľadáte darček a chýba vám inšpirácia, nech sa páči. Prečítajte si v tomto článku, aký darček podľa znamenia zverokruhu je tým najlepším.

Prinášame vám nápady na drahšie dary, no aj na tie, ktorými zaručene nič nepokazíte a nenarúčite ani rodinný rozpočet. Veríme, že aj vy v tomto článku nájdete inšpiráciu na ideálny darček pre vášno manžela, manželku, priateľov, či rodinu.

💗 Tip: kliknite na obrázok znamenia a budete presmerovaný na denný horoskop daného znamenia 💗

Najlepší Darček pre Barana?

Baran miluje dary. Je to spontánny človek, ktorý sa vyznačuje svojou odvahou a ctižiadostivosťou. Toto impulzívne znamenie sa častokrát silne zaujíma o dianie v jeho okolí. Môžete v ňom badať silné vodcovské schopnosti.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Baran - idálnym darčekom pod vianočný stromček, či k výročiu lásky, alebo narodeninám pre muža v znamení baran je vhodné športové oblečnenie, alebo vychádzková obuv. Tento muž ocení kvalitné materiály a pohodlie. Môžete mu tiež kúpiť drahšie hodinky, alebo pero, ktoré bude vyzerať luxusne. Len na vás záleží koľko do daru investujete. Vhodným nápadom je aj náučná encyklopédia z oblasti, ktorá ho zaujíma a tiež iná dobrá kniha, ako sú pútavé detektívky, cestopisy a podobne. Baran často trpí aj bolesťami kolien a kĺbov a preto je vhodným darom prípravok proti týmto bolestiam.
 • Žena Baran - túto krásnu a praktickú ženu azda najviac poteší šperk, či oblečenie. Žena baran miluje pohodlie a potešíte ju praktickou kabelkou, do ktorej bude môcť vložiť všetko potrebné. Ak chcete zainvestovať do daru viac, potešíte ju istotne šperkom s diamantom, ktorý je jedným z kameňov znamenia Baran. Jej radosť zvýrazníte tiež náramkom s rubínom. Ak chcete zvoliť vhodný doplnok, vyberte drahšiu štólu v červenej farbe, ktorú si bude môcť prehodiť cez ramená na večierku, či na luxusnej večeri s milovaným. Nič nepokazíte jazykovým kurzom, alebo predplatným obľúbeného časopisu.

Najlepší Darček pre Býka

Býk je pôžitkársky typ človeka. Je to inštinktívny človek, ktorý miluje prirodzenosť. V plnení snov mu napomáha jeho silná vonkajšia schránka, sebaistota, usilovnosť a logické myslenie.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Býk - pre muža býka je vhodným menším darčekom nejaká logická hra. Poteší ho to a zároveň zabaví. Ak máte teda brata, či kamaráta v znamení býk, týmto darom ho zabavíte a zaujmete. Poteší ho tiež vstupenka na rôzne divadelné predstavenia, či luxusnejší šperk. Obľúbeným a hlavne vhodným darom pre muža býka sú luxusné hodinky, víno, či drahšia fľaša archívnej whiskey, ktorá má svoj príbeh. Podľa jeho záujmov mu môžete dopriať aj napríklad multitool Leatherman, ktorému sa istotne poteší, pri kutilských prácach. Dajte si však záležať na kvalite, ktorú muž býk najviac oceňuje, a zabudnite na lacné náhrady z číny.
 • Žena Býk - táto skutočne očarujúca žena si zaslúži výnimočný dar. Má rada umenie a v tomto smere nič nepokazíte umeleckou zbierkou, či drahším obrazom, ktorý bude postupne naberať na hodnote. Môžete jej darovať čokoľvek luxusné do domácnosti - závesy, obliečky, elektroniku, kryštáľové poháre... Potešíte ju tiež kozmetikou z prírody zabalenú v lesklom tmavozelenom či tmavofialovom obale. Ak jej kúpite šaty od známej módnej návrharky, bude tým ohromená. Taktiež nič nepokazíte šperkom, ktorý obsahuje smaragd, alebo zafír - ochranné kamene znamenia býk. Býk miluje teplo, takže môžete ako dar zvoliť aj termoprádlo (kvalitné), teplú čiapku, ktorá vyzerá moderne a luxusne, alebo kabát.

Najlepší Darček pre Blíženca

Toto nesmierne vnímavé znamenie, si zaslúži skutočne vhodný dar. Zabudnite na ponožky, pretože pre Blíženca sú aj vhodnejšie dary, ktoré podčiarknú ich inteligenciu, chtíč neustále sa učiť a zdokonaľovať a ich prirodzený optimizmus a obratnosť.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Blíženec - pri mužovi blížencovi máte skutočne rozsiahlé možnosti... Ocení takmer všetko praktické a aj pikantnejšie darčeky, pokiaľ vyberáte vhodný dar pre manžela... Ideálnym darom je preto predplatné jeho obľúbeného časopisu, zbierka starších kníh, ktoré si môže po večeroch listovať alebo dobrý luxusný parfum. Odporúčame parfum, ktorý obsahuje podtón dreva a jasmínu. Potešíte ho tiež kvalitným ďalekohľadom, či teleskopom. Ocení aj milostnú hračku, ak ste si takto veľmi blízki. Tiež sa poteší mixom menších darov, ktoré môže postupne otvárať - tam môžete umiestniť rôzne krémy, holiace potreby, menšiu elektroniku, či malú knihu citátov... Ak hľadáte drahší dar potešia ho Apple hodinky, či nový telefón.
 • Žena Blíženec - ženu Blíženci potešíte praktickou crossbody kabelkou v hnedej farbe, alebo v tmavších farbách. Nič nepokazíte čiernou. Potešíte ju aj šperkom, ktorý obsahuje topás, či polodrahokam. Tento šperk ju bude zároveň chrániť. Miluje tiež kvalitné a luxusnejšie oblečenie, takže sa zamerajte na drahšie značky, alebo módnych návrhárov. Nič nepokazíte poukazom na dovolenku, či víkendovým poukazom na rozmaznávanie vo wellness. Online kurz varenia bude pre ňu tiež zážitkom. Potešíte ju tiež personalizovanou kinhou so spoločnými fotografiami a príbehom, alebo slnečnými okuliarmi, či kvlaitnou kávou, alebo šálkami na kávu, či luxusnými pohármi.

Najlepší Darček pre Raka

Rak je známy ako citlivé a rodinne založené znamenie. Poteší ho všetko krásne a lahodiace oku, mužov aj pikantnejšie dary a ženy sa uspokoja s praktickosťou, ale milujú tiež luxus. Je to emocionálne založené znamenie pre ktoré sa niekedy dary vyberajú ťažko.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Rak - tento muž ocení kvalitný fotoaparát po ktorom už istotne dlho túži. Ak už taký má, môžete zvoliť videokameru, alebo dokonca aj dron, ktorý ho zabavý a spríjemní mu dlhé zimné večery. Všetko však záleží od rozpočtu. Ocení tiež mikroskop, pretože rád skúma a objavuje. Dobrou knihou, kde sa dozvie niečo nové zo sveta zvierat, cestovania, či podmorského sveta tiež nič nepokazíte. Ocení aj kvalitný holiaci strojček, či poukaz na rozmaznávanie. Má rád masáže a užíva si aj wellness. Dar, ktorý sa spája s vodou - poukaz k moru, na plávanie, na wellness ho istotne poteší. Môžete ho obdarovať tiež niečim do domácnosti, naprklad, ak už dlhšie zvažuje kúpu kvalitného kávovaru a podobne. Poteší ho tiež obraz jeho a detí, jeho a vás alebo jeho a zvieraťa a podobne. Veci, ktoré majú osobný ráz.
 • Žena Rak - túto ženu poteší luxusná voňavka, kde stavte na tóny grepu a môžete sa tiež orientovať na vône, ktoré obsahujú feromóny. Vyžaruje z nej ženskosť a preto by ste ju mohli obdarovať aj šperkom, ktorý obsahuje perly či diamant. Dajte si však záležať na výbere bielej perly, ktorá pripomína kvapku rosy. Ocení perlové náušnice, alebo diamantový prsteň. Ideálnym darom, ktorému sa žena rak poteší, ak nemáte obrovský rozpočet je všetko do domácnosti. Ešte nemá ručný odšťavovač na citrusy, pomôcky na pečenie, kvalitné závesy, obliečky, sušičku prádla, kvalitný mixér, či kuchynský robot? Nech sa páči, ideálne dary. Čiernou elegantnou kabelkou a wellness poukazom istotne nič nepokazíte. Pridajte romantickú knihu, alebo dovolenku a je to.

Najlepší Darček pre Leva

Optimistické znamenie Lev si zaslúži skutočne unikátny darček. Je to energické znamenia a vyznačuje sa veľkou pracovitosťou a podnikavosťou. Túži po luxuse, moci a po splnení svojich životných túžob. Je to silný a sebavedomý človek, ktorý je obľúbený v kolektíve.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Lev - tento muž oceňuje relax po dobre a kvalitne vykonanej práci. Môžete mu preto kúpiť masážne pomôcky, pri ktorých si doma oddýchne. Môže ísť o jednoduchú penivú soľ do kúpeľa, o masážne kreslo, a keď ma rád pivo nič nepokazíte domácim výčapom na pivo. Je to už celkom dostupné a pomôže mu to viac oddychovať, pretože niekedy je toho na neho naozaj dosť. Potešia ho tiež luxusné hodinky, kvalitný zapaľovač, alebo extravagantná elektronika - dron, okuliare na virtuálnu realitu a podobne. V mladšom veku ho istotne poteší elektro kolobežka, či skateboard, či hoverboard. Z tých lacnejších alternatív siahnite po hodvábnej viazanke, či kravate, dobrej knihe, kvalitnej fľaši alkoholu, alebo po výživových doplnkoch na vlasy, kĺby a zdravie.
 • Žena Lev - túto ženu potešíte špekrom, ktorý obsahuje rubín, alebo diamant. Krásne náušnice, alebo prsteň ju skutočne potešia. Nič nepokazíte luxusným oblečením, ktoré by malo byť značkové, či drahšou kabelkou. Obľúbený parfum jej tiež urobí radosť. Môžete ju tiež potešiť dovolenkou k moru, kde bude mať all inclusive a môže si užívať oddych a pohodu. Potešíte ju tiež kozmetikou, ktorá by však mala byť tiež značková. Žena Lev ocení krásne veci, ktoré bude môcť ukázať aj kamarátkam a pochváliť sa svojim darom. Môžete ju tiež potešiť luxusným doplnkom do domácnosti, či poukazom na nejakú kozmetickú procedúru po ktorej túži.

Najlepší Darček pre Pannu

Toto láskavé a inteligentné znamenie miluje pokoj vo svojom živote. Harmóniu a lásku hľadá vo všetkom okolo. Ženy sú ako také víly, ktoré milujú tento svet. Panna je praktické, no niekedy až puntičkárske znamenie. Miluje istotu vo financiách a je to viac materiálne založené znamenie.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Panna - tomuto mužovi sa bude hodiť organizér v koženom obale, ktorý pôsobí luxusne. Obzvlášť ak je jeho práca spojená s pracovnými schodzkami a so stretávaním ľudí. Tento muž ocení aj kvalitný odšťavovač, hračky, ktoré posilňujú logické myslenie, ocení pomôcky na holenie, ktoré so sebou nesú nádych histórie... Ako je napríklad britva, kvalitný štetec na holenie a podobne. Potešíte ho aj koženými doplnkami - rukavice, opasok. Muž panna sa vyznačuje aj tým, že ho poteší dar, ktorý je osobnejší a o ktorý sa bude starať. Takže ak dlho túži po domácom maznáčikovi je najvyšší čas porozprávať sa s ním a zaobstarať si psíka, mačku a podobne. Poteší ho aj kvalitná cestovná taška.
 • Žena Panna - nič nepokazíte skutočne kvalitnou kozmetikou, ktorá bude rozmaznávať jej telo alebo vlasy. Stavte na exotickejšiu kozmetiku - s obsahom morských solí, exotického ovocia, na bahennú kozmetiku a podobne. Ocení nápad. Potešíte ju napríklad aj bonsajom, poukazom na masáž (existuje napríklad aj čokoládová masáž, ktorú istotne ocení, kde ju celú zabalia do čokolády). Ocení aj poukaz do fitka s osobným trénerom, knihu o zdraví z prírody, či rôznu elektroniku na vlasy a telo. Žehlička na tvár, na vlasy, poukaz na kozmetické ošetrenie, alebo aj víkendový pobyt vo dvojici istotne ocení.

Najlepší Darček pre Váhy

Kto žije s váhou, alebo pozná váhy istotne vie, že tento človek je skôr introvert, ktorý hľadá vnútroné uspokojenie, životnú harmóniu a zmysel svojho bytia. Je to skutočne inteligentné a premýšľavé znamenie a tak by sme mali vyberať dary hlavne podľa týchto vlastností.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Váhy - veľmi ocení kvalitnú cestovnú tašku, do ktorej si bude môcť zabaliť všetko potrebné. Originálnym darom je tiež kvalitný nôž, alebo multitool (napríklad od značky Leatherman), pretože je názoru, že takéhoto pomocníka by mal pri sebe nosiť každý muž. Vhodným darom pre muža v znamení váhy je tiež predplatné časopisu (napríklad National Geographic, alebo časopisov o autách, motorkách). Nič nepokazíte ani doplnkami do auta, kvalitnou hudbou (daruje mu vami osobne vybranú hudbu a podobne), či novým telefónom alebo hodinkami. Skôr ho však zaujímajú kúsky, ktoré v sebe nesú trocha inovácie, takže môžete staviť na apple hodinky a tiež mobil tejto značky. Ocení aj kvalitný drevený šach. Niektorí muži v znamení váh tiež potešíte poukazom na adrenalínový zážitok.
 • Žena Váhy - túto ženu potešíte aj luxusnou romantickou večerou, ktorú naplánujete. Ak jej chcete ulahodiť darujte jej náušnice, alebo iný vhodný šperk, ktorý obsahuje opál. Žena váhy bude očarená aj luxusným parfumom, či osobnejším darčekom - vhodne zvolenou čipkovanou spodnou bielizňou. Potešíte ju tiež doplnkom do domácnosti, ako je luxusná sviečka, svietnik, aromalampa a podobne. Deň rozmaznávania vo wellness ju poteší a nič nepokazíte kabelkou, alebo poukazom do divadla, či kina. Ak netušíte, čo pre túto ženu vybrať darujte jej poukaz na nákup elektroniky podľa jej výberu.

Najlepší Darček pre Škorpióna

Ľudia narodení v znamení Škorpión častokrát vynikajú svojou genialitou. Sú to tajomní a ctižiadostiví ľudia, ktorí dodržujú disciplínu. Je to vášnivé znamenie, ktoré je nesmierne príťažlivé pre opačné pohlavie.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Škorpión - tento muž sa istotne poteší GoPro kamere, ktorá ho môže sprevádzať na jeho cestách, či počas objavovania okolia. Muž škorpión sa poteší aj gastronomickej ochutnávke jedla v niektorej z lepších reštaurácií. Môžete mu tiež darovať pomocníkov do záhrady, alebo ho potešiť masážnou podložkou do auta. Potešia ho aj doplnky, ktoré môže nosiť, napríklad hodinky, kvalitný opasok, kravata, kvalitná košeľa a podobne. Keďže má rád záhady a detektívky, istotne ho poteší hra pri ktorej využije svoje logické myslenie, alebo tiež dobrá kniha. Aj muž škorpión chce mať svoje tajomstvá a preto ho potešíte osobným sejfom, alebo aj krabicou na zámok, kde si bude môcť odkladať všetko potrebné.
 • Žena Škorpión - Túto ženu potešíte šperkom, ktorý obsahuje akvamarín, alebo beryl. Má rada výraznejšie a odvážnejšie šperky, ktoré podčiarku jej ženskosť. Darujte jej krásny náhrdelník, ktorý bude nosiť počas výnimočných príležitosti. Vhodným darom je pre ňu tiež sci-fi kniha alebo pekný milostný román. Poteší sa tiež novým teniskám, lodičkám, ale aj novej peknej kabelke. Potešíte ju aj novým oblečením, ktoré môže využiť do práce, či na prechádzky, stavte na klsickú čiernu farbu tohto oblečenia.

Najlepší Darček pre Strelca

Toto veselé znamenie sa v živote vyznačuje veľkou čestnosťou. Ich priamočiará cesta k úspechu je podčiarknutá ich silnou disciplínou. Strelec robí všetko s vášňou, no zároveň je veľmi ohľaduplný a starotstlivý.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Strelec - Skvelým darčekom pre muža strelca je darovanie nejakého športového zážitku, ktorý bude mať niečo spoločné aj s adrenalínom. Darujte mu jazdu na okruhu, skok z padáku, či kurz potápania. Tento muž takýto dar istotne ocení. Kvelým darčekom, ktorý muž strelec ocení, je tiež čítačka kníh, ktorá je malá, praktická a môže si ju vziať stále so sebou. Muž strelec sa zaujíma aj o najnovšie technológie a preto sa poteší aj novému telefónu, inteligentným hodinkám, GoPro kamere, dronu, či inteligentným pomocníkom do domácnosti. Potešíte ho aj fotoaparátom, predplatným obľúbeného časopisu, či poukazom na športové podujatia.
 • Žena Strelec - ženu strelec potešíte azda najviac nejakým zážitkom. Naplánujte dovolenku, kúpte jej cestovnú tašku, alebo cestovnú kozmetiku v malom vydaní. Potešíte ju aj cestovnou elektronikou, ktorá je praktická a môže si ju vziať všade kam sa vydá, no je aj skvelým pomocníkom v jej domácnosti. Žena strelec sa tiež nadchne pre čítačku kníh a pre poukaz na celovíkendové rozmaznávanie vo wellness. Môžete jej darovať aj nový kufor, alebo podložku na relaxáciu pri meditácií. Zo šperkov je pre ňu najvhodnejším darčekom náramok, náhrdelník, alebo náušnice obsahujúce topás.

Najlepší Darček pre Kozorožca

Kozorožec je horlivý a zodpovedný typ človeka. Je to múdra osobnosť na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť a nezáleží či ide o muža kozorožca, alebo o ženu v tomto znamení. Je však trocha uzavretý a hlavne šetrný.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Kozorožec - kozorožec ocení každú inovatívnu elektroniku do domácnosti, alebo do záhrady. Potešíte ho aj kvalitne vypracovaným nožom, zapaľovačom, či ďalekohľadom. Pozrite si napríklad Leatherman multitool, ktorý ho istotne poteší, alebo vyberte nôž tejto značky a darujte mu darček, ktorý mu vydrží skutočne dlho. Tento muž ocení aj sadu náradia, či skrutkovačov. Potešíte ho aj knihou o úspechu, alebo knihou, ktorá ponúka návod na to, ako byť úspešný. Tiež miluje knihy o stavbárstve a napríklad aj o tom, ako čo-to v domácnosti opraviť, postaviť a podobne. Tohto muža poteší aj domáci trezor, či predplatné obľúbeného časopisu. Môžete mu tiež darovať nové, kvalitné slúchadlá, alebo staviť na tablet, či nový telefón.
 • Žena Kozorožec - túto ženu potešíte poukazom na nákup oblečenia, či kozmetiky. Rada si vyberá sama a poukážkou skutočne nič nepokazíte. Ak jej chcete darovať osobnejší darček tak sa určite poteší dovolenke, alebo niečomu, čo jej pomôže relaxovať. Môžete je napríklad darovať masážne kreslo, dobrú knihu, či pouvažovať nad kúpou masážnej vaničky na nohy. Poteší sa aj novej elektronike, ktorú potrebuje. Poukážka na hodiny yogy, pilates, či wellnes centra a na masáž bude zaručene úspešným darčekom pre ženu v znamení kozorožec. Ak jej chcete kúpiť šperk stavte na taký, ktorý obsahuje ametyst alebo granát.

Najlepší Darček pre Vodnár

Človek s obrovskou predstavivosťou a dobrým srdcom je práve Vodnár. Je stvorený pre dobročinnosť a je tiež silne nezávislý. Vodnár je originálne znamenie, ktoré koná viac intuitívne, aj keď svoje kroky k úspechu si vždy dobre premyslí.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Vodnár - keďže muž Vodnár túži po lepšom a krajšom svete a miluje technológie tak sa istotne poteší všetkému, čo súvisí s elektrinou. Máme na mysli elektrickú kolobežku, bicykel, alebo nové vychytávky do domácnosti. Môžete mu tiež darovať kôš plný zdravého a organického jedla a rôznych korenín. Potešíte ho tiež potápačským kurzom, alebo darom, ktorý má súvis s vodou. Tu sa tiež otvára možnosť obdarovať vodnára dovolenkou pri mori, či jazere. Ocení aj víkend v drevenej chate vo dvojici, kde búdete v náručí prírody bez rušivých elementov. Darujte mu tiež oblečenie, no dávajte si pozor, aby zodpovedalo farbám, ktoré obvykle nosí. Ocení všetko komfrotné, neobyčajné a osobné. Čo tak nechať vyrobiť obraz celej jeho rodiny, ktorý zavesíte na čestné miesto v domácnosti?
 • Žena Vodnár - túto ženu potešíte aj maličkosťami, ako je napríklad kozmetika, vhodné kúpeľňové, či spálňové doplnky, sada starostlivosti o vlasy, poukaz do kúpeľov a podobne. Niektoré vodnárky tiež ocenia ako dar nové tetovanie, či niečo trvalé, ako napríklad prsteň, špekr, či nejaké trvalé kozmetické skrášlenie. Potešíte ju instantným fotoaparátom, vonnou lampou do domácnosti, či osobným hrnčekom na kávu. Môžete ju tiež obdarovať kozmetickou taštičkou, malým domácim grilom, či slúchadlami na hudbu.

Najlepší Darček pre Ryby

Ryby sú plné fanázie a ich predstavivosť je skutočne neprekonateľná. Je to obetavé, láskavé, intuitívne a dobrosrdečné znamenie, ktoré si istotne zaslúži tie najkrajšie a najosobnejšie dary. Niekedy bývajú mystické a samotárske a tak môže byť obtiažne vybrať ten správny dar práve pre Ryby.

Darček podľa znamenia pre muža a ženu:

 • Muž Ryby - muž v znamení ryby ocení kvalitnú a pohodlnú košeľu, ktorú môže využiť do práce. Ocení tiež bavlnené tričká, alebo doplnky, ktoré nebudú okázalé, no budú ho zdobiť. Ako dar pre neho môžete tiež zvoliť sadu kryštáľových pohárov, alebo veci, ktoré využije pri stretávaní s priateľmi u neho, či u vás doma. Potešíte ho tiež masážou, alebo poukazom na masáž. Môžete popremýšľať tiež o umení a obdarovať ho maľbou alebo kurzom, ktorý bude mať niečo spoločné s umením. Môžete mu tiež darovať niečo mystickejšie ako je kniha o vesmíre, telelskop, alebo niečo podobného rázu. Ocení tiež, ak mu usporiadate večierok, kde pozvete jeho okruh priateľov. Z menších darov zvoľte, šál, čiapku, kožené rukavice, relaxačnú hudbu, poukaz na online jazykový kurz a dobrú fľašu obľúbeného alkoholu.
 • Žena Ryby - túto ženu potešíte novým oblečením. Ak zvolíte jedoduché kotailové šaty istotne sa poteší. Poteší ju prívesok na kľúče, ktorý môže byť osobnejší (s vašou spoločnou fotkou, alebo s fotkou jej maznáčika). Poteší ju tiež umenie vo forme obrazu. Potešíte ju aj šperkom, ktorý obsahuje akvamarín alebo ametyst. Potešia ju aj topánky, tenisky, alebo pohodlné papučky. Z drahších darov môžete zvoliť dovolenku do luxusnej destinácie, zlaté náušnice, drahšiu koženú kabelku, či poukážku do wellness. Nič nepkazíte masážnou podložkou, alebo vaničou slúžiacou na masáž nôh.

Vybrali ste si Darček podľa znamenia zverokruhu?

Veríme, že vám článok pomohol nájsť inšpiráciu na vhodný darček pre vášho milovaného partnera, či člena rodiny, alebo priateľa. Nezabudnite článok zdieľať, aby ľudia našli inšpiráciu v tom, ako obdarovať svojich blízkych. Prajeme vám krásne prežité sviatky a tiež aby ste v týchto dňoch cítili hlavne lásku, pohodu a blízkosť vašich milovaných. S láskou, váš Horoskop & Tarot

Ďakujeme, že ste si prečítali tento zaujímavý článok. Veríme, že vás obohatil a dodal vám inšpiráciu na skvelý darček pre muža, ale aj pre ženu podľa znamenia. Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Najlepší Darček podľa znamenia zverokruhu