týždenný horoskop Býk, horoskop na tento týždeň Býk

Týždenný Horoskop Býk

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Počas tohto týždňa navštívi vaše znamenie silný Mars, ktorý prinesie veľký vplyv na vašu energiu. Vplyv planéty Mars naznačuje, že by ste sa mali začať viac hýbať, a venovať svoj voľný čas cvičeniu a posilneniu fyzickej kondície. Musíte trocha pozmeniť váš životný štýl, hlavne kvôli tomu, aby sa zlepšilo vaše zdravie. Ak existujú vo vašom živote závislosti, ktoré vaše zdravie ovplyvňujú negatívnym smerom, horoskop na tento týždeň radí, že je najvyšší čas pouvažovať o zmene tohto životného štýlu. Musíte prekonať prekážky, ktoré vám v živote ukrajujú z vášho úspechu a šťastia.

Láska a vzťahy: Pochvala je zadarmo a váš partner bude skutočne šťastný z toho, ako ho vidíte a že si ceníte jeho prácu, či pozornosť. Ak ste bez partnera a pokukujete po niekom, kto už partnera má, vyhoďte si to z hlavy.

Zdravie: Dávajte si dnes pozor na bolesti zubov, alebo hlavy, ktoré by mohi spôsobovať aj iné, závažnejšie problémy. Ak vás trápia stále bolesti hlavy či zubov, navštívte odborníka.

Práca a peniaze: Financie vás v tomto období neprekvapia. Vaše príjmy a výdaje sú vyrovnané, využite toto obdobie na vytvorenie finančného plánu. Nenechajte so sebou manipulovať. Je čas urobiť si poriadok medzi kolegami. Udalosti, ktoré zažijete vás v tom podporia.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Býk