veľký horoskop November 2020 Strelec

Mesačný Horoskop Strelec

November 2020

Rysuje sa pre vás zaujímavý a sľubný meiac. To, v akom duchu sa tento mesiac skončí však záleží aj od vášho nasadenia a ostatných okolností, ktoré budete mať možnosť ovplyvniť. Zamerajte sa preto na vašu pracovitosť a nenehajte žiadnu príležitosť uniknuť vašej pozornosti. Ak sa naskytnú problémy, tak tento mesiac prekonáte všetky úskalia. Vo všetkom však budete mať možnosť uspieť. Sústreďte sa na nekonfliktné riešenie problémov a vyhýbajte sa ostrému jazyku voči ostatným. Vyhýbajte sa ohováraniu iných, pretože by sa vám to mohlo škaredo vypomstiť. Práve v tomto mesiaci máte možnosť načerpať dostatok síl pre celý nadchádzajúci rok.

Láska a vzťahy: Pamätajte si v tomto mesiaci, že minulosť už nezmeníte. Všetko, čo sa stalo musí zostať za vami. Musíte odpustiť každému, kto vám v minulosti ukrivdil a musíte odpustiť aj sami sebe. Každý na svete robí chyby, no len tí, čo si vedia odpustiť sa pohnú vpred. Váš partner si zaslúži viac vašej pozornosti a preto sa musíte vyslobodiť z okov minulosti a venovať sa prítomnému okamihu. Pod vplyvom Venuše budú mať nezadaní možnosť spoznať niekoho skutočne zaujímavého, kto zamieša ich karty lásky. Bude to pravdepodobne niekto, koho ste ešte nestretli. Vo vašej rodine niekto prežíva ťažké chvíle. Skúste im pomôcť a dobre tej osobe poradiť. Priateľstvo je pre vás veľmi dôležité. Dajte najavo najbližším priateľom, že ste tu stále pre nich a že sa na vás môžu kedykoľvek obrátiť.

Zdravie: Tento mesiac vás môže potrápiť vysoký krvný tlak. Je nutné zamerať sa hlavne na konzumáciu zdravých tukov, ktoré neupchávajú cievy a venovať vyššiu pozornosť zdravému stravovaniu, čo ovplyvní aj celkové zdravie a činnosť srdca. Počas druhej polovici mesiaca sa vyhnite konzumácii alkoholu. Pite alkohol striedmo a cigaretám sa tento mesiac samozrejme vyhýbajte. Začnite si osvojovať zdravý životný štýl, ktorý vám pomôže aj k čerstvej a sviežej psychike. Nezabudnite si počas mesiaca dopriať nejakú kvalitnú masáž, ktorá vám pomôže dobre si oddýhnuť po náročných dňoch.

Práca a peniaze: Možno vám Merkur v tomto mesiaci zatemní jasné rozmýšľanie, no neobávajte sa toho. Budete sa na pracovné záležitosti dívať viac jednostranne a nie veľmi pesimisticky. Každopádne uvidíte viacero vecí v novom svetle a vo viacerých oblastiach si uvedomíte, že ich preceňujete. Vďaka tomu si uvedomíte, že venujte práci až priveľkú pozornosť a zabúdate na svoje koníčky. Skúste sa na pracovné veci dívať s väčším odstupom počas celého mesiaca. Vaši kolegovia nie sú voči vám natoľko úprimní ako si predstavujete. Zamerajte sa viac na seba a už prestaňte svoje súkromie riešiť v práci.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca November 2020. Zdieľajte váš Horoskop November 2020 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Strelec