veľký horoskop November 2020 Býk

Mesačný Horoskop Býk

November 2020

Čaká vás príjemné a pokojné obdobie. Tento čas môžete využiť na sebarozvoj a sebavzdelávanie. Je čas pouažovať o oblastiach v ktorých mate medzery, alebo o miestach, v ktorých by ste sa chceli rozvíjať. Je správny čas na rozvoj vašich jazykových schopností a učiť sa nový jazyk. Urobiť dobre ak sa budete zaujímať aj o zdokonaľovanie jazykov, ktoré už ovládate. Ak ste už dlho plánovali nejaký finančný projekt, skúste si osviežiť pamäť. Aj keď ste už naň takmer zabudli, môže vám prinesť príjemné prekvapenie a môže vám priniesť celkom slušný zisk.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci môžete pocítiť, že sa vo vzťahu dusíte. Partner vám položí dôležitú otázku. Dobre si premyslite, ako mu na to odpoviete. Vaša odpoveď ho môže skutočne potešiť, no na druhej strane mu môže tiež ublížiť. Nezadaných čaká v najbližšie obodobie stretnutie, ktoré ich nesmierne poteší. Stretnete niekoho z minulosti, na koho máte dobré spomienky. Ak stojí niekto z vašej rodinzy na rázcestí a nevie kam ďalej, podajte mu vašu pomocnú ruku. Priatelia vás pozvú na večierok. Nezabudnite im na večierok doniesť nejakú kvalitnú fľašu vína. Veľmi ich tým potešíte.

Zdravie: V tomto mesiaci sa môžete tešiť na harmóniu v zdraví. Môžete sa pripraviť na pokojné obdobie po zdravotnej stránke. Začnite viac času venovať sebe a v zdravotnej oblasti začnite byť sebcom. Je najvyšší čas prestať sa starať úplne o každého vo svojom okolí a dopriať sebe väčšiu zdravotnú starostlivosť. Ak už dlhodobo riešite nepríjemný problém, ktorý sa s vami ťahá z mesiaca na mesiac, je najvyšší čas zaplatiť si kvalitného odborníka. Skúste sa v kruhu svojej rodiny, či priateľov informovať o tom, kde nájdete skutočného odborníka na váš problém. Nebude trvať dlho a konečne sa dostanete do väčšej zdravotnej pohody. Nezabúdajte tiež na dôležitý pitný režim a užite si skvelú chuť ovocia a zeleniny.

Práca a peniaze: Tento mesiac sa oprite o svoje vnútorné pocity, ale nenasledujte svoje impulzívne správanie. V práci vás nečakajú žiadne prevratné novinky, no musite si dobre zvážiť ako odpoviete na dôležité pracovné maily. Sústreďte sa na svoje odpovede a ak niečo neviete obráťte sa na niekoho, kto vám poradí. Aj keď niekedy neulahodíte všetkým neznamená to, že by ste sa mali obávať ohovárania. Vaši kolegovia nemusia byť vašími priateľmi a vy sa nemusíte snažiť aby vás všetci milovali.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Býk páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Býk , počas mesiaca November 2020. Zdieľajte váš Horoskop November 2020 Býk so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Býk vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Býk