veľký horoskop November 2020 Baran

Mesačný Horoskop Baran

November 2020

V ničom si nenejachte radiť od vášho okolia. V tomto mesiaci sa niekto bude snažiť narušiť vaše energické pole a ukrátiť vás o veľkú dávku energie. Neprajníci sú všade okolo vás. Priateľom však plne dôverujte, ak je vaše priateľstvo overené rokmi. Dávajte si pozor na to, aby ste niekomu nevyzradili dôležité tajomstvo niekoho iného, ktoré poznáte len vy. V tomto mesiaci budete ľahko nadväzovať dôležité kontakty a preto sa zamerajte na uchopenie príležitostí. Nezabudnite sa tiež počas mesiaca pravidelne venovať športu, ktorý posilní vašu psychiku a pomôže vám lepšie prekonať bezsenné noci, ktoré by vám mohli spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Zaslúžite si tiež víkendy plné oddychu a pohody v kruhu blízkych.

Láska a vzťahy: Dávajte si pozor na osobu vo vašom okolí, ktorá vám nepraje váš vzťah. Môže sa objaviť niekto, kto bude chcieť narušiť pohodu vo vašom vzťahu s partnerom. Nenechajte nikoho vstúpiť medzi vás. Ľúbostný trojuholník nie je nič príjemné. Ak ste bez partnera, nepúšťajte sa do románikov so zadanými ľuďmi. Nepristane vám to a pridalo by vám to len vrásky do vášho života. Rodina je v živote nesmierne dôležitá. Istotne ocenia, ak sa im počas tohto mesiaca častejšie ozvete. V tomto mesiaci zistíte, že niektorý z vaších priateľov k vám nie je úprimný tak, ako by ste si zaslúžili.

Zdravie: Chrbtica a problémy s krkom vás v tomto mesiaci potrápia snáď najviac. V tomto smere by ste sa mali obrátiť na niekoho, kto vám ukáže tie pravé cviky na vaše problémy s chrbticou. Nepodceňujte návštevu odborníka, vyhnete sa tak obrovským problémom do budúcnosti. Tieto bolesti vás potrápia hlavne v prvých a posledných dňoch v mesiaci. Ak pridáte do svojho života ten pravý šport predídete tak problémom v budúcih mesiacoch. Choďte konečne do prírody a doprajte si aj dlhšie prechádzky a ak máte možnosť tak aj prácu na záhrade. Vaše stravovanie si tiež vyžaduje komplexnejšiu zmenu. Je načase zabudnúť na ťažké jedlá a hlavne na alkohol. Vaše telo si tento mesiac potrebuje oddýchnuť tak ako ešte nikdy.

Práca a peniaze: Zmeňte svoj pohľad na prácu a ak ste naozaj znechutený skúste pouvažovať o zmene. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dobre premysleli kam zamierite v hľadaní nového. Je čas zdokonaliť sa v jazykoch a začať sa učiť niečo nové, čo sa vám bude postupom času nesmierne hodiť. Aj vaša rodina vás v týchto nápadoch nesmierne podporí. Robte iba také veci, ktoré vám v práci určí váš nadriadený. V tomto mesiaci nepočúvajte kolegov, ktorí by vám mohli schválne zle radiť. Ste silná osobnosť, ktorá si vie poradiť aj sama.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Baran páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Baran , počas mesiaca November 2020. Zdieľajte váš Horoskop November 2020 Baran so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Baran vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Baran