aktuálny horoskop na dnes Býk a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Býk

(Piatok 30.10.2020)

Ak už dlhšie zvažujete stretnutie s priateľmi je na to vhodná doba. Usporiadajte nejakú party, na ktorej sa dobre zabavíte. Venujte si dostatok času na prípravu, o tomto večierku sa bude ešte dlho rozprávať. A vy budete proste očarujúcim spoločníkom.

Láska a vzťahy: Naplánujte si s vaším partnerom krátku dovolenku, či jednodňový oddych vo wellness. Obaja to potrebujete a viac sa zblížite. Ak ste nezadaný, je čas urobiť si vo vašom živote poriadok. Musíte si ujasniť, čo vlastne chcete.

Zdravie: Lunárny vplyv vám v tomto obodbí naznačuje potrebu detoxu vášho tela. Do vášho jedálnička zaraďte čerstvé ovocie a viac zeleniny. Pridajte tiež celozrný chlieb. Vďaka týmto jednoduchým zmenám sa budete cítiť vynikajúco.

Práca a peniaze: Planéta Venuša bude dnes zodpovedná za vaše financie, a preto si môžete počas tohto obdobia dovoliť kúpiť niečo pre vašu radosť. Neupúšťajte z tímovej práce ani v tom prípade, že sa na niektorých veciach nezhodnete. Komunikovať treba priamo ale konštruktívne. Vyhýbajte sa konfliktnému správaniu.

Tip na Dnešný Deň (Piatok): Je načase prestať nečinne sedieť a premýšľať o ostatných. Ak vám niekto chýba ďalej už nepremýšľajte a ozvite sa mu. Zistíte, že je na tom podobne, alebo si konečne ujasníte na čom ste.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Býk... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Býk, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Býk. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Býk s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Piatok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Býk (Horoskopy Piatok, 30.10.2020)