Horoskop 2022 Váhy

Drahé váhy, veštkyňa pripravila Horoskop 2022 váhy pre každého z vás, kto túži poznať svoju blízku budúcnosť. V tomto horoskope sa dozviete komplexnú predpoveď v láske, v práci, vo financiách a zdraví váh pre rok 2022. Prečítajte si taktiež o rodinných a priateľských vzťahoch, o tom, ktoré dni sú vhodné na svadbu, ale aj o tom, či je rok 2022 vhodný na splodenie prvého, alebo ďalšieho vytúženého potomka pre Znamenie Váhy V úvode si predstavíme charakteristiku znamenia Váhy aj pre rok 2022 a následne si rozoberieme každý dôležitý efekt astrologickych tranzitov na váš život.

Osobnosť Váhy a jeho ročný Horoskop 2022

Ľudia narodení v znamení váhy oslavujú svoje narodeniny medzi 23. septembrom až 22. októbrom. Znameniu váhy vládne Vzdušný Element a vďaka nemu sú váhy do istých hĺbok prepojené s ďalšími vzdušnými znameniami – so znamením Blíženci, a Vodnár. Váhy sú znamením zverokruhu, ktoré sa nazývajú aj mužské, a teda vyžarujú mužskú energiu, popisuje Horoskop 2022 Váhy. Mužské znamenia zverokruhu sú Baran, Blíženci, Lev, Strelec, Vodnár a samozrejme znamenie Váhy. Mužské znamenia zverokruhu chcú vo všeobecnosti vládnuť a určovať rozhodnutia, či životný smer iným. V tomto smere sa prejavujú aj črty Váh, aj počas roka 2022. Vzdušné znamenia zverokruhu sú v grafe navzájom položené v uhle 120°, a prejavujú isté podobné charakteristické vlastnosti. Patrí k nim diplomacia Váh, ich spoločenská osobnosť, nutnosť sociálneho života, a rýchle vstrebávanie informácií, či vyššia inteligencia. Každá váha je svojská. Zväčša sa prejavuje silnou sangvinickou povahou, vraví ročný Horoskop 2022 Váhy. V živote kráčajú s ľahkosťou, no keď sa objavia problémy, predstavuje to pre ne obdobie plné nervozity a stresu. Aj keď problémy zvládajú s ľahkosťou, nemajú ich radi. Takýto bude aj rok 2022, kedy Horoskop váhy 2022 predpovedá viaceré problémy spojené hlavne s vašou kariérou, ale aj s medziľudskými vzťahmi, ktoré by ste však mali prekonávať bez stresu, pretože stres by rušivo zasiahol vaše zdravie. Vo všeobecnosti sa váhy tešia pevnému zdraviu s výnimkou toho, že vás môžu trápiť časté bolesti chrbta. Váhy častokrát podliehajú nezdravému stravovaniu, a hlavne sladeným nápojom, ktoré tvoria akúsi povinnú súčasť vášho života. Týmto konaním si môžete privolať aj rôzne chronické ochorenia - ako je cukrovka, problémy metabolického systému, dokonca aj nadváhu. V týchto smeroch by si mala váha dávať pozor aj v roku 2022, no viac o vašom zdraví si povieme v záverečnej časti horoskopu.

Aká je teda základná charakteristika vzdušných znamení zverokruhu, ku ktorým patria znamenia Blíženci, Vodnár i vaše znamenie Váhy? Vzdušné znamenia zverokruhu sú do istej miery prepojené aj s ohnivými znameniami, pretože vzduch distribuuje energiu pre oheň, a bez vzduchu by oheň neexistoval. Práve preto si vzdušné znamenia zverokruhu porozumejú aj s ohnivými znameniami – so znamením Baran, Lev a so Strelcom. Vzdušné znamenia zverokruhu majú v živote podmienku, aby cítili neustálu slobodu a životné možnosti, definuje Váhy Horoskop na rok 2022. Nechcú byť obmedzené. Niekedy majú vzdušné znamenia zverokruhu problém zapadnúť do bežnej životnej rutiny. Hľadajú niečo viac. Výnimočné vzdušné znamenie zverokruhu je známe tým, že v živote nechce kráčať v dave. Chce byť výnimočným človekom, ktorý dá svetu viac než jeho okolie. Znamenie váhy chce pomáhať ostatným a zároveň ich tešiť. Ste človekom, ktorý si cení poriadok v živote, a nasledujete myšlienky, ktoré oslobodzujú vašu myseľ a vášho ducha. Máte tendenciu zotrvávať vo vyšších myšlienkových sférach, častokrát nestojíte pevne na zemi ani v čase, keď je to vyžadované, špecifikuje ročný Horoskop 2022 Váhy. Niekedy by bolo pre vás ľahšie spojiť sa so zemskými znameniami zverokruhu, s ktorými však nenájdete mnoho spoločných tém, no sú to znamenia, ktoré vás dokážu udržať pri zemi. K zemským znamenia zverokruhu patria znamenia Býk, Panna a Kozorožec. Práve tieto znamenia zverokruhu sú ideálnym priateľom a radcom pre každú Váhu. Vďaka vašej veľkej inteligencii a vďaka vedomostiam dokážete všetko pretvoriť do praktických vecí a oživiť každú spoločenskú udalosť. Váš zmysel pre rovnováhu v živote je skutočne dôležitý. Hľadáte riešenia a možnosti, ktoré potešia všetkých. Ste obľúbeným človekom, s množstvom priateľov, ktorí si vás vážia. Váhy dokážu ostatných zaujať vo viacerých smeroch. Niektoré váhy svojou krásou, iné inteligenciou, a ďalšie neutíchajúcou životnou energiou. Vzdušné znamenia zverokruhu, ku ktorým patrí aj znamenie váhy, by nemalo zabúdať na pravidelný fyzicky pohyb tak, aby udržiavali v kondícii nielen svoju fyzickú schránku, ale aj psychickú kondíciu, pripomína zdravotný Horoskop na rok 2022 Váhy.

Vládnucou planétou znamenia Váhy je planéta rovnováhy, manželstva, financií a inšpirácie. Hovoríme o planéte Venuša, ktorá zároveň vládne aj zemskému znamenia zverokruhu Býk. Planéta Venuša je dôležitá aj pri opise Horoskopu na rok 2022 pre vaše znamenie. Vďaka nej nájdete rovnováhu vo svojom živote, pretože Venuša vám svojimi schopnosťami ponúka udržanie vnútornej krásy. Venuša dokonale vyrovnáva negatívne energie. S Venušou je spojená aj karma Váh. Predstavuje schopnosť milovať, vašu obetavosť, a možnosti potešenia z fyzickej existencie. Planéta Venuša znamená nielen krásu a lásku, ale je prepojená aj s finančným zabezpečením každého z nás. Váhy vo väčšine života problém s finančným zabezpečením rodiny. K financiám sa však viaceré Váhy dostávajú až v neskoršom veku, kedy nachádzate uplatnenie v tom, čo milujete, popisuje finančný Horoskop Váhy na rok 2022. Venuša patrí k najteplejšej planéte slnečnej sústavy, a je domovom sopiek a extrémnej energie. Vďaka blízkosti k znameniu váhy vám daruje obrovskú energiu, a ťahá vás k vyššiemu pochopeniu sveta. Váhy milujú dobré jedlo, aj kvôli planéte Venuša, ktorá na vás v tomto smere pôsobí. Počas negatívnych tranzitov Venuše môžete cítiť rýchle zmeny energie a nálad, čo je pre znamenie váhy špecifické. S vekom však u znamenia váhy prichádza nielen k lepšiemu finančnému zabezpečeniu, ale tiež k lepšiemu pracovaniu so svojimi energiami. Každá váha nájde práve životné uspokojenie s pribúdajúcim vekom. Váha je človek, ktorý sa nebojí starnutia, pretože v každom veku vie nájsť výhody pre seba samého. Či už po duševnej alebo fyzickej stránke. Vplyv planéty Venuša cítite na emočnej aj finančnej úrovni, aj v roku 2022, vraví astrologický Horoskop 2022 Váhy. Pozitivne tranzity Venuše znamenajú potešenie v každom smere života Váh a zosilnenie vašej sangvinickej povahy. Venuša vám bude aj v roku 2022 pripomínať aby ste milovali celým svojim srdcom, nebojte sa priznať svoju chybu, vyhýbajte sa nespokojným a nevďačným ľuďom, ktorí pohlcujú vašu pozitívnu energiu, ktorú môžete využívať iným smerom.

Najväčšiu celkovú kompatibilitu v láske dosahujú váhy so znamením Baran a Strelec. V roku 2022 si však v romantickom živote a v láske porozumejú aj s vodným znamením zverokruhu rak a s ohnivým Levom, upomína Horoskop Váhy 2022. Tieto 4 znamenia zverokruhu predstavujú pre váhy najväčšiu celkovú kompatibilitu v láske. V priateľských vzťahoch si rozumiete so zemskými znameniami – s Býkom, Pannou a s Kozorožcom. Sú vám však blízke aj ohnivé znamenia - Strelec a znamenie Baran, ktoré pre vás predstavujú nielen výnimočné priateľstvo, ale aj dobrú spoluprácu či šancu pre podnikanie. Horoskop 2022 váhy však hovorí aj o tom, že počas roka 2022 by ste si mali dávať pozor na vodné znamenia zverokruhu, pretože z ich strany môže dôjsť k zrade. Šťastnými číslami váh pre rok 2022 sa stávajú číslice 3, 6, 12, číslica 13 a ďalej čísla 24 a 25. Tieto číslice budú s vami prepojené počas celého roka. Šťastnou farbou Váh na rok 2022 sa stávajú farby zelená, a ružová. Tieto farby by mali tvoriť súčasť vašej domácnosti, vašej kancelárie, radí osobný Horoskop na rok 2022 Váhy. Zaraďte do svojho života zelenú, ak chcete v živote cítiť ešte viac harmónie a zdieľania energií s vašou vládnucou planétou a s vaším elementom. Pozitívne aspekty Venuše budú zosilnené práve zelenou farbou, ktorá vám do života prinavráti harmóniu. Ak teda zvažujete, či je v roku 2022 čas osviežiť vašu domácnosť a vymaľovať novou farbou, určite zvoľte do vašej kancelárie alebo spálne farbu zelenú. Práve táto farba prináša váham zosilnenie pozitívnych vlastnosti a možnosti na hlbokú meditáciu.

Z celkového pohľadu bude rok 2022 pre váhy veľmi zaujímavý, veští Horoskop Váhy 2022. Každá váha je veľmi diplomatická osoba, ktorá miluje poriadok, životné usporiadanie, harmóniu a zdieľanie energie s ostatnými. Milujete všetko, čo sa deje vonku, a preto neváhajte a vyrazte do prírody vždy, keď na to budete mať možnosť. Toto mierumilovné a spravodlivé znamenie zverokruhu nedokáže byť samo. Aj v roku 2022 vás zasiahnu energie planét sústreďujúce sa na 4. astrologický dom vo veľkej miere. Prvé silné energie pôsobiacej na 4. dom domova pocítite hneď v úvode roka 2021. Taktiež záver roka bude patriť silnému obsadeniu 4. domu. Z tohto pohľadu je jasné, že aj rok 2022 bude patriť vašej rodine a váhy určite nebudú samé. Počas roka budete tiež fascinovaný rovnováhu vo viacerých oblastiach života. Dokážete tiež urobiť správne kroky a predísť konfliktom. Horoskop 2022 váhy teda predpovedá, že vaše silné stránky - ako je silný intelekt, bystrá myseľ a silné duševné porozumenie ostatným, bude viditeľné aj počas celého roka 2022. Váš partner by nemal zabúdať na to, že máte vlastné potreby a túžby, a že potrebujete vlastný osobný priestor k tomu, aby ste boli v živote šťastný. Horoskop 2022 váhy nahliadne nielen do oblasti vašej lásky, rodinných alebo priateľských vzťahov. Pozrime sa tiež na manželstvo, tehotenstvo na kariérne a finančné možnosti a tiež na komplexné zdravie Váh, pričom si rozoberieme možnosti aromaterapie a ostatných alternatívnych možností podpory vášho zdravia.

Pozrime sa teraz na detailný a veľký Horoskop 2022 váhy, ktorý prináša veštkyňa Sibyla. Tento Horoskop sa stotožňuje nielen s elementom Váh, s vašou vládnucou planétou, ale aj s astrologickými domami, či najdôležitejšími planétami, ktoré v roku 2022 zasiahnu energie každej váhy. Či ste sa narodili ako muž alebo žena Váhy. Tento Horoskop je vhodný pre každého, kto túži poznať svoju blízku budúcnosť. Pre muža narodeného v znamení váhy, aj pre ženu váhy, prinášame predpoveď založenú na astrologických vplyvoch, a na veštbe, ktorá je silne prepojená s vašimi energiami a s vaším životom.

Ročný Horoskop 2022 Váhy a jeho Negtíva roka 2022

Život Blížencov zasiahnu počas roka 2022 do istej miery aj negatívne tranzity, ktoré by ste určite mali poznať v prípade, ak ste sám blížencom, alebo ak máte doma Blížence ktorého milujete. Pozrieme sa v skratke na negatívne tranzity vplývajúce na lásku, na celkový Horoskop Váhy na rok 2022, na prácu, financie a zdravie Blíženca v roku 2022.

Hneď v úvode roka pocíti každý z vás vplyv cúvajúcej Venuše a ešte v januári aj spätne pohybujúcej sa domovskej planéty – Merkúr. Tieto planéty vás však vo všeobecnosti zasiahnú z viacerých hľadísk, vraví Horoskop 2022 Váhy. Dostávate priestor premýšľať nad svojim životom, nad rozhodnutiami, ale aj nad budúcnosťou. Avšak, tieto pohyby cúvacích planét vplývajú na nezadaných Blížencov, ktorí majú v januári potrebu byť viac samotársky, popisuje Horoskop Váhy na rok 2022.

Z hľadiska lásky nezadaných bude január skutočne ťažkým obdobím pre každého Blíženca, ktorý si plne uvedomuje svoju samotu a túžbu po spojení svojej duše a tela s niekým milovaným. Prvé prvý výrazný vplyv na váš ľúbostný život, a na zmeny opisujúce Horoskop 2022 Váhy, prináša apríl 2022, kedy by si muž blíženec, aj žena blíženec mali dávať pozor na ľúbostné pletky v zamestnaní. Aprílové tranzity zasahujú do lásky Blížencov v negatívnom smere, kedy máte pocit, že vám partner nerozumie tak, ako by ste potrebovali a túžili. Z tohto pohľadu môžete mať záujem uchmatnúť si emócie niekoho iného iba pre seba, opisuje lásku Horoskop Váhy 2022. Dané pocity zasiahnú hlavne apríl 2022.

Od 10. augusta do druhého októbra cítite pohyb retrográdneho Merkúru ovplyvňujúci vaše emócie, rodinné vzťahy, pocity a celkový ľúbostný život. Nezadaní budú mať tendenciu zaujímať sa o netrvalé až detinské vzťahy, ktoré prinášajú skôr fyzické uspokojenie, než mentálnu spokojnosť, tvrdí Horoskop na rok 2022 Váhy. Slobodní sa taktiež sústreďujú na hľadanie zabezpečených partnerov, ktorý vám do života vniesú nielen emocionálne uspokojenie, ale aj lepší finančný status. U slobodných pretrváva táto túžba po poznaní majetného partnera hlavne v období od 5. apríla do 02. mája, súdi ročný Horoskop Váhy 2022. Retrogradny Merkúr vplýva aj na správanie Blížencov v dlhodobom vzťahu, či v manželstve, preto že sa všetky konflikty a hádky snažíte riešiť plytko, čo sa môže dotknúť vášho partnera, ktorý môže vnímať vašu chladnú stránku. V roku 2022 budú preskúšané hlavne neharmonické a narušené vzťahy. Akýkoľvek vzťah, ktorý bol v minulosti oslabený, či už zo strany Blíženca, alebo toho druhého, si prejde opäť tvrdou skúškou, ktorá vám povie viac o tom, či je vám súdený ďalší spoločný život. Najväčšia skúška vzťahu Blíženca, ktorý si nieje istý pevnosťou vzťahu nastáva od 23. októbra do 16. novembra.

Od 17. novembra do 6. decembra by mali spozornieť nezadaní Váhy, pripomína Horoskop 2022 Váhy, pretože Merkúr nachádzajúci sa v znamení svojho exilu vám pripomína nesprávne minulé rozhodnutia hlavne v oblasti vzťahov. Slobodný Váhy sa budú musieť naučiť spracovávať energie Merkúru vysielajúce negatívne vibrácie na vašu celkovú psychickú harmóniu. Aj keď boli vaše minule rozhodnutia nesprávne, vždy máte možnosť začať odznova. Od 6. decembra si uvedomíte vašu hodnotu a silu, vyzdvihuje ročný Horoskop Váhy 2022. Astrologické tranzity naznačujú aj to, ktoré obdobia sú vhodné, a ktoré naopak nevhodné na uzatváranie manželstva. Z pohľadu na astrologický graf je jasné, že najvhodnejšie dni na uzatváranie manželstva nastávajú až od mesiaca október 2022. Do tohto mesiaca Horoskop 2022 nešpecifikuje žiadne výnimočné dni, ktoré pre vás znamenajú svadbu bez akýchkoľvek komplikácií.

Ako negatívne energie ovplyvnia vašu kariéru roka 2022, a ako zapôsobia na Horoskop Váhy 2022? V januári sa pod vplyvom cúvajúcich planét môžete cítiť menejcenne a neohodnotene. Môže tiež vnímať výhody iných zamestnancov v práci, ktorí postupujú karierne rýchlejšie než vy aj napriek tomu, že nevykonávajú tak kvalitnú prácu. Tento fakt vás v januári môže frustrovať, čo bude mať za následok vaše celkové zle psychické naladenie a pocit menejcennosti. Nasledujúce mesiace roka 2022 však po odoznení týchto negatívnych energií prinášajú viacero príležitosti na úspech v práci, na kariérny rast, a taktiež aj na väčšie uspokojenie z vašej vykonávanej práce, dodáva ročný Horoskop Váhy 2022. Ďalším negatívnym tranzitom z hľadiska kariéry je planéta Mars v znamení svojho exilu, ktorá počas júla silno zasiahne váš domov kariéry. Viacero Blížencov by si v tomto období malo dávať pozor na vykonávanie kvalitnej práce, na dodržiavanie termínov a na dodržiavanie bezpečnosti pri výkone práce. Akýkoľvek väčší omyl môže spôsobiť, že dostanete v práci výpoveď, a budete sa musieť potýkať aj s takýmito komplikáciami v roku 2022, upozorňuje ďalej Horoskop na rok 2022.

Horoskop 2022 odporúča - zvýšte teda opatrnosť hlavne v prípade, ak vaša práca vyžaduje neustále sústredenie. Radšej si zoberte deň voľna, než by ste mali ísť do práce unavený a nepozorný. Z hľadiska financií vám rok 2022 prinesie príležitosti na lepšie finančné ohodnotenie a mimoriadny finančný zisk ku koncu roka. V januári však horoskop upozorňuje na to, aby ste neuzatvárali žiadne príliš výhodne vyzerajúce zmluvy, ktoré by mohli ovplyvniť váš finančný rozpočet ešte dlho potom, ako pôžičku, poistku, alebo nevýhodnú zmluvu podpíšete. Počas celého januára tiež neodporúčame žiadnu veľkú kúpu, a najmä kúpu nehnuteľnosti. Ďalšia opatrnosť vo financiách sa bude vyžadovať okolo mesiaca júl 2022, kedy môžu byť vaše financie zasiahnuté z vonkajšieho prostredia. Sledujte preto nielen svoje vlastné výdavky a nepodliehajte klamlivým ponúkam, ale zamerajte sa taktiež na výdavky členov vašej rodiny ktorí sa o peniaze až tak priveľmi nezaujímajú, doporučuje ročný Horoskop Váhy 2022. V júli budete musieť všetku starostlivosť o peniaze prevziať hlavne na seba. Na mimoriadny finančný úspech nebudete mať množstvo príležitostí ani od 10. septembra do 10. decembra, kedy Astrologické tranzity 5 retrográdnych planét vo vašom grafe nenaznačujú žiadny pokrok vo finančnom statuse Blíženca, pokračuje Horoskop Váhy 2022.

Zdravie vás potrápi hlavne v prvej polovici roka 2022, kedy musíte byť voči sebe opatrnejší, a viac sa starať nielen o svoje telo, ale tiež o psychické zdravie. Už mesiac február 2022 vám môže priniesť množstvo vyčerpania a pocit veľkej únavy. Ako sme už spomínali, túto únavu môžete prekonať nielen fyzickým pohybom, ale aj olejmi vhodnými pre Blíženca v roku 2022 z hľadiska aromaterapie, ktoré vám predstaví zdravotný Horoskop na rok 2022. Od 20. marca je veľmi dôležité sledovať zdravie detí v rodine Blíženca, pretože deti, ktorých rodičom je blíženec môžu cítiť nevoľnosť spôsobenú zlým stravovaním, alebo vyčerpaním. Od 20. marca do 20. apríla zvýšte pozornosť voči zdraviu detí, a venujte im dostatočnú pozornosť hlavne vtedy, ak sa vám sťažujú na bolesti alebo veľkú únavu. Od 15. apríla až do 24. mája zas existujú veľké predpoklady na poranenia alebo úrazy. Opäť vás Horoskop upozorňuje na to, aby ste si dávali veľký pozor na vaše zdravie pri každodenných činnostiach. Bohužiaľ, toto obdobie tiež naznačuje náhlu smrť v rodine Blíženca. Maximálnu pozornosť preto venujte svojmu zdraviu hlavne v druhej polovici apríla a prvej polovice mája. Taktiež však sledujte aj zdravie a vitalitu členov vašej rodiny. Zdravie bude v prvej polovici roka 2022 veľmi náročné, no druhá polovica roka znamená upokojenie negatívnych energií smerujúcich na zdravie a celkovú telesnú a duševnú harmóniu.

Teraz už poznáte pozitívne a negatívne tranzity smerujúce na vaše znamenie zverokruhu v skratke. Následne si vysvetlíme podrobný Horoskopy lásky, práce, financií a zdravia pre rok 2022 pre každého Blíženca.

Denný horoskop Váhy vás pripraví na akutálny deň. Horoskop 2022 od veštkyne znamená aj možnosť dennej veštby pre znamenie zverokruhu Váhy.

Ročný Horoskop 2022 Váhy a jeho Pozitíva na rok 2022

Predtým, ako si predstavíme podrobný Horoskop na rok 2022 pre znamenie Blíženec, z hľadiska lásky, práce, či zdravia, sa pozrime v skratke na to, ako pozitivne Astrologické tranzity zasiahnú vaše znamenie zverokruhu počas roka 2022.

Z hľadiska lásky neprináša prvý štvrťrok žiadne výnimočné tranzity, ktoré by pozitívne, alebo negatívne zasiahli energie Blíženca a Horoskop na rok 2022. Prvý veľký pozitívny aspekt prichádza počas mesiaca máj, kedy budú Váhy vo vzťahu veľa možností na posilnenie svojho dlhodobého vzťahu a manželstva. Počas celého júna 2022 vplýva Venuša a Merkúr na vzťahy pozitívnym smerom, vyzdvihuje ročný Horoskop Váhy 2022. V tomto mesiaci máte možnosť zveľaďovať každý vzťah, a zaceliť to, čo bolo narušené. Ľúbostné vzťahy, ktoré sú položené na hlbokom porozumení a na hlbokej láske budú počas júna prekvitať. Od 19. júla do 4. augusta nemusíte očakávať žiadne hádky, či komplikácie v dlhotrvajúcom vzťahu.

Rok 2022 prináša množstvo príležitostí pre Blížencov, ktorí si v minulom období prešli komplikovanejšími emóciami vo vzťahu, a ktorí sa snažia dostať narušený vzťah opäť do rovnováhy. Existujú aj tranzity, ktoré znamenajú vhodné dni na uzatváranie manželstva, či na tehotenstvo pre každého Blíženca. V podrobnom horoskope sa dozviete o každom termíne vhodnom na svadbu v prípade, ak sa v roku 2022 chystáte uzavrieť manželstvo. Od 10. do 29. októbra dostáva každý blíženec vynikajúcu príležitosť na posun vo vzťahu. Ak teda uvažujete, či váš dlhodobý vzťah posunúť do novej roviny manželstvom, alebo prírastkom do rodiny, práve v období od 10. do 29. augusta máte šancu zmeniť váš vzťah. Vaša vnímavosť smerom k vášmu partnerovi vám umožní pochopiť nielen vaše vlastné túžby, ale aj partnerové potreby a zosúladiť tieto dve veci v jeden fungujúci a krásny vzťah, vyzdvihuje ročný Horoskop Váhy 2022.

V novembri je silné obsadený 7. astrologický dom Blíženca a veľmi pozitívne pôsobí na emócie a lásku nielen zadaných, ale tiež nezadaných Blížencov, vraví Horoskop Váhy 2022. Silné obsadený 7. dom partnerstva znamená obdobie plné lásky, Blížencovej príťažlivosti a krásy. Nezadaným blížencom sa ponúka množstvo príležitostí k spoznávaniu svoje spriaznenej duše, pretože 7. astrologický dom z vás robí neodolateľného a očarujúceho človeka. Mesiac november sa z astrologického pohľadu zdá byť veľmi silný pre Blížencovú lásku, podčiarkuje Horoskop na rok 2022 pre znamenie Váhy. 23. decembra budú ukončené také vzťahy, ktoré sú založené iba na intímnom základe. Akýkoľvek vzťah, ktorý ste udržiavali iba pre sexuálne potešenie musí byť do konca roka 2023 ukončený, pretože vám viac neprináša radosť a potešenie. Tento fakt vám pripomenie koniec roka 2022, kedy zistíte, že je čas preorientovať vašu energiu na niečo hodnotné a trvalé. Počas celého roka 2022 sa priateľské vzťahy zdajú byť pevné, až vynikajúce. Silné priateľstvá sa ešte viac upevňujú, a vaši priatelia sú k vám úprimní a lojálni. Tieto priateľské vzťahy ovplyvňujú aj vašu náladu, a vaši priatelia vám pomôžu v ťažších časoch.

Z hľadiska kariéry Blížencov prináša už február možnosti pre nezamestnaných, ktorý sa uplatňuje hlavne v oblasti služieb a pomoci ostatným, analyzuje ročný Horoskop Váhy na rok 2022. Akýkoľvek nezadaný blíženec môže vo februári svoju energiu úplne vložiť do rozoslania životopisov a do hľadania vytúženého zamestnania. Február je priaznivým mesiacom aj pre študentov narodených v znamení Váhy, ktorí si potrebujú zlepšiť prospech, alebo dokončiť skúšky, upriamuje ročný Horoskop na rok 2022. Mesiace apríl a máj 2022 budú v práci pozitívne, a nejednému Blížencovi sa podarí v práci pokročiť, a dokonca kariérne rásť. Existujú príležitosti pre tých Blížencov, ktorí sú v zamestnaní spokojní, pretože vtiahnete ešte viac úspešnej energie do vášho života. Napríklad 02. mája tranzity naznačujú obrovskú príležitosť pre nezamestnaných, alebo pre zmenu povolania. Z hľadiska kariéry vás pozitívne ovplyvní Venuša v 8. dome od 10. decembra, ktorá znamená nielen lepšie pracovné ohodnotenie, ale aj mimoriadny finančný zisk. Financie sa zdajú byť stabilné s niekoľkými negatívnymi tranzitmi, ktoré si rozoberieme neskôr, dodáva celoročný Horoskop 2022 Váhy. Z hľadiska financií je však najsilnejším mesiacom december, ktorý vám ponúkne výnimočnú a nečakanú príležitosť na to, ako zbohatnúť a zveľadiť váš majetok.

Zdravie Blížence ukazuje na viacero období, kedy budete musieť posilňovať svoju obranyschopnosť, súdi celoročný Horoskop Váhy na rok 2022. Eukalyptový a citrónový olej je zo zdravotného hľadiska olejom roka 2022 pre každého Blíženca, ktorý sa chce zbaviť pretrvávajúcich bolesti hlavy, alebo problémov s dýchaním. Tieto oleje by mal v roku 2022 tvoriť bežnú súčasť vašej domácnosti, alebo vašej kancelárie. Akákoľvek stresová situácia, bolesť hlavy, alebo strata energie bude prebitá práve touto sviežou vôňou, pretože je to z hľadiska aromaterapie vôňa vhodná na celkovú očistu energií pre znamenie Váhy, vyzdvihuje váš osobný Horoskop Váhy 2022. Od 20. marca do 20. apríla dostane jeden blíženec množstvo možností na posilnenie vlastnej obranyschopnosti.

Súčasťou vašej stravy počas celého roka by mali byť bylinky, ktoré zlepšia vašu imunitu. Vsaďte nielen na konzumáciu byliniek v polievkach, či koreninách, ale pite tiež bylinkové čaje ktoré majú množstvo liečivých a pozitívnych účinkov na vaše zdravie. Prvá polovica roka vás však z hľadiska zdravia potrápi, upozorňuje ročný Horoskop na rok 2022. Zato druhá polovica roka bude v tomto smere omnoho priaznivejšia, a vaša energia bude neutíchajúca a vitálna. Mesiac november 2022 prekvapí každého Blíženca, ktorý trpí dlhotrvajúcim ochorením, pretože nájdete príčiny tohto ochorenia. Budete skúmať váš zdravotný rodokmeň, čo vám pomôže nájsť odpovede na otázky, ktoré ste o svojom zdraví už dlho hľadali. Je teda zrejmé, že rok 2022 ponúka množstvo pozitívnych zmien do života Blíženca. Viac o tom, ako bude láska, kariéra, alebo zdravie Blížencov ovplyvnené v roku 2022 sa dozviete v detailnom Horoskope Blížencov.

Mesačný Horoskop Váhy vám odpovie na to, čo si aktuálny mesiac pripravil pre vaše znamenie. Horoskop 2022 Váhy je prepojený aj s mesačnou veštbou. Prečítajte si všetky dôležité horoskopy od veštkyne na rok 2022.


Horoskop 2022 Váhy - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Ľudia narodení v znamení váhy oslavujú svoje narodeniny medzi 23. septembrom až 22. októbrom. Znameniu váhy vládne Vzdušný Element a vďaka nemu sú váhy do istých hĺbok prepojené s ďalšími vzdušnými znameniami – so znamením Blíženci, a Vodnár... Čítajte Horoskop lásky Váhy 2022 ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Hneď v úvode roka 2022 cíti každá váha retrográdnu vládnucu planétu, ktorá sa bude presúvať 4. astrologickým domom. Táto Venuša tak zapôsobí na váš domov rodiny silným spôsobom. Viac sa vcítite do role rodiča... Čítajte Horoskop lásky Váhy 2022 ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Hneď v úvode roka 2022 - konkrétne v mesiaci január, je silné obsadený práve 4. a 5. astrologický dom Váh. V januári pôsobí na dom rodiny a domova svojou silou vaša vládnuca planéta Venuša, ktorá je od 01. januára až do 29. januára v retrogradnom pohybe... Čítajte Horoskop Váhy 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Váhy - Práca a Peniaze:

Januárové astrologické tranzity zasiahnú hlavne oblasť vašich rodinných vzťahov. Práca nebude v januári zohrávať dôležitú úlohu vo vašom živote, a vy sa tak môžete sústrediť na iné životné oblasti. Vaša energia bude smerovaná hlavne k vašej rodine a k Vašim priateľom, ako sme si už uviedli v časti Horoskop lásky na rok 2022... Čítajte Horoskop 2022 Váhy práca a peniaze ďalej...

Horoskop Váhy 2022 - Zdravie:

Hneď v úvode horoskopu si uvedieme, ako aromaterapia zasiahne vaše zdravie počas roka 2022. Pre každú Váhu sa počas roka 2022 stáva olejom roka Mäta Prieporná. Tento Éterický olej je veľmi svieži výrazný, a dokáže vám poskytnúť aj chladivé účinky v prípade uštipnutí hmyzom, alebo bolesti... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Váhy ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Váhy

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Váhy

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Váhy. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Váhy.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Váhy
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Váhy 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Váhy:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Váhy:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Váhy 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.