Váhy: Týždenný Horoskop

17.01.2022 - 23.01.2022

V ľúbostných vzťahoch na vás teraz pravdepodobne čaká príjemná pohoda. Všetko sa vám bude dariť a aj keď ste s partnerom už nejaký ten čas, tak vás prijemne prekvapí. Aj spoločenské cesty a nákupy by mali priniesť skutočné uspokojenie. Vyberte sa na nákup niečoho o čom už dlhšie snívate. Je čas urobiť si radosť po tvrdej práci, ktorú ste v podslednom čase odviedli. Kúpte si stierací žreb, dnes vám môže priniesť veľmi príjemnú výhru a poteší vás. Nezabudnite zabezpečiť svoj majetok pre budúcnosť a poistite svoj podnik aj byt. V povinnostiach budete spoľahlivý a vaše budúce já to ocení.

Láska a vzťahy: Nastáva obdobie, kedy budete v láske otvorený aj novým kontaktom, pretože máte pocit, že vášeň sa z vášho terajšieho vzťahu vytratila. Skutočnú vášeň, romantiku, alebo lásku však nehľadajte v romantických filmoch, pretože reálna láska musí podstúpiť aj prekážky na to, aby boli dve duše pevne spojené k sebe, po celý život. Ak ste nezadaný nebojte sa odmietnutia. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych.

Zdravie: Nepodceňujte preventívne prehliadky. Objednajte sa čo najskôr aby ste si vybavili všetko potrbné. Lekár vám poradí lepšie ako internet.

Práca a peniaze: Cena za pocit pohody v oblasti financií je niekedy vysoká. Vaše vyčerpanie zo starostí je badateľné a preto by ste sa mali teraz prestať starať o financie a radšej si plnohodnotne oddýchnuť. V tomto období vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.