Býk: Týždenný Horoskop

17.01.2022 - 23.01.2022

Dôvera voči iným ľuďom je správna, no musíte sa predtým uistiť, že si vašu dôveru zaslúžia. Predtým ako niekomu poviete viac o svojom súkromnom živote si dobre overte jeho skutočné úmysly s vašou osobou. Tento týždeň vám to tiež môže priniesť ponaučenie v živote, ktoré nemusí byť len pozitívne. V tomto týždni sa riaďte hlavne podľa seba, a počúvajte čo vám chce našepkávať vaše vnútro, a tiež vaša myseľ. Postupujte podľa seba, a nedívajte sa na postupy, úspechy ani pády ostatných okolo vás.

Láska a vzťahy: Začiatky sú krajšie než konce. No niekedy to inak nejde, pouvažujte o perspektíve vzťahu. Ak ste nezadaný nebojte sa odmietnutia. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych.

Zdravie: Zamerajte sa na vytvorenie vhodného stravovacieho plánu. Ak máte veľkú chuť na sladké doprajte si kúsok horkej čokolády. Nejedzte po osemnástej hodine večer.

Práca a peniaze: V poslednej dobe ste skrývali vaše starosti a obavy o finančnú budúcnosť. Nezabúdajte, že v dnešnej dobe rieši mnoho ľudí otázku finančnej budúcnosti a plánovania. Niekedy je lepšie poradiť sa. Vykročte dopredu. Je vhodný čas na to, aby ste si ujasnili, čo presne v pracovnom živote očakávate a chcete.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.