Blíženci: Horoskop Január 2022

Január 2022

Pod vplyvom mocného Mesiaca sa môžete v tomto období myšlienkami vracať do spomienok z minulosti. Môžete sa tiež vrátiť do spomienok z detstva, keďže Mesiac spája vaše bytie s pozitívnymi pocitmi z detstva s vašou matkou. Obnovte si stratené putá so svojou rodinou a venujte sa viac láske vo vašej rodine. Putá, ktoré zanedbávate, by vám mohli častejšie rozjasniť deň a práve preto je potrebné, aby ste posilnili rodinné vzťahy. Mesiac bude mať pozitívny vplyv na prejavenie vašich emócií a je najvyšší čas na to, aby ste si upratali vo vzťahoch s rodinou, priateľmi a povedali svojej láske všetko, čo máte na jazyku. Mesiac symbolizuje túžbu ponoriť sa do vašich najhlbších pocitov a preto sa počas mesiaca venujte svojmu vnútru.

Láska a vzťahy Január 2022: Tento mesiac znamená pod vplyvom Venuše veľa lásky, vášne a magnetizmu. Váš partner bude mať záujem tráviť s vami viac chvíľ, tak ho o tieto spoločné chvíle neukracujte. Budete tak mať aj vy možnosť načerpať novú energiu v jeho náručí. Ak ste bez partnera nezabúdajte sa viac venovať svojmu vnútru. Musíte presne vedieť, čo chcete, pretože v najbližšom období sa vám naskytne zaujímavá príležitosť na rande. Budujte taktiež svoje sebavedomie, pretože ste silnou osobou, ktorá má svetu čo ponúknuť. Faktom je, že sebavedomie priťahuje do života silných ľudí, ktorí môžu byť zaujímavým obohatením vašich doterajších lások. V prvej polovici mesiaca pomôžte niekomu z rodiny, o kom sa dozviete, že má problémy. Ľudí však nepozudzujte iba kvôli ich pochybeniam a nedostatkom. Snažte sa v tomto mesiaci nájsť v každom to dobré a odomykajte dvere do potešenia tých, ktorí to potrebujú. Priateľstvo je vec, ktorú by ste si mali strážiť. Pamätajte, že ak svojho priateľa zradíte, nikdy vám to neodpustí. Bude sa to s vami ťahať po zvyšok života.

Zdravie Január 2022: Viete ako nájsť stratenú energiu? Nemusíte pre to robiť ani nič nadľudské. Úplne postačí, ak začnete s jemným fyzickým cvičením a spojíte to s rannými prechádzkami. Ak si neviete predstaviť kde získať čas na prechádzky bude nutné vstávať o pol hodinku skôr, ktorú budete venovať vášmu zdraviu. Ak si na to zvyknete tak si onedlho uvedomíte, že váš pocit sviežeho tela za to naozaj stojí. Tento mesiac je skelým na oživenie vašich koníčkov, na ktoré by ste už takmer zabudli. Držte sa zdravej stravy a nenechajte váš apetít ovplyvňovať vaše zdravie.

Január 2022 Práca a peniaze: Ak máte svoje predstavy o tom, kam by sa mal váš profesný život pohnúť, skúste sa na to zamerať. Nik vám nestojí v ceste k tomu, aby ste všetkým ukázali čo vo vás je. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Ak v tomto mesiaci započujete niečo nepekné na vašu osobu z úst vaších kolegov, neľutujte sa. Už aspoň viete, že s nimi nemôžete preberať vaše súkromie. Venujte sa viac práci.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2022 Blíženci páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Blíženci , počas mesiaca Január 2022. Zdieľajte váš Horoskop Január 2022 Blíženci so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Blíženci vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Január 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.